Сизоока бестія• 28 мая 2024
Останні дні навчання - пачками приходять оцінки, від яких волосся шевелиться..
Ці 2 дні щоденно по 18-20 оцінок приходять. За минулі періоди
І ивправити вже нічого не вдласться
А там і 1 за забутий вдома зошит зустрічається
В шоці, але що зробиш... 6 клас
І ивправити вже нічого не вдласться
В шоці, але що зробиш... 6 клас
Акуна_Матата• 28 мая 2024
Ответ дляграфиняВишенка
В нас звичайна школа, ліцей. Не краща в місті і не гірша. Але хоч ставлення нормальне. Вчителі всі дали свої телефони і просили писати і дзвонити , якщо є питання. А також основні предмети створені чати у вайбері, де клас і вчитель по предмету. Там діти можуть запитати, що не розуміють. Вчителі на питання завжди відкликаються.
У нас тоже лицей, и был очень неплохой. Но 2+ года онлайн, увы(
Амелі на мілені• 28 мая 2024
Автор, я розумію. Бісить ця система. Виставляють за семестр всі оцінки в останні дні. І ти просто стоїш уже перед фактом(
Амелі на мілені• 28 мая 2024
Ответ дляПапина дочка
у нас є електронні щоденники, куди виставляють оцінки, семестрові ще на тому тижні виставили, зараз річні прийшли, 6 клас
Не всі вчителі відповідально його ведуть(
Амелі на мілені• 28 мая 2024
Ответ дляБезсовісна кума
У мене діти в 10 і в 8 класах. Всього пару вчителів ведуть чітко ел.журнал. Більшість виставляє оцінки порціями раз в 2-4 тижні, а унікуми всі оцінки за семестр в останній тиждень.
У нас 50% таких унікумів
Безсовісна кума• 28 мая 2024
Ответ дляСизоока бестія
ну таке
смартфон - то особистий гаджет
взагалі має бути шкільний комп/ноут
смартфон - то особистий гаджет
взагалі має бути шкільний комп/ноут
Мене як маму це не повинно хвилювати. Я ж не директор школи.
Безсовісна кума• 28 мая 2024
Ответ дляСизоока бестія
частково так
бо є один предмет, де я щоденно перевіряю знання. питаю - отримую позитивні відовіді по темі
А зараз дивлюсь на оцінки: 1, 2, 4, 6, 9, 10
саме в такій послідовності)
Чекайте ще, наступна буде 12 ;)
Безсовісна кума• 28 мая 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Ви так написали , думала вчитель. Ну ось приклад , що виставлено за зошит. І воно таки занижає бали в годовій. Воно автоматом бал нижче стає.
Спеціально задавала це питання у спільноті вчителів (не наша школа), всі ел.щоденники мають функцію ’не враховувати’, тобто оцінка стоїть, але на середнє не впливає. Вчителю треба просто правильно налаштувати.
Безсовісна кума• 28 мая 2024
Ответ дляСоображалочка
В 12- му році я зрозуміла, що оцінки дочки то фігня.аби була здорова і практичні навички мають бути, щоб вижити в цьому світі і не ходити з віником.( дитина старанна і таки закінчила з відзнакою, але згодилася в житті її вільна англійська , щоб ще на другому курсі універу працювати на іноземну команію).А потім 22 рік...і тепер мені абсолютно начхати на оцінки молодшої.Тільки здоров´я ( і фізичне, і ментальне)!!! В цьому дурдомі, який намічається в усьому світі, виживуть найвитриваліші , з широким кругозором і критичним мисленням. Вчителі, як особистості переважно дуже обмежені.То я буду хвилюватися про їх оцінки? Головне комунікативні здібності, вміння спілкуватись, налагоджувати зв´язки.
І я реально здивована,що на фоні усіх подій є ще люди, які переймаються оцінками в 6 класі
Ми переймаємося знаннями, які з оцінками мають деяку кореляцію.
Безсовісна кума• 28 мая 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Я була впевнена, що це по правилам і не заповнювати пусті поля, то порушення.
Так і є. Але я як мама ніяк не можу змусити вчителя виправити це порушення.
ЛюбимаЯНЬ• 28 мая 2024
Раз тема про оцінки, то спитаю тут. У вас теж вчитель ставить за рік оцінку нижчу, а не вищу? Наприклад, 1 семестр 10, 2 семестр 9, річна 9? Чи вставлять вищу, щоб мотивувати дитину?
Сизоока бестія
• 28 мая 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Чекайте ще, наступна буде 12 ;)
ні, ще в комлекті не вистачає 3,4,7,8,11, 12))
Сизоока бестія
• 28 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
різні вчителі по-різному
Анонимушка• 28 мая 2024
Це питання до вчителів. Дійсно не дуже гарно поступають,немає можливості перекрити.
графиняВишенка• 28 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Виводять за формулою середнє. Сума оцінок ділиться на їх кількість.
ЛюбимаЯНЬ• 28 мая 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Сума за весь рік?
Свекруховна• 28 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Если во втором семестре 9 это натянутая 8, то да, могут поставить по низшей.
Я всегда сыну говорю, чтобы он вкалывал первый семестр, тогда во втором учителю психологически будет сложнее поставить ниже оценку.
Свекруховна• 28 мая 2024
10 класс. Да, приходят оценки пачками. Но у меня отличник, я не переживаю
ЛюбимаЯНЬ• 28 мая 2024
Ответ дляСвекруховна
Ну, нашій не важче)) хоч вкалуй перший семестр, хоч ні)) по єщоденнику виходить 10 річна, але вчитель поставила 9(((
Ні, там 9 - недотягнута 10...
Свекруховна• 28 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ні, там 9 - недотягнута 10...
Тогда это провтык вашей классухи. Она должна такие моменты отслеживать. У нас в таком случае ставят годовую по высшей оценке ( средняя 9,5 и если округлить это выходит 10)
ЛюбимаЯНЬ• 28 мая 2024
Ответ дляСвекруховна
Ну от інші вчителі так і ставлять. Якщо 8 і 9 чи 9 і 8, то ставлять 9. А ця... Але вона і одиниці ставить, якщо дитина відключилась від урока на 2 хвилини раніше, бо завис сайт...