Teonaa• 20 мая 2024

Чим відрізняється рак губи від стоматиту

😳
автор Teonaa • 20 мая 2024
Ответ дляOlenaMriya
Зуд есть?
Нема
Болить і пече адскі
автор Teonaa • 20 мая 2024
Ответ дляБоневтікла
Это стоматит.
У мене полоскачка від горла є, чи від зубів. Щось стоматологічне
Советничаю тут• 20 мая 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
А может сифилис? Минеты незнакомцам делаете?
он бы не болел
тянитолкайка• 20 мая 2024
Автор, выдыхайте, у вас просто стоматит. Да, болит и реагирует на пищу. Стоматит любит чистоту. После еды полоскайте рот. Вам перекисью советуют, но перекись агрессивная, можете сделать ожог и будет заживать дольше. Лучше хлоргекседин. И в аптеках продают массу других полоскалок. А вообще это такая вещь, что лечи не лечи, а заживает неделю.
У меня после семечек очень часто бывает)
тянитолкайка• 20 мая 2024
Ответ дляTeonaa
Подходит. Вот поели и пошли пополоскали рот) идите ищите и полоскайте сейчас ) осталось пару дней потерпеть
автор Teonaa • 20 мая 2024
Ответ длятянитолкайка
У мене є прооскачка. Я помню іі треба розводити водою
А я для більшого ефекту полоскала в чистом виоляді. У мене таке відчуття що то було невірне топориле рішення.
І не полоскала. А НАБИРАЛА повний рот і ходила!!! І жодна ізвилина головного мозку мене не зупинила
автор Teonaa • 20 мая 2024
Ответ длятянитолкайка
Тупориле*
Леннон_Жив!• 20 мая 2024
заливати і тримати не треба, а саме протерти, бо рот це одне з самих брудних місць на тілі.
звичайно кисле, приправи, буде тільки подразнювати, але поїли - промили, і все пройде, на ніч зробіть, і вранці побачите рез-т
автор Teonaa • 20 мая 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Мене смущає що то язва а не пятно
Типу з дирочкою
автор Teonaa • 20 мая 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Приблизно таке
Посередині наче дирка
Боневтікла• 20 мая 2024
Ответ дляTeonaa
Полощите
тянитолкайка• 20 мая 2024
Ответ дляTeonaa
Приблизно таке
Посередині наче дирка
Стоматит классический. При чем может быть несколько язвочек. А если не будете придерживаться чистоты, то рядом с вашей появится еще одна.
Не ищите рак там, где его нет
автор Teonaa • 20 мая 2024
Ответ длятянитолкайка
Не ищите рак там, где его нет
Я думала стоматит - це по всьому роту білі плями
Мене і налякало що лише одна
А почервоніло нижче ясен? Могло? Самі ясна бліді, а трохи нижче якщо губу відтянути донизу - увесь рядок красний запалений наче
Советничаю тут• 20 мая 2024
Ответ дляTeonaa
Мене і налякало що лише одна
у всех там краснее
автор Teonaa • 20 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
у всех там краснее
У мене нє) було бліде
Я ще позавчора дивлюся, і думаю - тю, хіба такі червоні були…
Але тоді майже не боліло. І бубку цю я не замітила, бо особо не шукала
Мамина квіточка• 20 мая 2024
Ответ дляTeonaa
То чо ж так адскі болить
Ну це жопа
Почервоніло вдоль ясен все, вавка-язва біла😩😩😩😩поїсти не дає, попити не дає, шипілявлю
А белая, не оно точно, забейте, пройдет.
автор Teonaa • 20 мая 2024
Ответ дляМамина квіточка
А чого у мене такі відчуття що я подихаю😩😩😩ще й від цієї полоскалки все наполовину онімівше
Боже який жах
Оно я трохи вище приблизне щображення виложила
Печенюшка• 20 мая 2024
А якщо постійно тріснута губа, що це?
Мамина квіточка• 20 мая 2024
Ответ дляTeonaa
Боже який жах
Может что твердое ели, или острое, соленое, чипсы, например?
Варварски, но зелекой можно прижечь и больше ничего не делать, или метрогил гель. Такое бывает, ничего страшного.
автор Teonaa • 20 мая 2024
Ответ дляМамина квіточка
Та я вчора помідори їла
Сьогодні окрошку
Сухаріки і кукурудзу жарену з беконом тоже їла
Бубліки гризла
Вчора ще м‘ясо з море пива сушене з прянощами, дубове тоже. Як бастурма
Больно було, а я все одно іла🫣😩
Мамина квіточка• 21 мая 2024
Ответ дляTeonaa
Та я вчора помідори їла
Сьогодні окрошку
Бубліки гризла
Больно було, а я все одно іла🫣😩
Тогда понятно, пройдет.
Леннон_Жив!• 21 мая 2024
Ответ дляTeonaa
Приблизно таке
Посередині наче дирка
так, це стоматит, ось ця ранка і болить, до неї і прикладаю ватну палочку змащену перекиснем...