Раз одела не бу• 18 мая 2024
При такому харчуванні можна добре схуднути? Точніше інтервальне голодування
Наприклад сніданок о 9 ранку, вечеря о 5 вечора і до 9 ранку не їсти.
У мене багато зайвих кг, 22. Їсти тільки двічі на день, варену курку , овочі якісь тушковані наприклад . За скільки часу на такому можна схуднути ?
Раз одела не бу
• 18 мая 2024
Мені дуже треба позбутись цих кг, бо дуже мені з ними важко. Зріст невисокий 155.. вага 72, (
Раз одела не бу
• 18 мая 2024
Ответ дляШотуткоїться?
спорт
Хочу почати ходити, ніяк себе не налаштую на ходьбу але треба, бо бігати я не зможу
Шотуткоїться?• 18 мая 2024
а вам не треба бігати
підіть у зал, купіть одразу абонемент на три місяці
попросіть адміністратора показатти вам програму на біговій інтервальну
ставте швидкість 6-7 км/год по прямій дорозі і, яка буде чергуватися з ходінням під гірку з нахилом 4-8 ’ зі швидкістю 4-5
і ходіть, ходіть почніть з півгодини і поступово до години за тиждень-два
АБО гуляйте швидко по вулиці годину кожного дня
Раз одела не бу
• 18 мая 2024
Ответ дляШотуткоїться?
а вам не треба бігати
Дякую 🙏🏻 в мене нереальна ціль
Яку я мабуть не досягну - 20 ко за 4 місяці
Але то мабуть нереально і я то не зможу
Можу брикнути• 18 мая 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Только с желчным аккуратнее. Он интервальное не любит
Соглашусь. Я додиетилась до камней в желчном, пришлось удалять.
ТрамвайGirl• 18 мая 2024
Не мучайте себе, это дорога в никуда, не нужно крайностей. Выберите для себя новый образ жизни, а не программу короткого марафона
Шотуткоїться?• 18 мая 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Дякую 🙏🏻 в мене нереальна ціль
Але то мабуть нереально і я то не зможу
я 15 за 4 місяці скинула
з 72 до 57, але я пахала не тільки кардіо, а й силові
БАГАТО, дуже багато і з тренером
приблала з харчуваня газовані, солодкі, алкоголь, вуглеводи врізала...
немає своєї сили волі - платіть тренеру
БАГАТО, дуже багато і з тренером
немає своєї сили волі - платіть тренеру
Раз одела не бу
• 18 мая 2024
Ответ дляШотуткоїться?
я 15 за 4 місяці скинула
БАГАТО, дуже багато і з тренером
немає своєї сили волі - платіть тренеру
БАГАТО, дуже багато і з тренером
немає своєї сили волі - платіть тренеру
Платила уже. Онлайн
Нічого не принесли мені ці заняття , він правда тільки контролював їжу, а я зривалась. Гроші на вітер. Ви молодець дуже, це дуже і дуже важко! Але ви супер 👍🏻
Шотуткоїться?• 18 мая 2024
ви зривались, а винен тренер?
викиньте звичку купупати гівно у холодильник
це стиль життя, тільки праця і правило здорової їжі
удачі
Ответ дляШотуткоїться?
ви зривались, а винен тренер?
удачі
Насправді, як би так легко це було: не їсти не корисну їжу, не їсти гівно, як ви виразилися, їсти менше взагалі, виключити великий перелік продуктів - думаєте, була б проблема у суспільному з надлишковою вагою? Це ж так просто окремій людині, взяла і не їсть
Раз одела не бу
• 18 мая 2024
Ответ дляШотуткоїться?
ви зривались, а винен тренер?
удачі
Я в жодному разі не звинуватила тренера, я ж написала що зривалась. Дякую.
Весняний Марафон• 18 мая 2024
Система -60. Для меня идеальная. Голода ноль. Куча всего можно. Результат -32 кг
Сусідка зверху• 18 мая 2024
Полюбите себя в вашем любом теле!!! Купите красивую одежду. Постарайтесь кайфовать от себя!
Я бы очень не рекомендовала никаких диет. Начните хорошо, плотно завтракать, обедать, ужинать.вкусняшками. Хотя и их нужно есть, иначе срыв будет. Когда вы не будете голодной, вы меньше будете перекусывать вкусняшками. Хотя и их нужно есть, иначе срыв будет. Перестаньте истязать себя.
Ирина11123• 18 мая 2024
Я очень хорошо похудела на интервальном. Завтрак в 10, ужин не позже 16.00 . Ела на 1000 к , сейчас калории не считаю, но после 16 не ем, уже и не хочется, вес не набираю
дамаБезСобачки• 18 мая 2024
Ответ дляМожу брикнути
На інтервальному?
дамаБезСобачки• 18 мая 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Розкажіть, будь ласка
Наверняка• 18 мая 2024
Та при чому тут час прийому? Головне, ЩО ви їсте, якщо цукор, то нічого не зміниться, бо калорії. Лише підрахунок калорій має сенс.
Плекаю думи• 18 мая 2024
Ответ дляИрина11123
Так у вас и дефицит калорий бешеный и интервальный приём пищи, где ж тут не похудеть.
Не худа ні разу• 18 мая 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Голод запивайте кефиром в промежутках. Должно получится
Не худа ні разу• 18 мая 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Платила уже. Онлайн
Вы срываетесь,потому что сильно загоняете себя сразу. Постепенно надо уменьшать все. Можно просто есть все, что и сейчас, но только чуть меньше и из за стола уходить не наевшись. А дальше кефир.
И самый главный секрет - не думать о еде. Не мечтать, вот настанет ужин, наемся того- сего. Отгонять от себя мысли о еде, как мух назойливых. Думать только о стройности.
Полно на ютубе 10 мин тренировок.
спальное место• 18 мая 2024
Ответ дляСусідка зверху
А мені, навпаки, допомогло дуже розізлитися на себе, зненавидіти свій жир. Якось в черговий раз я наділа штани в коли побачила в дзеркалі оце тісто над поясом, в мене виступили сльози відчаю і злості, я схопила себе за цей жир і вилаялася, сказала, що все, досить, шо ти за свиня така?! І як відрізало. Перейшла на інтервальне (сніданок о 6:30, обід о 13:00 і все). І розробила собі домашні тренування три рази на тиждень. Плюс ходжу з роботи майже 10 км пішки кожного дня (або їду на велосипеді Bike Now).
5 років вже. Тримаю себе в гарній формі. М´язи присутні, сила і енергія є.
Їм в принципі все, але не пережираю. Солодощі і алкоголь присутні.
Якось так.
Раз одела не бу
• 18 мая 2024
Ответ дляИрина11123
Супер! А за скільки часу ви схудли і на скільки кілограм?
Та_все_ок_будет• 18 мая 2024
Я на интервальном с 65 до 58 похудела достаточно быстро. Мне подходит такой режим питания. Завтрак в 6. Около 13-14 перекусываю и все. Рост 165.
Сусідка зверху• 18 мая 2024
Ответ дляспальное место
Якось так.
Это у вас уже образ жизни. Это отлично. А кратковременно не стоит.