Пожарник• 29 мая 2024
Ціна на електроенергію 4,8
Коли вони нажруться , це просто жах якийсь
Водійка хімарса• 29 мая 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Зато рейтинг не падает. Все все поддерживают.
Кто и где?
Ms. Android• 29 мая 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Это обычная экономия.
Я поставила экономные лампочки. Стираю ночью. Когда был бойлера, то включала его ночью.
а миється ваша дитини щодня в ЯКІЙ ВОДІ якщо бойлера нема і вода гаряа централізовано в турбах не тече
Істеріомама• 29 мая 2024
Ответ дляДама с заначкой
у нас газ.я сказала,що з 1 червня ніяких електрочайників і мікрохвильовок. бойлер при відключенні гарячої води теж мінімально. ліпше відро гарячої води нагріти. прати 2 сукні буду вручну, ніж пралку запускати
Нафіга воду гріти? На річку сходили, помились, там і попрали. Красота! Оце життя!
ПоЗиТиВнАя• 29 мая 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Как с ребенком стирать несколько раз в месяц?
Собираю стирку просто. Не каждый день включаю пустую, а когда накопится
ЗавЛабСнаб• 29 мая 2024
Ответ дляMs. Android
так отож
я ще на етапі 18 травня кричала - ЩО БУДЕ З ЕКОНОМІКОЮ?
Чи дивилися можновладці далі своєї дупи? невже мізки включити - то складно?!?!?
Вони нас ТОПЛЯТЬ
вони ’временщики’, їм головне хапнути зараз якомога більше і звалити в іспанські маєтки. рішення приймаються настільки недалекоглядні і абсурдні, що недалеко до колапсу економіки.
Тишком нишком• 29 мая 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
И что, что вы стираете ночью? Ваша машинка и днем и ночью потребляет одинаковое количество квт
так ночью другой тариф )
Мішечок щастя• 29 мая 2024
Ответ дляДама с заначкой
Жах. Я розумію вас, бо в самої все на електриці, це ж треш. Насос свердловини не виключиш. Сміюся, що літню кухню на дровах будувати треба
Пожарник
• 29 мая 2024
Так сам факт що коли летіли ракети світло практично не виключали ну було минулою зимою 4/4 , цю зиму пережили без відключень , потім коли він там в Київській області попав в тец знову відключення не було десь місяць , а тут бац теці всі розбиті потрібно відновлювати.........без коментарів.......
бифидобактерияЖоржик• 29 мая 2024
Ответ дляТишком нишком
так ночью другой тариф )
При чем тут тариф?) Мы о киловаттах). Они и днем и ночью одинаковые)
ЗаведУющая• 29 мая 2024
Ответ дляMs. Android
угу
а коли у ньогг народ перетворився на його вланспх рабів?(((((((((((
Увечері 24 лютого 2022 року, коли закрили кордони. Перші успішні спроби були за часів ковіда.
Язвочка• 29 мая 2024
Ответ дляПез Году Неделя
фото
Відкрила цей закон. Він стосується природного газу та сфери теплопостачання, про електроенергію там не йдеться(
ПоЗиТиВнАя• 29 мая 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Ночью в 2 раза дешевле
Ms. Android• 29 мая 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
ні, рахуєьтся ж вночі ПОКИ по-іншому
хоча бляха...ю що я зелені підказую... ще обмежуть нас і в цьому(((( трясця їх матері(((
Ms. Android• 29 мая 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Холодильник тоже можно отключить, погреб под домом вырыть...
смієтесь, а я так робила взимку минулого року - рила в снігу лунк, клала продукти і тазіком накривала
ЗаведУющая• 29 мая 2024
Ответ дляНаталія-Ната
Активисты которые могли выйти на Майдан и дать звиздюлей власти, они на войне. Остались женщины и мужчины большинство из которых пассивны. А власти это все супервыгодно. Все по плану ( все больше терзают смутные сомнения в том что война не запланирована) Натырят и кинут нас. Жизни наши портят, чтобы свои несколько улучшать на максимум.
Скоріше б уже кинули
KrupinkaSs• 29 мая 2024
Ответ дляPORKA
Удалено администрацией...
Да,в 2013 ціна на електроенергію так муляла,так муляла людям,що вони от тієї безвиході вийшли на майдан.
Ну а зараз,мабуть,все подобається,тому всі тихенько сидять .
ПоЗиТиВнАя• 29 мая 2024
Ответ дляMs. Android
Он не моется щодня
Бабця в мештах• 29 мая 2024
Ответ дляІстеріомама
Как только сцену поставят и будет ведущий, так лохи и подтянутся.)
ну до многих до сих пор не доходит, что их как полезных дурачков использовали.
до сих пор *опу за майдан рвут болезные.
Дама с заначкой• 29 мая 2024
Ответ дляІстеріомама
а взагалі планую виїжджати. нема тут що робити
бифидобактерияЖоржик• 29 мая 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ночью в 2 раза дешевле
Сразу вспоминаю как мерить стельку: от 0 или 1...
Мы о потреблении в 47 киловатт. Ночью машинка не потребляет меньше киловатт
Поумничка• 29 мая 2024
Ось в нас без економії- до встановлення бойлера. Але: лампочки світлодіодні, техніка класом енергозбереження А+.
Є піки - коли було холодно і грілися електрикою тож трохи буде вище показник (конвектори в кімнатах).
Ms. Android• 29 мая 2024
Ответ дляІстеріомама
це я так влітку в баби в селі робила
милив батько в річці, незважаючи на те що поряд люди купались
нуашо....
Носки на подтяжках• 29 мая 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Ну попробуй так в квартирі де все на електриці.
Я квартири продала ще в 2014 році, вирішили з чоловіком, що в Україні потрібно облаштувати житло максимально автономно. Так і зробили
Дама с заначкой• 29 мая 2024
Ответ дляЧудо в декрете
холодильник не відключиш,але за електро платити 1,5 тис теж не збираюсь.
Ms. Android• 29 мая 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
та отож
вони врємєнщікі, що чинять ГЕНОЦИД украхїнського народу нарівні з вонючою рашистською наволочю
Тишком нишком• 29 мая 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
А посуд?
так же как в 90-х когда не было бойлера и выключали горячую воду (((
или вы тогда не жили ))
Воздух в банке• 29 мая 2024
Ответ дляТишком нишком
или вы тогда не жили ))
А зачем через 30 лет жить опять как в 90х?
Носки на подтяжках• 29 мая 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Да, стираю несколько раз в месяц ночью
Я кожного дня, інколи два рази
КинДза• 29 мая 2024
Ответ дляПез Году Неделя
фото
Я не понимаю, закон обратной силы не имеет, значит эти все повышения незаконно? Платить по старому тарифу просто? Или как? Без суда отрезать права не имеют ведь? А если подадут в суд, то проиграют они?