Щаслива Я• 28 мая 2024

Постельное белье

Поделитесь, пожалуйста, где вы берете качественное и адекватное по цене постельное белье? Больше всего нравится сатин и однотонное без цветочков-сердечек.
Дайте подумать• 28 мая 2024
Отбирайте турецьке, воно найкраще, не зовсім адекватне по ціні, але воно того варте, і служити буде роками.

автор Щаслива Я • 28 мая 2024
Ответ дляДайте подумать
А де купляєте?
Дайте подумать• 28 мая 2024
Я продавала більше 10 років, з початком війни закрила бізнес
автор Щаслива Я • 28 мая 2024
Ответ дляДайте подумать
Дякую
ПультОт_БМВ• 28 мая 2024
Ответ дляДайте подумать
сколько в закупке страйп-сатин?
Покорительная• 28 мая 2024
Ла скала, сатин, лучшее из того, что у меня было
Ошеламиссимо• 28 мая 2024
Я беру из сатина максимально простое , не люблю цветы, принты, рюши, недавно такое купила

Файна пані• 28 мая 2024
Теж дивилася в інтернеті на комплекти із Туреччини, але мені потрібно було одразу декілька, виходило накладно по ціні, тому просто на ринку купила виробництво Китай. Користуюсь вже пів року, покищо подобається, завтра скину фото якщо не забуду
Хтомолодець? Я!• 28 мая 2024
Ответ дляФайна пані
Я буду чекати.
автор Щаслива Я • 28 мая 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Вот и мне такое нравится. Вы где брали?
автор Щаслива Я • 28 мая 2024
Ответ дляФайна пані
Дякую
Файна пані• 28 мая 2024
Ответ дляЩаслива Я
Дякую
Ось так вони виглядають, знайшла в інтернеті ще фото упаковки. У нас на ринку всі їх продають, ціна біля 1100. Матеріал напевно не натуральний але приємний всеодно. На пару років точно вистачить
автор Щаслива Я • 28 мая 2024
Ответ дляФайна пані
Дякую 🌸