КартаБезКомиссий• 24 мая 2024
Хто вчився на механіці, коли ви почали більш-менш впевнено
себе почувати?
Права є вже 5 років, але досвіду водіння немає. Пішла сьогодні на заняття, то відчуття що ідіотка якась, ще й інструктор здався роздратованим після того як розказав-показав, а у мене погано виходило.
дякую аж підскакую• 24 мая 2024
Когда пересела на автомат)
На механике училась только ради того, чтобы в правах было указано, что могу водить все)
Тримбулька• 24 мая 2024
Уверенно стала ездить через 6-8 месяцев , но ненавидела в итоге купила нормальную машину через пару лет на автомате и больше не садилась за механику
Брехушечка• 24 мая 2024
У меня вот второй год пошёл. На незнакомых дорогах ещё не очень уверена, но уже не потею от страха за рулём. Вообще эта наука далась мне очень тяжело, но у меня не было выбора. Сколько соплей и слезей...
Зато после того, как освоила механику, чувствую себя всемогущий, епт))))
КартаБезКомиссий
• 24 мая 2024
Ответ дляИрина_Б_
практика нужна, через занятий 12 более ли менее уверено переключалась). Меня механика вообще не напрягала, я не могла габариты почувствовать.
У мене в принципі теж проблема з цим. Або на обочину їду, або на зустрічну смугу.
З передачами більш-менш
Мой_ужин• 24 мая 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Бровари
Авторе, ви інструктору платите не малі кошти, то його робота - пояснювати багато разів. Теж навчалася в Броварах в автосіті на механіці, зараз вже два роки на автоматі катаюсь - це супер
КартаБезКомиссий
• 24 мая 2024
Ответ дляИрина_Б_
))) то вы когда переключаете скорости смотрите на коробку, нужно отработать неглядя
Ні, не дивлюся.
ГоловнаЯ• 24 мая 2024
Ответ дляМой_ужин
Скажіть, будь ласка, як інструктор повинен пояснювати?може мені його треба змінити
Руда ліса• 24 мая 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ви інструктор?
Ні. Але маю неодноразовий досвід навчання з нуля і до самостійного керування
КартаБезКомиссий
• 24 мая 2024
Ответ дляРуда ліса
Машина не обладнана додатковими педалями як я розумію?
Руда ліса• 24 мая 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ні не обладнана, але вам це і не потрібно!
Мой_ужин• 24 мая 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Мені важко пояснити, я тільки двох інструкторів в житті бачила. Мій був спокійний, не дуже говіркий. Відразу навчив як вірно крутити кермо, потім переходили до передач, змійкою їздили. Відпрацювали їзду по місту, парковку різну. Мене в автошколі інструктор навчив всьому, відразу після нього їздила сама без додаткових уроків. Ясно, що спина мокра, руки тряслися. Відео в інтернеті теж дивилася. Правило мені записував, що перед поворотом/перешкодою треба робити.
ГоловнаЯ• 24 мая 2024
Ответ дляМой_ужин
А розмовляв нормально?цей якось дратується, звісно я не все можу, якщо ніколи не водила
Мой_ужин• 24 мая 2024
Ответ дляГоловнаЯ
так, розмовляв нормально. Ніколи не кричав. Але я помітила, що зранку у нього кращий настрій, ніж увечері, коли вже студенти його ’дістали’ за день😅
КартаБезКомиссий
• 24 мая 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Я теж відчула роздратування сьогодні від нього.
То в кінці я йому й сказала, що почуваюсь ідіоткою, тоді він хвалить почав що не так уже і погано, не глохла🙃
ГоловнаЯ• 24 мая 2024
Ответ дляМой_ужин
Ой, буду далі дивитися, може потім пошукаю іншого
КартаБезКомиссий
• 24 мая 2024
Ответ дляРуда ліса
Буду мати на увазі. Хочу поки що якоїсь підстраховки.
КартаБезКомиссий
• 24 мая 2024
Ответ дляНаліво_ні
Поділіть візуально дорогу напополам), і тримайте авто між центром дороги і правим краєм, не дякуйте))
Ніби так і робила
Руда ліса• 24 мая 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ось те сподівання на інтуїтивному рівні на підстраховку і забирає у вас впевненість в своїх можливостях
Мой_ужин• 24 мая 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
знаю, що багато хто хвалить Галину з автосіті, але вона на автоматі навчає. Вам точно механіка потрібна?