Айпишница• 21 мая 2024
Таки переконуюсь, що в 30 чоловік вільний, бо поганий
От на 100%.
Суджу по своїх колегах:
- 1й Рідкісне бидло і хамло
21. Не вміє залицятись, якщо дівчина подобається, то як можна дебільніше зачіпає її. Квіти - ні, то для лохів. От довести її до сліз - те, що треба
3й. Поводить себе як незайманий , боїться жінок
4й. Рідкісний жлоб
Коротше, ні разу не бачила щоб хороший чоловік у 30+ був вільний. Ви зустрічали таке?
Суджу по своїх колегах:
- 1й Рідкісне бидло і хамло
4й. Рідкісний жлоб
Да Щас же• 21 мая 2024
Нит.
Еще есть категория собирателей.
Они ведут счет) куда им женитьба)
Еще есть категория собирателей.
Они ведут счет) куда им женитьба)
Шкварочка• 21 мая 2024
Я встретила мужа когда ему было 34, не был женат ни разу, не был в долгих отношениях, естественно без детей . Работал гулял 🤷🏼♀️
Цикавенная• 21 мая 2024
Ответ дляАнаномчикус
Звичайно. Я вийшла заміж за прекрасного чоловіка 46 років. Джек пот
Не был женат?
Булку Дай• 21 мая 2024
А мій син вільний, правда шлюб уже був, по малолєтству не довгий, військовий, нема часу зараз на відносини
тогдалия• 21 мая 2024
Да, я тоже так считаю. Самых классных разбирают молодыми, еще зелеными. А все что остается, то уже с неполадками явными
Замрійлива• 21 мая 2024
Ви що мій колишній нарцисина 40 річне ще те баб кадрить.На всих соцмережах не дітей ні нас після 15 років шлюбу,але баби думають що воно найкращий програміст
КараПузовна• 21 мая 2024
30 сейчас это рановато жениться, вот если 40 и ни разу, то уж точно что-то не то
Тётя Хрюша• 21 мая 2024
Автор, в 30 это ещё норм. А если в 40 - то бежать роняя тапки
’Свободный мужчина после 40 - это как одно свободное место в переполненном автобусе - с ним точно что-то не так’
Айпишница
• 21 мая 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Женщина тоже непотріб в 30 или ’это другое’?
Это другое
Гарачий Чокалад• 21 мая 2024
Ответ дляАйпишница
Это другое
Ее щенком не разбирают в молодости?)
Розбещена цяточка• 21 мая 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Ее щенком не разбирают в молодости?)
Не рассмотрели породистость щенка видать
Гарачий Чокалад• 21 мая 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Смотрели и в рот и под хвост)
Грушки-яблочки• 21 мая 2024
Ответ длятогдалия
Да прям. Если мужчина женился лет в 25, это еще не значит, что он хороший
волосатое стекло• 21 мая 2024
Зустріла, саме в 30. Добре, що раніше ніхто не розгледів що треба брати.
Горня капучіно• 21 мая 2024
Странно, конечно.
Вот с 35 и дальше и мужчины, и женщины, которые не были в отношениях, браке, не имеют детей- это точно что-то не в порядке.
3@йk@• 21 мая 2024
Кажуть таке про вільних( незалежно від статі) після 30
Чого вільне? Бо дибільне.
МинерАлочка• 21 мая 2024
Я свого майбутнього чоловіка зустріла, коли йому було 36. Одружений не був, дітей не мав. Були тривалі стосунки в анамнезі. Чудова, турботлива людина, з якою завжди є про що поспілкуватись. Вже багато років разом. За весь цей час майже не виникало сварок і непорозумінь.
Задираю носа• 21 мая 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
А жінка може сама освідчитися? Перша завжди стосунки починати?
Гарачий Чокалад• 21 мая 2024
Ответ дляЗадираю носа
А почему ее никто не выбрал до 30 ?
Гарачий Чокалад• 21 мая 2024
Ответ дляБайрактара
Скорее в 40, а вот женщин в 30 адекватных и одиноких не встречала
Тут выше на мужиков валят.
Что мол не подошли к принцессе и не познакомились