Bransoletka• 28 мая 2024

Кремль хоче відкрити новий фронт на півночі - Умєров

"🤯росія готується розгорнути ще 300 тис. військових біля кордону України, — Міністр оборони Умєров в інтерв´ю Reuters

Головне з інтерв´ю:
• Москва готується до нового наступу.
• Кремль хоче відкрити новий фронт на півночі, щоб почати використовувати всю свою живу силу, вогневу потужність проти Києва.
• Україна отримає перші поставки винищувачів F-16 «дуже скоро»."

Я так розумію, що якщо в 22-23 роках вони не могли собі позволити такий розтягнутий фронт, то зараз проблем з цим немає? І страшне тільки попереду???
автор Bransoletka • 28 мая 2024
Ответ дляЖади Эль Адиб Рашид
фото
Маня, ти?

lammama• 28 мая 2024
Ответ дляlumonbka
Тільки сьогодні читала, що рашики запускають нове іпсо про наступ з півночі.
Вони, медіа та влада, там між собою ніяк не спілкуються?
Где читали?
Жади Эль Адиб Рашид• 28 мая 2024
Ответ дляBransoletka
Маня, ти?
не дай бог) так меня еще никто не оскорблял)
автор Bransoletka • 28 мая 2024
Ответ дляЖади Эль Адиб Рашид
Дивлюся акк свіжий
Жади Эль Адиб Рашид• 28 мая 2024
Ответ дляBransoletka
Дивлюся акк свіжий
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3544496 маня в соседней теме как обычно фигню несет
lumonbka• 28 мая 2024
Ответ дляlammama
Где читали?
У наших новинах
автор Bransoletka • 28 мая 2024
Ответ дляlammama
Где читали?
Більш брехливого і продажного, ніж той Коваленко, годі і шукати
Natal_ka91• 28 мая 2024
Ответ дляValentina shop2020
Прочитала, ждать в 28 году, ждем
Фігово, війна значить ще до цього року буде
Begi -d913• 28 мая 2024
Ответ дляBransoletka
То назо взагалі ця війна? Якщо буде програш
Нам она и не нужна, об этом изначально говорили многие

Бояукраїночка• 28 мая 2024
Ответ дляBransoletka
нормальний коваленко.і у вас тема чуть не точна.зараз у путьки 500 тис і планує африканців вербануть,бо ванька морозиться,хоч і він піде силою,ще 200 ну 300тис.ітого 700 тис ,а в нас мільйон.нехай 500 .справимось
Valentina shop2020• 28 мая 2024
Ответ дляNatal_ka91
Ще довго...
Жади Эль Адиб Рашид• 28 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
и почему тебя не банят за клоны....
автор Bransoletka • 28 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
Маня, ану признавайся. Ти в штаті ЦПД працюєш? Відповідаєш за порадницю?
Жади Эль Адиб Рашид• 28 мая 2024
Ответ дляBransoletka
она возглавляет ЦПД
lilu1990• 29 мая 2024
Ответ дляBransoletka
Ця війна не заради перемоги. Все вам розжовувати треба