Попразендовна• 27 мая 2024
Низкое давление первый триместр
Добрый день 👋🏻
Собственно, тема поговорить.
Девочки, как вы понимаете или поднимали (чем) давление в первом триместре?
Отказалась от кофе уже как полтора месяца, засыпаю постоянно, чувствую потерю сил, у меня ещё сидячий образ жизни на работе.
Раньше бегала пару раз в день, уже как полгода забила на это все, не до этого. Это хоть как-то поддерживало меня в форме, в тонусе.
Мало того что ещё подташнивает, плохой аппетит и плохо переваривается пища, нет энергии, так ещё нельзя пить мятный чай, который мне тоже нравится и помогает пищеварению. Легче становится.
Чем можно помочь организму?..
Я ещё и заграницей нахожусь, надо будет искать аналоги, тут почти все по рецепту.
На учёт встала, но следующий прием будет через пару месяцев.
Как можно облегчить это состояние?..
Собственно, тема поговорить.
Чем можно помочь организму?..
Как можно облегчить это состояние?..
Попразендовна
• 27 мая 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Чому не п´єте каву? Для гіптоноків це мастхев
Тошнит от нее, ну и поскольку я пью без молока с автомата. У меня ещё лактозная недостаточность, брать с собой безлактозное молоко нет смысла ибо до холодильника на четвертый этаж идти туда-сюда, все секут кто что делает 🤠
Мульйонерша• 27 мая 2024
А в чому проблема з мʼятним чаєм та кавою без молока? Не літрами, звісно, але чашка на день того та іншого чому заборонена?
Взагалі з цим питанням краще до гінеколога свого. В 1 триместрі занепад сил це доволі часте явище, доки організм не пристосується, але якщо ви прямо функціонувати нормально не можете, то може є якісь інші легальні способи собі допомогти.
Мені, до речі, імбир від токсикозу гарно допомагав і бадьорив трохи.
Попразендовна
• 27 мая 2024
Ответ дляМульйонерша
О, забула за імбир.
Дякую, нагадали.
Так я кофе полюбляю але зараз чомусь відраза від нього є.
Дякую, нагадали.
Залатавая• 27 мая 2024
Пила каву всю вагітність. Зараз ніхто не забороняє, 1-2 чашки в день рятували мене. На рахунок відрази, то в вагітність старшим сином так до чаю отримала, думала, що як народжу- зникне, а вже 8 років як чай став гидким
Попразендовна
• 27 мая 2024
Ответ дляЗалатавая
Ну ось я також бачу, що більшість смаків мені огидні зараз.
Чи це щось з організмом таке коїться, не знаю(
Свисток ля-минор• 28 мая 2024
А ви міряєте тиск, чи так, припускаєте, бо сил немає? Бо у мене тиск який був до вагітності, такий і є, але спати хочеться страшне, можу годин 16 спати, в магазин сходжу і вже без сил. Працездатність на 0, ледь ледь тягну. Тому упадок сил може бути окремо від тиску.
Але якщо дійсно тиск, то можна міцний чорний чай з цукром, мені моя лікарка радила. Якщо сильно знижений, то треба консультуватись.
Попразендовна
• 28 мая 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Ні, не міряю. Просто нема сил та також сплю по 14-16 годин.
Можливо і упадок сил окремо від тиску, хоча тиск для моєї статури худорлявої завжди був заниженим.
Спробую пити чай.
Свисток ля-минор• 28 мая 2024
Ответ дляПопразендовна
Спробую пити чай.
У мене статура взагалі не худорлява, але те саме)) багато у кого таке під час першого триместру вагітності, це нормально. Всі сили йдуть на створення нових органів і частин тіла 😄 Бажаю вам це швидше пережити