Лиса Патрикевна• 18 мая 2024

Погружний блендер не менше 800вт

Всім привіт! Хто недавно купував потужний погружний блендер 800 ват. і більше, який обрали?
Можливо є професійні хорошої якості?
Цікавлять тільки недавні покупки.
Дякую
Засомневаю• 18 мая 2024
В мене два брауни, служать роками, я кращого не знаю.
Бодіпозітівна• 18 мая 2024
Браун дивіться
Кукусикиииииии• 18 мая 2024
Не купувала але також зараз вибираю між тефаль та браун, вони по 1000 ват але є ще з насадкою для пюре але дорожчий на 400 грн, цікаво також можливо хтось такі купував, чи варто за неї переплачувати?
Бодіпозітівна• 18 мая 2024
Ответ дляКукусикиииииии
В мене Браун, до якого можна докупити насадку для пюре. Треба вона вам? Краще візьміть хорошу штуку для пюрехи. А то раз пограєтесь і будете переставляти туди-сюди😀
автор Лиса Патрикевна • 18 мая 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Браун дивіться
Пишуть люди на кулінарних форумах, що краще Філіпс. В мене Бош був, думаю можливо знову його брати
В шоколаде• 18 мая 2024
Брала Браун. Но не только погружной, а с насадками, чашей и тп. Довольна ) покупала в марте этого года
Кукусикиииииии• 18 мая 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Так і я думаю про те, що їмо ми його дуже не часто.
Бодіпозітівна• 18 мая 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Це я так колись купила комбайн на 15 опцій, тьорки-різки, дві соковижималки, насадка для фрі. По факту тільки перебивала в чаші помідори на сік🤣
фрау Гітта• 18 мая 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Варто. Ця насадка просто знахідка, постійно нею користуюсь. В мене кенвуд.
фрау Гітта• 18 мая 2024
Автор, в мене є професійний і побутовий. Варто знати, що професійні, це здорові дури), але в них є система охолодження і ними можна працювати довго не перегріваючи їх. Зараз спробую знайти в галереї фото
фрау Гітта• 18 мая 2024
Ось
автор Лиса Патрикевна • 18 мая 2024
Дякую. Потужний мабуть але досить габаритний.
Вишня на торті• 18 мая 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Было 2 брауна, спалила 2. Бош уже лет 7. Он если перегревается, сам отключается. Мощность 750
Мама Чели• 18 мая 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Точно! Я так с мясорубкой,, определялась,, и выбрала ту, где всё было. Насадка отдельная с терками, насадка для отжимки помидоров(сока), ещё какая-то хрень. В итоге всё это валяется новое.... Пользуюсь только самой мясорубкой, остальное перекладываю с места на место)))))Хотя реально можно было купить просто мясорубку и потом докупить опции, если они нужны будут.
автор Лиса Патрикевна • 18 мая 2024
Ответ дляВишня на торті
Дякую, в мене теж щось душа до бошу лежить.