Анна-5c57• Изменено 23 мая 2024

Сусідська дитина з аутистичним спектром

Ситуація: У сусідів син 10 років, дитина з античним спектром. Він розмовляє ( хоча не правильно формує речення) хоча батьки завжди були україномовні він розмовляє російською.Грається з дітками, має певні дивні рухи або звуки. По дитині видно, що він має певні проблеми.
Моєму сину 5 років, цей хлопчик дуже часто проситься до нас, я і не проти цього. Але зараз мій син почав задавати різні питання стосовно його поведінки,виправляти його, та злитися, кричати коли той його не розуміє. Як правильно пояснити дитині 5 років що не так з його другом???
Забула що?• 23 мая 2024
Просто сказати що всі дітки різні
Ирина_Б_• 23 мая 2024
объясните что у каждого человека есть свои особенности
Значит надо• 23 мая 2024
Так і пояснити, що існують розлади, захворювання, нещасні випадки. Тому діти, дорослі можуть відрізнятися один від одного
вАлнуюся сильнА• 23 мая 2024
А при чем то, что он на русском говорит?
Разве это говорит о его ненормальности...
Контролируйте их игры, вы ж наверняка присутствуете рядом
ЛюбимаЯНЬ• 23 мая 2024
Спокойно объяснить, что дети разные, что не все должны расти и развиваться, как он, и объяснить, что если хочет с ним общаться, то должен иметь терпение , а не психовать. Племянник мужа имеет диагноз РАС, ничего нашли общий язык, хотя мой поначалу психовал, а на самом деле это интересные дети
вАлнуюся сильнА• 23 мая 2024
Ответ дляЗабула що?
Просто сказати що всі дітки різні
У нас взрослых полно бестактных , а то дети
Області пітьми• 23 мая 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Я думаю о том,что ребёнок 5 лет не понимает и начинает исправлять
Вообще не факт• 23 мая 2024
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&o...
https://womo.ua/8-multikiv-pro-autizm/
Тут за посиланнями добірки коротких мультиків про дітей з порушеннями розвитку. Може, знайдете щось цікаве для свого сина)
Забула що?• 23 мая 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
При тому що батьки дитиною не займаються і не розмовляють з нею. Планшет в зуби всунули а там ті кацапскі ютюбери типа влад а4. Їх мільйон. Він залипає в них на цілий день і розмовляю кацапскою при україномовних батьках
Заздрість то погано• 23 мая 2024
Не поняла уточнения на счёт языка... К чему это?
А_я_ЛОЖУ!• 23 мая 2024
Как есть и объяснить. Подрастет все равно узнает
автор Анна-5c57 • 23 мая 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Абсолютно нічого проти цього я не маю. Просто мій син це не розуміє виправляє його, злиться. Бо в садочку вихователі виправляють їх. Я казала що всі дітки різні, показувала різні приклади для дітей. Але чи у мене не правильний підхід, чи я щось роблю не так, ефекту поки 0. Тому і попросила поради
автор Анна-5c57 • 23 мая 2024
Ответ дляВообще не факт
https://womo.ua/8-multikiv-pro-autizm/
Дуже вам дякую 🥰
автор Анна-5c57 • 23 мая 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Нічого поганого для мене в цьому нема. Моя сім´я та сім´я хлопчика розмовляють на українській мові, а хлопчик ні. От мій син постійно його виправляє злиться, не до кінця його розуміючи це.
Мастер Класс• 23 мая 2024
Ответ дляАнна-5c57
То це може з Вашим щось не так?
Липка-прилипка• 23 мая 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ви лише на русском побачили? Там автор писала про інші ознаки. Кому що болить 😉
Наизнанку• 23 мая 2024
Ответ дляЗабула що?
і що? не розумію мовної проблеми з тим хлопчиком.
Самоучка• 23 мая 2024
Автор, ви чудова. Побільше б таких людей, які не смикають своїх дітей,коли ті задають питання і не тікають, щоб не почули.
В п´ять років не легко зрозуміти, що таке психічний розлад. Але ви стараєтесь пояснити і це добре
автор Анна-5c57 • 23 мая 2024
Ответ дляМастер Класс
То це може з Вашим щось не так?
Я всього лиш хочу зберегти нормальні відносини між дітками, і в подальшому зуміти правильно виставити погляди своєї дитини, оскільки стикнулись ми з таким вперше. І впевнена що це не єдиний досвід.
Я тертий жук• 23 мая 2024
Ответ дляАнна-5c57
Из-за чего злится, из-за того, что вы вбили ему в голову, что говорить на русском языке плохо? Дети прекрасно понимают русский. Мои дружили с полностью украиноязычными детьми. Абсолютно не было проблем с пониманием. Мои говорили на русском, их друзья на украинском.
Сиреневенькая• 23 мая 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Это только на пользу тому мальчику. Если исправляет, но не злится и кричит
автор Анна-5c57 • 23 мая 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Я це написала як приклад, на основі чого виникають певні ситуації. Я ніколи не вбивала в голову нічого такого дитині. Як все перекручено.
Сиреневенькая• 23 мая 2024
Ответ дляАнна-5c57
Просто попросите его не злиться. Скажите, что мол ну ты же лучше знаешь/ понимаешь, научи, но только спокойно, Пете это даётся труднее,чем тебе
Я тертий жук• 23 мая 2024
Ответ дляАнна-5c57
Но у вас явный акцент на русском языке. Вы это еще и подчеркнули.
yana_zab• 23 мая 2024
Скажите сыну, что Пете сложно научиться чему-то новому быстро. Пете нужно много много много раз объяснять и повторять, медленно и спокойно.
Сиреневенькая• 23 мая 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Автор наверное имела в виду, что сын исправляет русские слова мальчика на украинский
автор Анна-5c57 • 23 мая 2024
Ответ дляСиреневенькая
Дякую 🥰
автор Анна-5c57 • 23 мая 2024
Ответ дляСиреневенькая
Саме так, хоть хтось мене зрозумів)))
Я тертий жук• 23 мая 2024
Ответ дляСиреневенькая
У них еще может быть языковой барьер. В зависимости от степени аутизма может быть зацикленность на чем-то. В том числе и на языке общения. Не говоря о некой ограниченности развития, восприятия и т.д.
Маме здорового ребенка нужно не наблюдать, как ее ребенок психует, а пояснять, что говорит тот мальчик. Точно так же она может и ребенку с аутизмом помочь понять ее сына. Тогда у детей получится нормальный контакт.
Я тертий жук• 23 мая 2024
Ответ дляСиреневенькая
Я поняла о чем речь. Только не поняла, почему автор разрешает своему ребенку это делать. По какому праву ее ребенок исправляет второго мальчика?