Меряю линейкой• 30 мая 2024
Заворотнюк умерла
Умерла актриса Анастасия Заворотнюк
Об этом сообщили в ее блоге.
Актрисе было 53 года. Она долгое время боролась с раком головного мозга.
Об этом сообщили в ее блоге.
МУСЯкомарова• 30 мая 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ні, це не різні речі не треба тягнути сову на глобус. В оригінальному серіалі лохом і дурачком показана дівчина єврейської національності. Де ваш праведний гнів? А то ви неї це чули ніколи в Україні анекдотів про молдаван або євреїв? Чи ви мені зараз напишете, що то все придумали росіяни?
А якщо є просто різні характери в українців (як написали ви), то чого ображатися, бо це дуже вигідно тепер? Попрацюйте над своїми комплексами. Пишу без стьобу.
То це норм ситуація і ми маємо приклонитися перед росіянами що нас виставляли в такому світлі?
Так типово: амєріка! Значить і кацапам можна)
Не служанка• 30 мая 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
А навіщо рівнятися на щось гірше? І перечитайте ту повість. Серед іншого, Мотря вибила свекрусі око і сиділа в тюрмі. Ну може в когось в родині такі стосунки, що і кайдаші взірець. Тоді чого ображатися на няню Віку?
Почитайте про українські звичаї. Як гуцулки в першу шлюбну ніч пальцями позбавляли незайманості наречену. Поцікавтеся про забаву на вечорницях яка називалась ’вмочити кінчик’ і ’притула’.
Стоп
Ви ж рівняєте непорівнювальні речі
Якщо так, то як можна взагалі порівнювати 21 сторіччя з 19?
І, як моє бачення, то таки притули і вмочення кінчика, це дещо інше, ніж снохачєство
Може вам навпаки, але то питання смаку))
Ви ж рівняєте непорівнювальні речі
Кручу хвости• 30 мая 2024
Ответ дляОце так цабе
Так а где все те ждунихи, разгоняющие тему сатанистов и прочего? Бритни мол кукушку потеряла из- за них. А Губина путин и михалков с голубятней свели с ума по ходу.
Они там все без исключения с улетевшей кукухой. Поможет только напалм и поджечь.
МУСЯкомарова• 30 мая 2024
Шкода як людину. Боролася, мучилася. Хоча здавалося б живи, все добре.
Элька-Карамелька• 30 мая 2024
Ответ дляМюллерная
Ні, нічого, якщо говорити саме про ці персонажі. Це ж типу комедія...Ну, зобразили закомплексовану товсту доньку олігарха, яка хоче сексу і жаліється на татка, бо не пущають.
А у Жанни може кохання нарешті справжнє знайшлось під носом. Вони ж там сварились обоє з самого початку, тобто, не рівно дихали одне до одного.
Як вам не соромно? Якого сексу? Там дівчинка підліток в якої не було друзів. І так вона хотіла і дружби і побачень-нормального життя дівчини підлітка. І там дякую няні Віки, що завдяки їй Маша перестала сидіти вдома і плакати, а живе цікавим життям. А молодша перестала завдяки няні ходити до психіатра.
То чого шукати де образитися на образ няні Віки ,це ж комедія. Подвійні стандарти, такі подвійні.
Мюллерная• 30 мая 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Це зовсім інші речі. Наша література про нас і зрозуміло, що будуть різні характери А якби на роль дурачка і лоха у нас в творчості завжди мала людина молдавської національності, наприклад, це вже пахло б негарно.І вам, будучи, умовно, молдаванкою, не сподобалося б, що в творчості сусіднього народу величезна частина придурків лохів та ідіотів молдавани.
Оце ви видали.
Стібались над молдаванами десь в роках 70- 80х. І то не в літературі, чи мистецтві українців. Та ж сама русня в СРСР, яка тут проживала, і стібалась. І не тільки над молдаванами. Якщо хтось і є з українських писменників, режисерів і т.д., то їх одиниці.
Вам ще раз кажуть, що росія спромоглася у нас створити інфополе, яке їй було потрібне для знищення України.
Оце так цабе• 30 мая 2024
Ответ дляКручу хвости
Хорошая руцкая, обливающая дерьмом украинцев и страдающая за мальчиками в трусиках.
Она даже похожа на пожухлое рыльце кукурузы. Ой, млииин, еще одна расийская кгб либералиха
Не служанка• 30 мая 2024
Почитайте
Це пост Софії Федини
Про чию смерть вам було відомо?
Кого з них шкода?
Бо ж про курву заворотнюк всі в курсі і навіть є ті, що співчувають 🤮🤮🤮
Важкий був вчора день, день втрат...
28 травня відійшли у засвіти Богдан Козак, Петро Франко, Василь Височанський та Олександр Мартиненко.
Богдан Козак - актор, народний артист України, перший декан факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка.
🕯️Чин похорону – 29 травня:
* з 10.30 до 11.20 год. прощання в Національному театрі імені Марії Заньковецької,
* о 12.00 год. поховання на Личаківському цвинтарі.
Петро Франко - почесний голова Всеукраїнського Товариства політичних в´язнів і репресованих, письменник, громадсько-політичний діяч, педагог, видавець, політв´язень, дослідник.
За його ініціативи було встановлено численні пам´ятники видатним українцям, споруджено пам´ятні дошки, відновлено військові поховання УСС і УГА на Янівському та Личаківському кладовищах у Львові.
За його старанням, зокрема, було виготовлено, встановлено і освячено металевий кований терновий вінок на місці загибелі народного композитора Ігоря Білозіра, якого вбили 28 травня 2000 року...
🕯️Парастас:
29 травня, Львів, капличка на Пекарській, 18:00. Похорон 30 травня з Гарнізонного храму, годину повідомлять додатково.
Василь Височанський - багаторічний перший проректор Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидат фізико-математичних наук, професор кафедри програмування факультету прикладної математики та інформатики, Заслужений працівник освіти України, професор.
🕯️Парастас відбудеться 29 травня о 20:00 год. в Храмі Святого Климента Папи УГКЦ за адресою вул. Генерала Чупринки, 70. Похорон звідти ж 30 травня о 12:00 год.
Олександр Мартиненко - журналіст, засновник та голова агентства Інтерфакс Україна, людина, яка зробила великий внесок у становлення та розвиток української журналістики.
Світла памʼять і щирі співчуття рідним і близьким 🙏
Це пост Софії Федини
Про чию смерть вам було відомо?
Кого з них шкода?
Важкий був вчора день, день втрат...
🕯️Чин похорону – 29 травня:
🕯️Парастас:
Элька-Карамелька• 30 мая 2024
Ответ дляНе служанка
Як освічена людина і патріотка, просто зрозумійте тих, хто радіє зі смерті чергового кацапа, навіть хорошого і безневинного…
Ми так багато щодня через москалів втрачаємо, що мусимо черпати радощі з таких моментів
Якби працювала карма і закон бумеранга, то всі москалі в муках би сконали разом зі своїми виплодками…
А вони живуть прекрасно, на відміну від нас
Ні нам не потрібна радість з таких моментів. Для чого підсаджувати свою психіку на таке? Прочитайте про нашого українського маньяка Чикатило і чому він став таким.
У нас свої ж відбирають і базовий комфорт піднімаючи тарифи на все, і почуття безпеки, виловлюючих наших чоловіків на вулиці на смерть.
Малая Налегке• 30 мая 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Это у них трэнд
Вспомните, сколько раз жирик умирал
ну влігся ж в решті решт.
Мюллерная• 30 мая 2024
Ответ дляГопница-Советчица
В мене чоловік на війні вже півтора роки. Я все своє життя спілкуюсь українською. Я ніколи навіть не думала виїхати кудись на постійне місце проживання з України. І якби пафосно це не звучало, люблю свою Батьківщину і вважаю себе патріоткою. Але Анастасію мені жаль і серіал мені подобався. Мабуть, тому що я освічена людина і ніколи не асоціювала себе з тим образом няні. На фоні всього того жахіття, яке спричинила нам батьківщина Заворотнюк, цей серіал я б знову не дивилась. Але сама Анастасія, яка невідомо в якому стані провела останні роки і, можливо, взагалі не знала про війну, в мене викликає лише співчуття.
Вам не відомо, ото і мовчіть. Набагато краще і довше, ніж інші нещасні онкохворі, яки не накрали собі грошей на три покоління вперед.
Ручки-Крючки• 30 мая 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
А ви наведіть приклад з кацапського кінематографа, де українець був зображений положитєльним гєроєм без шароварщини.
Не служанка• 30 мая 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Вам не потрібна така радість, так і не радійте
За інших чого розписуєтеся?
За своїх несемо колективну відповідальність
Навіть ті, хто за цих своїх в 2019 не голосував
За інших чого розписуєтеся?
Элька-Карамелька• 30 мая 2024
Ответ дляНе служанка
Стоп
Ви ж рівняєте непорівнювальні речі
То ви ж перша почали такі порівняння наводити. Старий гуцульський звичай щодо позбавлення незайманості нареченої вам до смаку? Ви сором´язливо його оминули.
Не розповсюджуйте на мене свої фантазії, смакуйте самостійно.
Элька-Карамелька• 30 мая 2024
Ответ дляНе служанка
Стоп
Ви ж рівняєте непорівнювальні речі
Загугліть, багато цікавого дізнаєтеся. Не наслідуйте кацапів, не підміняйте поняття і не заперечуйте незручні факти.
Элька-Карамелька• 30 мая 2024
Ответ дляНе служанка
За інших чого розписуєтеся?
Поцікавтесь чим може закінчитися підсаджування своєї психіки на таку радість. І подумайте для чого робиться таке підсаджування.
Элька-Карамелька• 30 мая 2024
Ответ дляНе служанка
Освічена людина розуміє, чим може закінчитися підсаджування своєї психіки на радість від чиєї смерті.
Патріотично відсиджуватись на дивані і клацати різну маячню під патріотичним типом соусом, це ще не бути патріотом
Элька-Карамелька• 30 мая 2024
Ответ дляНе служанка
Удалено администрацией...
Я перечитала майже всю світову літературу. І іншим рекомендую, може замість жовчі і примітивного хамства тут буде більше конструктивних діалогів.
Не служанка• 30 мая 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Старий гуцульський звичай був типовим на той момент для багатьох культур
Не перекладайте з хворої голови на здорову
Бо порівнювати Кайдашеву сімʼю, яка жила в 19 столітті, з сучасністю, почали ВИ!
І таки все перечислене вами не може змагатися з тим дном, яке постійно демонструє вся російська культура і література в усі часи!
Не бачу сенсу вести суперечку з вами
Замість мені відписувати, послухайте ще раз Портнікова з Латиніною
І записуйте!
Не бачу сенсу вести суперечку з вами
І записуйте!
Анонимба• 30 мая 2024
Ответ дляКидаю курити
думаете, это ей бумеранг за чужого мужа?
Я думаю, это бумеранг от использования стволовых клеток для омоложения
Элька-Карамелька• 30 мая 2024
Автор, для чого вам потрібна була ця тема?
Вам мало срачів тут і невігластва?
Анонимба• 30 мая 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Я понимаю - идёт война, я понимаю за что люди ненавидят россию... Но читая комменты в этой теме, мне просто страшно становится - в кого мы превращаемся...(( Или уже превратились?..((
А я читаю таких как Вы и удивляюсь - Мариуполь уничтожен, в нем погибли десятки тысяч, их кости смешали с мусором. И нянька, которая за зарплату создавала образ, способствующий всей этой бойне - вызывает у вас восхищение? Это мазохизм или просто тупость?
Кручу хвости• 30 мая 2024
А теперь докажите мне, что это нечто под видрм Юры-не тролятина.
Ни слова в его миллионных высерных темах про убийства украинцев, про недавний терракт в Харькове. Зато с утра уже скорбящая темка про счастливое деццтво с заворотнюк
Сирожено_пирожено• 30 мая 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Де Ви на кацапіі людей бачили?
Всех анонимов аноним• 30 мая 2024
Ответ дляНе служанка
В порівнянні зі снохачєством, поширеним у ті часи на Кацапії, моральні якості членів Кайдашевої сім’ї можна ставити за взірець і навіть претендувати на канонізацію
В Україні також було снохачество й багато чого іншого. Можете почитати сороміцькі вірші Глібова.
Сирожено_пирожено• 30 мая 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Удалено администрацией...
Працівниця року• 30 мая 2024
Шабаш маргиналів з жовчною піною коло рота.
Тема для відволікання уваги?
Країну перетворюють на концтабір, чоловіків вбивають свої ТЦК - так давайте потанцюємо на кістках жінки актриси
Який сором і примітив.
Читайте йдіть стару тему про морожену курку. Можете пообурюватися яким бидлом там показана головна діюча особа якою тут захоплювалися
Тема для відволікання уваги?
Який сором і примітив. Читайте йдіть стару тему про морожену курку. Можете пообурюватися яким бидлом там показана головна діюча особа якою тут захоплювалися