Ну ниче се• 16 мая 2024

Чому тут не вірять, що дехто мало їсть і не може схуднути?

Все доказують про дефіцит калорій.
Про те , що є багато худих людей, які їдять багато калорійної їжі і не можуть поправитися знають всі, а от що буває навпаки- не вірять.
Так от, порушення метаболізму, гіпотиреоз, інсулінорезистентність, підвищений кортилоз і деякі ліки деколи не дають людині схуднути при досить низькокалорійному харчуванні
Неначасі• 16 мая 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Зазвичай, люди які розповідають про те що вони нічого не їдять і не можуть схуднути, трохи невірно рахують калорії.
Кусок торта не рахується, бо то ж не цілий; перекус не рахується, бо то ж не повноцінний прийом їжі; снеки, горішки та інше теж не рахують, бо то взагалі не їжа; їжа з тарілок дітей та чоловіка теж не в счет, бо то ж не твоя їжа, пів сосиски чи пів котлети теж не калорії, напої теж не їжа. Та багато чого не рахують.
Бред. Считаем все. 150 грамм клубники, 25 грамм сыра, 250 грамм арбуза, 38 грамм хлебец

Неначасі• 16 мая 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Вот и яркий пример. На 85 кг веса человек съедает 250г овсянки. Худому человеку такая порция просто не влезет при всем желании. Но когда вес большой,сразу сильно уменьшать нельзя, надо постепенно, поэтому пока правильно. Но со временем вес станет, и надо будет все равно уменьшать порцию
Вообще, да, я ела 150 грамм мяса *рыбы, курицы и 40- 50 грамм риса или гречки, овощей уже грамм 250-300
Чебураха з перцем• 16 мая 2024
Ответ дляМамОмужа
Я вірю у те, що 120000 у місяць не вистачає на життя.
Я тоже) могу намного больше тратить
Сижуревувшоке• 16 мая 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Они все это считают за 1200 кал в день
По любому поводу - вешу 80кг, ем 1200 и не худею.
Начинаешь спрашивать рацион, а там ведра того-сего.
И рассказывают про 1200кал
Человек весит столько, сколько он ест, если нет сильных физических нагрузок.

Еще бы людям в концлагерях рассказали, что они на стрессе должны были поправится без еды, а они почему то все превращались в скелеты
Теж хотіла про конслагері написати. Там не було людей з товстими кістками і з переліченими автором хворобами і недомаганнями, там без їжі худли абсолютно усі і від стресу теж ніхто не товстів.
Тро Нью-Йорку• 16 мая 2024
ну мало есть можно по разному
например, 2 кусочка тортика, булочка с маслом, колбасой и сыром, тарелка наваристого борща
разве это много?)))
Йосип_молодий• 16 мая 2024
Інсулінорезистентність - це наслідки зайвої ваги, а не причина. Люди не вірять, бо бачать тих, хто каже, що їсть мало, а насправді це зовсім не мало. Нещодавно тут була тема зі сніданком - два яйця, макарони, хамон, сир та помідори. І більшість в темі написали, що це небагато, це нормально а насправді це багато, якби людина їла вполовину менше, вона б худла. Але ж то треба менше їсти, а деякі порадниці вважають, що куди ж ще менше...
Сижуревувшоке• 16 мая 2024
Ответ дляMarmu
ага, дивилась якось документалку. у Британію таку сім´ю товстунів запитували, скільки вони їдять - і ті називали страви на 2000-2500 калорій. Потім за ними ставили камери, і ті перекусували (печиво, кава якась ядрьона, чипси тощо) ще на 3000! Вони того навіть не відмічали у себе в голові
Я теж бачила ці передачі. Ті люди ще НЕ рахували їжу котру вони їли не вдома.

куркулиха• 16 мая 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Они все это считают за 1200 кал в день
И рассказывают про 1200кал

Удалено администрацией...
Яжбоматуся• 16 мая 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
ну мало есть можно по разному
разве это много?)))
Да, и булочка и тортика 2 и колбаса с маслом, вот вам уже и 1200 кал набежало. А это только 1 раз. И умножить это на 3-5 приемов.

Я вот не знаю, как можно любить булки. И торта 2 куска за раз. Потому что сама могу съесть только половину кусочка. А булки вообще не моя тема.
А полные люди только и рассказывают, что они ну ничего не едят, только булку понюхала, уже поправилась.
А зачем они их без конца нюхают, не понятно
Яжбоматуся• 16 мая 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Мой завтрак - 2 яйца, кусочек сыра. И те ели доедаю.
Йосип_молодий• 16 мая 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Ну їжте одне яйце в шматочок сиру - і будете худнути.
куркулиха• 16 мая 2024
Еще больше рукалиц поставьте! К чему вообще эта тупость про лагеря в темах о похудении! Не доходит, что это вообще некорректное сравнение? Хоть бы головой подумали
Яжбоматуся• 16 мая 2024
Ответ длякуркулиха
Удалено администрацией...
Кастрюлька• 16 мая 2024
Я тоже не верила и думала, что мало ем, пока действительно не начала мало есть в связи с обстоятельствами, похудела за 2 месяца с 78 до 65
Асталависта бэйби• 16 мая 2024
Ответ дляMarmu
ага. мне дочь в свои 20 прибежала сказать, что в куске ее тортика 1000 ккал, оказывается
открытие века
Сижуревувшоке• 16 мая 2024
Ответ длякуркулиха
Удалено администрацией...
Так це зі слів нашіх дєдушек. Чи ви гадаєте, що тільки ваш дід має свою єдино вірну точку зору?
Яжбоматуся• 16 мая 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Мне не надо, я стройная. Я запихиваюсь, чтобы не худеть сильно, а то попа с грудью пропадают
куркулиха• 16 мая 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Мой дедушка о концлагере знал не по наслышке. А у вас какая точка зрения, можно узнать?
Асталависта бэйби• 16 мая 2024
Ответ дляМамОмужа
И что не так она сказала?
то, что худеют на дефиците, это я и так знала.
но какого-то беня пишут, что инсулинорезистентность проверяет эндокринолог и вообще надо после 40 сходить проверить, гормоны ,щитовидку и от это всьо

Репетиторша• 16 мая 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Завтрак 250 овсянки,обед 180 мяса и 250 салат,ужин тушёная капуста 250.Все в таком духе уже пол года.Скинула 5 кг с 90 кг веса.
Вы сами себя не худеете. У вас недобор по всём параметрам и явно отеки.
Асталависта бэйби• 16 мая 2024
Ответ дляРву и мечу
Ну дивіться
Я набрала ні з того ні з сього 5 кг
Почала худнути вже на 3
Потім ще зменшила калораж… хоч завжди їла небагато
Почала записувати що їм і рахувати в застосунку
За день в середньому 1000-1200 калорій
Мені теж друзі кому жалілася, не вірили що так буває
Купила марафон із схуднення із прописаною дієтою на кожен день
Їм виключно те що написано, зважую всі продукти
Через 2 тижні вже плюс 600 гр
Виходить що без дієти я все ж їла менше 🤣
просто ваши 1000 ккал похерили вам систему питания, организм начал запасать))
Тра Ля Ля• 16 мая 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Так это хороший результат. Вы набирали и наедали вес годами, а хотите все скинуть за 2 месяца. Такого не бывает
автор Ну ниче се • 16 мая 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Они все это считают за 1200 кал в день
И рассказывают про 1200кал

Вибачте, але задовбали ці порівняння з концлагерями. Ви реально не розумієте, що люди виживали на декількох ложках каші і страждали від голоду. Хіба в сучасному житті можливо себе обмежувати до такої кількості їжі?
автор Ну ниче се • 16 мая 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Бо є закони фізики. Решта відмазки.
Тоді чому худі люди, які їдять багато не поправляються?
Сижуревувшоке• 16 мая 2024
Ответ дляНу ниче се
У них тонкі кістки 😂
автор Ну ниче се • 16 мая 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Ви не праві. В мене знайома дівчинка підліток з сильною інсулінорезистентністю. В сімʼї в основному здорове харчування. Вона не переїдала шкідливої їжі. Так що проблема іноді глибше
Все і одразу• 16 мая 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Овсянка и капуста это точно не про похудение. Долго перевариваются и вызывают вздутие кишечника.
Салат какой?
Бавовнятий Пупс• 16 мая 2024
Не вірю, бо про себе теж думала що «я ж мало їм, а набрала 10 кг через антидепресанти». А потім почала важити і записувати все що їм, і виявилось що апетит у мене став шалений, і калорій там ого-го. Тільки зменшила порції - і одразу почала худнути, на тих самих таблетках.
Йосип_молодий• 16 мая 2024
Ответ дляНу ниче се
Ви не можете знати переїдала вона чині, навіть батьки можуть не знати. Підлітки часто таємно купують різну шкідливу їжу.
Чаюри• 16 мая 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
А я вірю, бо колись набрала за місяць 9 кіло на тій самій їжі (їм небагато завжди, це як закон), просто надулася як кулька, набрякла, після відміни за півтора місяці так само спало все.