КартаБезКомиссий• 24 мая 2024

Хто вчився на механіці, коли ви почали більш-менш впевнено

себе почувати?
Права є вже 5 років, але досвіду водіння немає. Пішла сьогодні на заняття, то відчуття що ідіотка якась, ще й інструктор здався роздратованим після того як розказав-показав, а у мене погано виходило.
автор КартаБезКомиссий • 24 мая 2024
Ответ дляМой_ужин
знаю, що багато хто хвалить Галину з автосіті, але вона на автоматі навчає. Вам точно механіка потрібна?
Механіка потрібна
автор КартаБезКомиссий • 24 мая 2024
Ответ дляРуда ліса
Ось те сподівання на інтуїтивному рівні на підстраховку і забирає у вас впевненість в своїх можливостях
Можливо
Ку-кусик• 24 мая 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я теж відчула роздратування сьогодні від нього.
То в кінці я йому й сказала, що почуваюсь ідіоткою, тоді він хвалить почав що не так уже і погано, не глохла🙃
Міняйте інструктора. Вам треба вчитися почувати себе в машині абсолютно комфортно, а не стресувати. А так ви мало того, що все згадуєте і тривожитесь, так ще і переживаєте про реакцію інструктора.
Я саме тому, певно, і закинула водіння одразу як права отримала. Бо тупо кожного разу стрес на дорозі і срачка.
А потім пішла до Автоледі і знаєте що? Нормально я їздила, просто видихнути треба було. Відчути себе рівноправним учасником дорожнього руху і почати отримувати кайф від водіння. І гарний інструктор в цьому має допомогти також, а не тільки на правила натаскати
Ку-кусик• 24 мая 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ніби так і робила
А передня стойка «зʼїдає» розмітку? Я так орієнтувалася
Наліво_ні• 24 мая 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ніби так і робила
На механіці ще треба відчути зв´язку газ-зчеплення, щоб не глохнути
Указка• 24 мая 2024
Так это ж зависит не от времени, а от местности и километража.Мой сосед пятьдесят лет за рулём на дачу ездит, 12 км в одну сторону и 12 в другую.А я торговым агентом работаю , в день минимум 100 км и разные города.Как думаете, кто из нас опытнее и меньше стрессует
dulenok• 24 мая 2024
Ответ дляРуда ліса
Я так на мотоцикле училась..пока сзади кто то сидел ничего не выходило, села сама - и медленно но уверенно поехала.
aramat_kyiv• 24 мая 2024
шукайте спокійного, підтримуючого інструктора. Я не їздила 20 років. Почала з чоловіком. О, то була моя помилка. Я плюнула і домовилася з інструктором. То небо і земля. Самій десь тиждень потрібно було акліматизуватись. Але чесно кажучи, коли чоловік поруч, то це капець. Потрібно їздити, тоді буде впевненість. Почніть тоді, коли найменший трафік і по одному шляху. Кожного разу добавляйте інший. Набили руку на ньому, то добавте новий маршрут і так буде все норм прийде
Наліво_ні• 24 мая 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Скажіть, будь ласка, як інструктор повинен пояснювати?може мені його треба змінити
Так, як це робить умілий коханець)) про результат ви знаєте)
Наліво_ні• 24 мая 2024
Ответ дляaramat_kyiv
Правильно. Без досвіду впевненості не буде. Накатуєте маршрут, потім інший, трохи далі, а потім вже королева траси) лихачити починають після 5 тис.))
aramat_kyiv• 24 мая 2024
Ответ дляНаліво_ні
ой, я почала після 100 км кайфую за кермом. Але повертаюсь в реальність швидко.
Наліво_ні• 24 мая 2024
Ответ дляaramat_kyiv
Ну ви явно вибиваєтеся зі статистики))
Перекус беру завжди• 24 мая 2024
Через пол года ежедневной езды.