мадам Везувий• 22 мая 2024
Після року життя в Мукачево, плачу і мрію повернутися додому.
Не змогла звикнути до міста, циган, коней, бруду і людей. На будь яку критику місцеві реагують негативно, нічого не можна критикувати в місті. Хочу додому в Запоріжжя.
Василина Семеніч• 22 мая 2024
Ответ дляМрію про космос
Їдьте
Хто вас тримає?
Цигани?
Хто вас тримає?
Цигани?
Вам абы шо посоветовать, а бы не молча. Бомбежка Запорожья ей мешает.
мадам Везувий
• 22 мая 2024
Ответ дляМрію про космос
Їдьте
Хто вас тримає?
Цигани?
Хто вас тримає?
Цигани?
Тримає дитина, яка ходить до школи і ночами спокійно спить в ліжку.
Не їм після шостої• 22 мая 2024
А знаете что? Если бы вы поехали в другой город/село/страну вам бы и там было все НЕ так, потому что просто вы не дома и переезд был вынужденный, а не запланированный.
Не їм після шостої• 22 мая 2024
Ответ дляМрію про космос
Їдьте
Хто вас тримає?
Цигани?
Хто вас тримає?
Цигани?
Самая умная?
Не їм після шостої• 22 мая 2024
Ответ дляДон Пэдро
Удалено администрацией...
Хамка. Никакого сочувствия переселенцам, противно от таких как вы
Мрію про космос• 22 мая 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Доросла людина здатна оцінити ризики, чи ні?
Що гірше, обстріляли чи коні з циганами?
Пластилин_Колец• 22 мая 2024
Я тоже очень скучаю по дому , но он на ТОТ.
Какой выход ? Научиться жить там где живёшь или уезжать.
Третьего, как говорится, не дано.
БЦАшка• 22 мая 2024
Ответ длямадам Везувий
Чому ви за це не вдячні цьому місту?
мадам Везувий
• 22 мая 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Реально циганей много?
Багато. А ще малих дітей циган багато і вони щось на своєму говорять і говорять. А коні вибачайте за подробиці, справляють нужду прямо на дорозі.
СКИБИДЫШь• 22 мая 2024
А для чого критикувати? Не подобається - переїдьте в інше місто на заході країни. Звісно, що як удома - не буде ніде, але й мати повагу до місця де Ви живете теж варто
Миловидна леді• 22 мая 2024
Надо подходящий город выбирать, с похожей атмосферой (если вам в вашем нравилась)
Так что да, переезжать
Коник-стрибунець• 22 мая 2024
Ответ дляМрію про космос
Автор просто выразила свои чувства . Зачем сразу набрасываться на человека?
Конечно она понимает ,что хуже !
Не їм після шостої• 22 мая 2024
Ответ дляБЦАшка
Чому ви за це не вдячні цьому місту?
Вы для начала почитайте про психологию беженца.
Мрію про космос• 22 мая 2024
Ответ длямадам Везувий
А критикувати в такому випадку обов’язково?
Чи можна стулити рот і подумати, що критикувати місто перед місцевими будь де, чи то в Мукачево, чи в Дніпрі - тупа ідея
З горіха зерня• 22 мая 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Так что теперь местным мукачевским цыганам и коням переезжать?
Миловидна леді• 22 мая 2024
Ответ дляБЦАшка
Чому ви за це не вдячні цьому місту?
А почему надо быть благодарным городу?
мадам Везувий
• 22 мая 2024
Ответ дляБЦАшка
Чому ви за це не вдячні цьому місту?
А це місто якісь зусилля приклало до того що в них спокійно? Просто так вийшло, але чи надовго ніхто не знає
Миловидна леді• 22 мая 2024
Ответ дляМрію про космос
В мире не 2 города, всего
Пластилин_Колец• 22 мая 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Мрію про космос• 22 мая 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Самая умная?
Так, розумна
Вистачає розуму не розводити чутливі для когось розмови
А що?
мадам Везувий
• 22 мая 2024
Ответ дляМрію про космос
Повірте такої агресії на критику я не чула ніде. У нас в Запоріжжі ми самі любили покритикувати то дороги, то владу, то недобудови і це було нормально.
Не їм після шостої• 22 мая 2024
Ответ дляМрію про космос
А оскорблять автора называя тупой и закрывать рот нормально по-вашему? Где ваши манеры?
БЦАшка• 22 мая 2024
Ответ длямадам Везувий
Де ви мешкаєте в місті, що коні на дорозі нужду справляють? Десь на околицях (приєднані до міста колишні села)?
Мизимец• 22 мая 2024
Ответ длямадам Везувий
Переїдьте в Чернівці
Я тут два роки і додому в Київ не хочу взагалі