ТихоЯ• 20 мая 2024
Тренування на спину
Ну тренування це голосно сказано, але все ж вирішила почати займатись своєю поставою. Поки роблю коротенькі тренування на спину, але помітила, що в багатьох вправах відчуваю навантаження на поперек. Я щось не так роблю?
Кудряшка Сью• 20 мая 2024
Выгибаетесь в пояснице скорее всего вместо прямой спины, если уровень не ваш - это самый реаьный вариант.
Хома з пастою• 20 мая 2024
Спробуйте метод Фукуцудзі - з рушником під попереком - і поперек розслабляєтьмя і постава вирівнюється.
Крайня невістка• 20 мая 2024
Есть упражнения, в которых поясницу в любом случае будете ощущать ( например упражнения с наклоном корпуса по 90 градусов), а может быть и неправильная техника выполнения
Сметчица• 20 мая 2024
Сутулит спину как раз таки передний пучек дельты, ее укорочение. Поэтому упражнение на спину не равно красивая осанка
ТихоЯ
• 20 мая 2024
Ответ дляСметчица
А як зробити красиву поставу? З дитинства сутулюсь, тримати рівно можу зовсім недовго, дуже важко. Хотіла за допомогою вправ трохи мʼязи укріпити, щоб тримати було легше
Крайня невістка• 20 мая 2024
Ответ дляТихоЯ
Для красивой осанки нужно раскрывать грудной отдел
ТихоЯ
• 20 мая 2024
Ответ дляКрайня невістка
Ну як приклад - я відчуваю, коли лежачи на животі, пробую відірвати корпус від підлоги і припідняти його
Свекруня• 20 мая 2024
нужно напрягать все мышуы - бедра, ягодицы, прес
любое упрпжнение если неправильно выполнять только вред принесет
Сметчица• 20 мая 2024
Ответ дляКрайня невістка
Если «каменный» пресс, то поясница не чувствуется. Чтобы поясница не болела нужно иметь сильный кор . Сильный кор у людей с сильными ногами.
Все очень связанно
Сметчица• 20 мая 2024
Ответ дляТихоЯ
Тут много работы надо. И не все тренеры даже знают как правильно, я вам в одном предложении не расскажу. Я со сколиозом 2 степени в детстве , много собой занималась и во взрослом возрасте прошла ВЛК и служила.
Но в детстве переживала ужасные боли, просто с ума сходила. Приходила домой и выла от боли.
Поэтому как начало - ЛФК
ТихоЯ
• 20 мая 2024
Ответ дляСметчица
Все очень связанно
Як тоді вибудувати собі нормальну систему тренувань
На жаль, зараз не можу піти в зал і взяти тренера, намагаюсь якось сама розібратись
Завжди з рушником• 20 мая 2024
Ответ дляТихоЯ
Ви маєте відчувати сильно той м´яз, на який йде вправа. Шукайте відео, де тренери вказують на помилки виконання і показують, де ви маєте відчути м´яз.
Сметчица• 20 мая 2024
Ответ дляТихоЯ
Почати з лфк на 2 місяці , потім добавляти щось новеньке. Не змінювати вправи мінімум місяці 2 , зробити собі систему на 2 тренування і робити одне й те саме. Скучно, нудно, але тільки так мʼязи укріплюються. Ну і якщо болить поясниця, то це норм, якщо за добу проходить і біль не сковує
Ответ дляТихоЯ
Вам найкраще всього взяти декілька занять в тренажерному залі з тренером, який підбере вправи і навчить виконувати їх правильно. Тому що неправильною технікою Ви собі можете нашкодити. Навіть ’безпечні’ асани можуть нашкодити, якщо Ви невірно будете виконувати.