Сплюшка• Изменено 31 мая 2024

Чому батькам шкода декілька сотень оплатити дитині свято?

В класі є хлопчик, який ні в чому не приймає участі. Мати не здала ані гривні за чотири роки. В цьому році випуск 4 класу. Я ще розумію, як немає/шкода на альбом коштів. Але ж емоції. Було частування в кафе та аніматори, екскурсія на честь випуску. Мати не знайшла більш ніякого виходу, як взагалі не вести дитину навіть до школи у цей день на лінійку!
Дитина змалечку відчуває себе ізгоєм, яку власна мати обезцінює.
Невже ти збіднієш від того, що даси пару сотень на свято для ВЛАСНОЇ дитини? Я чула про такі випадки і не розуміла, хто ці жінки. А тепер особисто «познайомилась» з таким випадком.
Начебто не пʼяниця і не особа, яка вживає заборонені речовини, що всі гроші витрачає на це. Та й навіть у таких сімʼях на солодкий подарунок та здадуть.
А тут… Ну як так ?😧
Подвійна веселка• 31 мая 2024
Ответ дляКофр для ноги
угу-угу
у нас парти тягали з одного приміщення в інше чоловік співробітниці і фізрук у свій вихідний день, не змогли ’відмовитися’, от правда, що там парти потягати
хитрожопа у нас влада та й усе,
Я писала про конкретний випадок. Влада нам запропонувала через аварійний стан одного з корпусів вчитися в дві зміни. Але батьки не погодилися. Знайшли інше рішення - певний час вчитися в іншому приміщенні, далеко від школи. Це була початкова школа, тому такий варіант підходив, не потрібно було багатьом вчителям туди ходити. Але це було рішення батьків. Я писала про інше, про те, що деяким батькам пофіг. Типу, зроблять інші батьки. Вони, певно, думають , що дуже хитрі.

Стрекозей• 31 мая 2024
Ответ дляЛеся Українка
Досить дорого для пікніку. Ми по сотні скинулись - піца і печиво, не доїли. У вас були аніматори чи куди гроші ухлопали?
Нет. Пикник на дорожке возле школы.
Чучело-Мяучело• 31 мая 2024
Боже ж мій

Ви від цього общака совкового колись відокремитеся?
Є адміністрація, є тендери, є портеби навчального закладу. Готуйте документи та отримуйте забезпечення.

Ні, потрібно на батьків перекласти ці функції. А ви й раді займатися поборами.
Петриківна• 31 мая 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Какая вы душная автор, какое вам дело до их альбома, нужен он им или нет. Не сдают значит так захотели..🤦‍♂️
Поддерживаю ту женщину.Мой сын тоже не был ни на одном выпускном.Не захотел.Есть события и поинтереснее.И альбом садиковский уже 16 лет лежит,никто его не открывает.Аак и школьный.
Атятя_тётя• 31 мая 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Это вы автору этого поста скажите. Ей человечности первой не хватило
не буду ничего говорить автору поста.
у сына была первая учительница- ПЕДАГОГ настоящий. И была тоже такая не однозначная ситуация. И она предложила родителями поиграть в игру. Суть такова- нужно выставлять балы героям рассказа, и по ходу об этих героях всплывали некие негативные факты, то есть в конце игры- оказалось что те герои, которые были изначально белые и пушистые-совсем не белые, а те герои которые в начале были были черными мразями- совсем не мрази. Это было к тому, что если вы не знаете всех фактов и ньюансов-то не можете реально оценить ситуацию
ПС Если что, то я тоже одинокая мама, и не всегда могу позволить все то, что хотела бы дать своему ребенку...к сожалению...
Форс мажор• 31 мая 2024
Я тоже этого не понимаю я за праздники
Маруська Му• 31 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Не фантазуйте. На таке гроші у комунальних закладах не виділяють. Там немає таких статей
Ага. Верю.

Маруська Му• 31 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Що ви говорите? Ви хоч маєте уявлення про розподіл коштів у комунальному підприємстві. Там немає таких статей. Не знаєте- не пишіть
Вы директор школы чтоли?
Маруська Му• 31 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Не пишіть, якщо не знаєте. Ви порівнюєте ремонт і перенесення підручників? Для будівництва і капітального ремонту робиться проєкт, складається сметана, все затверджується у міськраді і тільки тоді якось з горем пополам виділять кошти. На розвантаження ніхто нічого не виділяє. Ви хоч уявлення маєте, як перевести через казначейство гроші для КП?
Это абсолютно не значит, что нужно требовать с родителей.
Не выделяются нормально деньги - решайте и предлагайте что-то именно в том направлении.
Я инженер, меряю от 1• 31 мая 2024
Ответ дляМаруська Му
Вы директор школы чтоли?
да наверное, директора обычно всегда каждый день в новых красивых костюмах, а родители пусть книги приходят таскают - в бюджете не заложено(с). Кто не пришел - тому пофиг на своего ребенка. Главное это детям так и сказать

пс. таких родителей из коммунистической партии вообще исключить с обещственным позором!!!
Проня_Прокоповна• 31 мая 2024
Ответ дляКинДза
Очень интрересно, вам важнее посещение музея (ну тех самых эмоций), в драных штанах? Или все-таки не драные штаны на каждый день в школу, но да без ваших «эмоций»! Я ребенок 90-х, у меня и штаны были драные и эмоций не было. Жили за гранью бедности! Имела я в виду ваши эмоции с дырой на жопе!
И что вам есть вспомнить? Только эти дранные штаны на жопе! Жаль вас!
На пів ставки• 31 мая 2024
Я така ж сама мама і мене є наступні причини на це:
1) Зазвичай ці свята проходять в робочі дні і в робочі години обох батьків
2) хлопці постійно влаштовують на таких святах бійки, тому що не має вже вчителя поряд а тільки мами які мовчать.
3)з декількома мамами в мене були конфлікти через поведінку їх дітей і бачити їх зайвий раз не хочу.
4) це банально не цікаво і дитина давно хотіла відвідати інші заходи на які не було часу із за школи.
Светка-пипетка• 31 мая 2024
Звідки ви знаєте, що то бажання мами? Мій син теж не їздить ні на екскурсії. Не фотографувався, не був на лінійці. Бо він НЕ ХОЧЕ!
І хоч він у мене вже 9 клас скінчив, але це почалося кілька років тому.
Маруська Му• 31 мая 2024
Ответ дляКофр для ноги
цікаво, а чому їх там немає цих статей?
чому вчителі повинні це самі робити або побиратися по батьках?
Походу, там немного блеф. Именно в том конкретном случае имело место нарушение: дети учились не пойми где с подачи некоторых родителей(которые не хотели вторую смену) и при молчаливом согласии администрации. Потому и невозможно было под этот самодеятельный проект получить деньги от государства.
Ну и возникает вопрос, все ли родители изначально были оповещены и согласны на переезды туда - сюда и дополнительные нагрузки в виде перетаскивания инвентаря.
...аяприкольная• 31 мая 2024
Ответ дляХвігура мічти
в нас, наприклад, деякі діти переходять в інші школи. На згадку про однокласників та першу вчительку. Хто не хотів альбом, міг взяти просто загальне фото
Я й забула вже, з ким навчалася в 4 класі. Навіщо мені їхні фото? В 11 класі ще можу зрозуміти альбом..
Подвійна веселка• 31 мая 2024
Ответ дляМаруська Му
Вы директор школы чтоли?
Я працюю в освітньому закладі, хоча і не в школі. Але прекрасно знаю, на що крюошти виділяють, а нащо - ні. І на які потреби казначейство гроші не пропустить. А ви , бачу, далекі від цього геть, але вперто намагаєтеся довести, що все знаєте
...аяприкольная• 31 мая 2024
Ответ дляЯ шалунья
Это маленький доход для покупки воды,прекрасно можно пить кипяченую
Ви бачили яка вода в Києві з крана тече? Жовтого кольору. Як її пити?
Скокмоно - стокнуно• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Хоча б на солодощі, які видали усім дітям після лінійки, можна було здати. Невже це непідйомна сума ?
Мати просто вирішила не вести дитину до школи
Є соціопати і інтроверти, люди не ходять нікуди
Маруська Му• 31 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Сигнализируйте в министерство , если у вас есть потребности, на которые принципиально не выделяются деньги. Откуда им там знать о проблемах, если вы молчите?
Не нужно спихивать свои задачи на родителей.

Братья Капли• 31 мая 2024
Ответ дляLiquidGlass
Можливо нарцистична маманя в бідного хлопця або ще яке домашнє насильство. В сім´ях з проблемами часто ті проблеми так приховують - роблять вигляд що дитина просто захворіла... Сумно.

Нарцистичних я бачу і в парку, і в магазинах. Кричать на тих дітей, або ігнорують. В магазині якось така шкарпетки перебирала, а поруч троє дітей. Старші як зомбі або статуї поруч стояли, без емоцій, наче їхні душі вже покинули тіло. Наймолодша ще жвава така гарна дитина, якісь питання намагалася задати матері, а та на неї зі злістю ’Замовкни!’... Якого дідька? А сама маманька стоїть і собі бубонить якісь негативні коментарі про оточуючих людей ’Фрр. Яка товтуха пішла’ і т.д.. Бідні діти. Купа людей просто відмовляється бачити проблему. А потім, коли вже стикаються з вже дорослими тими дітьми, дивуються.

В мене в батьків з/п також була нижча ніж в однокласників (і батьківський комітет бісив з їхніми ідеями), але мама завжди хвилювалася щоб я була не гірша за однокласників і не була якось виключена з заходів для усього класу, тож собі вона роками новий одяг не купувала, але мені на шкільні витрати гроші завжди знаходились. Тому я особисто не повірю що люблячі бідні батьки так би поводились. Я відмовилась сама від альбому і випускного (і не шкодую, не дружний був клас, нічого не втратила), але це було в 11 класі, коли це вже було виключно моє рішення і зовсім інший вік, менше цікавила думка однолітків. Я не можу собі уявити маленьку дитину (4 клас - це 10 років? ні 9, якщо з 6), яка б дійсно хотіла відмовитися від кожного свята в школі. Не може такого бути. Це батьки.

Кожного свята - це ключове в цьому питанні. Тут багато хто кинувсь захищати поведінку матері хлопця, мовляв нічого доїти на штори, цукерки і т.д. Розумію і розділяю обурення про штори, але в даному випадку ж очевидно зовсім не про них. Так, це психологічне насилля виключати дитину з усіх заходів з однокласниками, може травмувати дитину і створити купу проблем у дорослому житті. Потім дитині ходити до психотерапевтів набагато дорожче ніж 300 грн.(та навіть хай 1000) раз на 4 роки (це ж не кожен день), а результати терапії не гарантовані. І багаті батьки своїх дітей так само часто калічать. Бо батьки не вічні, не стане їх - з ким тоді дитині спілкуватися? І спілкування це навичка, яка сама по собі не з´являється, треба навчатись. В дорослому віці набагато важче заводити нових друзів, особливо якщо ще й спілкуватися не вмієш. Тому пихато зачиняти власну дитину в золотій клітці це досить сумнівний вибір. Вже б переїхали кудись, якщо нинішнє оточення вам таке вже бридке.

Оточуючі можуть допомогти дитині залученням дитини до заходів. Може можна було поговорити з горе-матір’ю заздалегідь, на ці ж речі не в останній момент гроші здають. А після того...Поїзд пішов... Хіба що можете подарувати хоча б той альбом дитині чи що. Але мабуть ні.
В матері можуть бути різні обставини,але дитина в них не винна. Так,і я була вічною жертвою булінгу, мої батьки здавали гроші, як бачите не врятувало, Слава Богу цих масових загальних заходів майже не було.
Начебто всі забули, що війна, інфляція,мало які в кого обставини можуть бути. Не треба травити маму і хлопчика. Так вона не пускає на заходи,це її материнське право і відповідальність водночас. Але не привід таким як автор створювати тему та перемивати кості. Нічого це не дасть,і тому хлопчику теж
волосатое стекло• 31 мая 2024
Ответ дляСтрекозей
вот у нас экскурсия 900, плюс с собой дала 300 - итого 1200
выпускной 1000 - просто пикник и учительнице подарок
бесит до крика
деньги есть... сдала....
Мы решили не отмечать. Зачем мне пикник с чужими мне людьми. Дети все дальше идут в 5 класс. Сходили классом на завод безалкогольных напитков, с учителем бесплатно. В школе была линейка. Деньги, что были в комитете, купили пакеты для руководства всей параллелью. Концерт и цветы классному. Всё. Даже сдавать не пришлось.
А. Ну и осенью еще фотографировались и сдавали на альбом.
Кумедна• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Голова батьківського комітету надає усі звіти. Це ж не на «штори» побори. Це кошти для власної дитини, яка навчається в дитячому колективі.
Вони ні в одному святі не приймали участі.
Детям плевать на фотографа, который зарабатывает на этих детях

Не хотят
Им не интересны эти не очень увлекательные мероприятия
Маруська Му• 31 мая 2024
Ответ для...аяприкольная
Кстати, да. Последнее время совсем стремная и воняет железом нехило.
Кумедна• 31 мая 2024
Ответ дляСтрекозей
Нет. Пикник на дорожке возле школы.
Боже как увлекательно
волосатое стекло• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Может ему нельзя сладкое вообще
Кумедна• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Это потасканое барни и самый дешёвый сок
Подвійна веселка• 31 мая 2024
Ответ дляМаруська Му
Ви ж краще знаєте ситуацію. У вас діти є? Чи хочете другу зміну, коли дитина не може нормально відвідувати гуртки? Наприклад, у мене дитина з інвалідністю і сину було важливо відвідувати спортивну школу для діток з інвалідністю, зокрема, плавання. П його у першу зміну не було. Але з позашкільною освітою схожа ситуація була у багатьох. А щодо приміщення у нашому конкретному випадку, то було найкраще рішення і ВСІ батьки були згодні. Просто деякі піднапружилися, щоб було краще їх дітям , а декому було пофіг. А навіщо напрягайся, є ж інші батьки, вони про все подбають.
Мальчижка• 31 мая 2024
Я не вважаю це емоціями, для моєї дитини це требуха їй не потрібна. У неї інші інтереси, тому ми участі не прмймаємо
Маруська Му• 31 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Четверо детей. Старшие в свое время учились во вторую смену. Кружки посещали, понятно, что пришлось немного напрячься и откорректировать расписание.
Не знаю, как у вас, в нашей спортивной школе существовали утренние занятия для тех, кто не может приходить вечером.
Кроме молчаливого пыхтения за спиной , вы как-то высказали претензию тем родителям?
Поліпривіт всім• 31 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
И выпускной у ребенка не каждый день. Можно было бы заранее отложить. Радостные эмоции для детей зачастую важнее, чем новые штаны.
Так, випускний не кожен день, але і зарплата раз в місяць. А ще д.н. не кожен день, треба відкласти, Новий рік не кожен день, треба відкласти і т.д. Можна скласти довгий список того, на що можна відкласти. Мої діти беруть участь, гроші здаю, але прекрасно розумію тих, хто не має можливості. Бо ціни на все космічні, і будуть далі рости. У війну головне завдання вижити