ВундерКИНГ• 18 мая 2024
4 й день на дієті, а на вагах + 1 кг
В чому може бути проблема. Зараз сиджу тільки на супі в обід ( тарілка звичайна). Суп бульон з куркою і овочами. На ранок яйця ( омлет 2 яйця та 1 шматок хліба), та творог/йогурт на вечерю ( 100-150 грам) За 3 години до сну не їм. Фінтнес кожен ранок. Ладно якщо вага на місті, бо часу мало пройшло, але чому +? Я кожен ранок контролюю вагу
Мушля з Криму• 18 мая 2024
4 дня))? Ну, а какой должен быть эффект? 1кг это вообще плавающий вес +- Особенно у женщин в разные дни цикла.
Мушля з Криму• 18 мая 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Організм в шоці, робить запас)
Скупает гречку))
Зараз все скажу• 18 мая 2024
Автор, я была месяц на диете, все взвешено, питание по готовому меню на 1300 ккал. У меня в течение этого времени были такие скачки веса, до 4х кг. По итогу вес на месте был даже через 2 месяца.
Нормализовала пролактин и вес стал снижаться. Теперь я знаю почему некоторые не могут похудеть даже на диете(
Обижулька• 18 мая 2024
А де тут дієта? Якщо так мало їсти і не добирати калораж то і організм почне робити запас і привіт плюс по вазі. . Щоб худнути треба їсти
ВундерКИНГ
• 18 мая 2024
Ответ дляСусідка зверху
Зачем каждое утро, хотя бы раз в неделю.
Фантазії не має що їсти на сніданок не дуже калорійного
ВундерКИНГ
• 18 мая 2024
Ответ дляОбижулька
Кажуть же щоб схуднути, то треба закрити рок та не їсти. Я так і роблю. Типу щоб дефіцит калорій був
Обижулька• 18 мая 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Ну дефіцит має бути без перегібу
ВундерКИНГ
• 18 мая 2024
Ответ дляОбижулька
Ну дефіцит має бути без перегібу
Який оптимальний дефіцит для схуднення. Фітнес достатньо інтенсивний
Сусідка зверху• 18 мая 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Белки и клетчатку
ВундерКИНГ
• 18 мая 2024
Ответ дляМушля з Криму
Хоча б не + кг, бо я і так жирна
Почемучечка• 18 мая 2024
Ответ дляЗараз все скажу
В мене щось подібне. А як саме знижували пролактин? Кок приймали?
Зараз все скажу• 18 мая 2024
Ответ дляПочемучечка
Принимала Достинекс. У меня пролактин повысился из-за приема антидепрессантов
Почемучечка• 18 мая 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Дякую. Я також приймаю антидепресант від безсоння(((
Треба перевірити пролактин
Принцепесочка• 18 мая 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Максимум 20%