Сплюшка• Изменено 31 мая 2024

Чому батькам шкода декілька сотень оплатити дитині свято?

В класі є хлопчик, який ні в чому не приймає участі. Мати не здала ані гривні за чотири роки. В цьому році випуск 4 класу. Я ще розумію, як немає/шкода на альбом коштів. Але ж емоції. Було частування в кафе та аніматори, екскурсія на честь випуску. Мати не знайшла більш ніякого виходу, як взагалі не вести дитину навіть до школи у цей день на лінійку!
Дитина змалечку відчуває себе ізгоєм, яку власна мати обезцінює.
Невже ти збіднієш від того, що даси пару сотень на свято для ВЛАСНОЇ дитини? Я чула про такі випадки і не розуміла, хто ці жінки. А тепер особисто «познайомилась» з таким випадком.
Начебто не пʼяниця і не особа, яка вживає заборонені речовини, що всі гроші витрачає на це. Та й навіть у таких сімʼях на солодкий подарунок та здадуть.
А тут… Ну як так ?😧
LiquidGlass• 31 мая 2024
Ответ дляБратья Капли
В матері можуть бути різні обставини,але дитина в них не винна. Так,і я була вічною жертвою булінгу, мої батьки здавали гроші, як бачите не врятувало, Слава Богу цих масових загальних заходів майже не було.
Начебто всі забули, що війна, інфляція,мало які в кого обставини можуть бути. Не треба травити маму і хлопчика. Так вона не пускає на заходи,це її материнське право і відповідальність водночас. Але не привід таким як автор створювати тему та перемивати кості. Нічого це не дасть,і тому хлопчику теж
Та ніхто їх не травить! Ніби розумієте що таке буллінг, а все одно от треба зробити перелякані очі і заткнути рота людині, якій не все одно. Це такий рефлекс - мені затикали рота, потім, я сам/а собі затикав/ла рота, а тепер і іншим затикаю рота. Тому ніхто ніколи і вухом не поведе коли над дитиною знущаються, навіть якщо це в публічному місці і всі все бачать. Це анонімний форум, а не батьківський чат того класу, як можна не розуміти різницю? Ви до психотерапевта не ходили, я так бачу.

Вона запитала, бо її це непокоїть. Бо вона нормальна людина і їй боляче дивитись на ту дитину в тій ситуації, бо ситуація як не крути нездорова. Якби більше людей звертало увагу, а не ховало в голову в пісок, то такі діти мали б більше підтримки від суспільства, там де їхні батьки напартачили. Це дає змогу висвітлювати що нормально, а що ні, і привертати увагу до того що коїться навкруги. Всі знають про якогось там Потапа чи Кіма, а дітей навколо ігнорують. Ваш пасивний ігнор краще теж нікому не робить, це лише нормалізує нездорові речі в суспільстві.

Заздрість то погано• 31 мая 2024
Ответ дляАБВГДейка
Так я же і напісала
А в якій буде ´´хорошо´´? Тій, що через дорогу, чи на іншій вулиці?
Затовкла вже ту воду в ступі
Т е вы считаете, что ваш ребенок будет в тюрьме в любом коллективе? Ему нигде не будет комфортно?
Підмітайло• 31 мая 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Я б не дала згоду.
В нас таких не було. А якби були, то заплатила б зі своїх
Всіх підсаджую• 31 мая 2024
Ответ дляПьяная вишня
Ого , подход)
Вы -миллионеры?
Та ж так .І мріє про те щоб прийняли закон коли багатіям дозволять офіційно ’відкупляться’від війни
LiquidGlass• 31 мая 2024
Ответ дляволосатое стекло
А зачем в 4 классе идти в ресторан? Какая необходимость?
Вау, а в якому віці починати ходити в ресторан? В 25? В 50? 85? А може взагалі ніколи, бо ’а навіщо?’ - сиди собі все життя в 4 стінах, їж одну й ту саму гречку кожного дня, нащо тобі те життя. Приємні речі це тільки для багатих по телевізору. Так?
Ластоноша• 31 мая 2024
Ответ дляКукусики
Господи, кому нужен тот альбом, чтоб на него деньги выкидывать ещё и которых может нет и чи в школе не праздники, прям счастья великого ребенок лишается, вы так переживаете, похоже что для вас и для вашего ребенка эти праздники самые большие события в жизни, тетя вам за 60?
Судячи з того як автор відслідковує усі повідомлення мамы того хлопчика і переймається святами, скоріш за все вона поосто не працює. Гроші беруться з тумбочки і автор не розуміє як це не вистачає на щось
Маруська Му• 31 мая 2024
Ответ дляbibizyana
Почему вы классом не докинули за такого мальчика? У нас частная школа, проблем таких нет, но если б было - родители без проблем бы добавили деньги на ребенка
Та конечно. А кого тогда они обсирать за спиной будут? И кого классным изгоем назначат?

Гола з конопель• 31 мая 2024
Совсем подурели мамки с этими выпускными. Мы в Европе вообще ничего не сдавали за год, кроме как пары экскурсий. Тоже выпуск из 4ого класса. Был сладкий стол для детей, где каждый нес сам, что посчитает нужным
Маруська Му• 31 мая 2024
Вообще, считаю, что негоже совать свой длинный нос в чужие семьи. И тем более это пережёвывать и осуждать.
Хочет ребенок идти, родители не против и есть материальная возможность - ребенок идет. Нет - значит нет.
Леся Українка• 31 мая 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Почему не пару сотен?
У моего ребёнка сегодня последний звонок - по 300 грн мы сдавали с человека. Это сладкий стол и квест на 1,5 часа. Это подьемная сумма для любой семьи
Ми здавали по 100. Квест зробили втрьох з мамами самі
Зажуженная Жужжа• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Так, в кінці кінців, батьки знають, що в дитини буде міні випуск. Невже не можна хоча б про 50 грн відкладати кожен місяць ?
Автор, а якщо дитині той мінівипуск не потрібен? Що, якщо батьки не хочуть заставляти свою дитину йти, щоб пару клуш нічого там собі не подумало?
куркулиха• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Ви читали тему? Вони ніколи ні на що не здавали, на подарунок до нового року, коли усіх дітей вітали у класі. Чи свято хлопчиків, те ж саме, та жінка ніколи не приймає участі в обговоренні, але додана в групу і вичитує, коли що буде відбуватись і в той день пише у класний чат, що дитина не прийде на навчання, тому що «погано себе почуває», «за сімейними обставинами».
Це адекватна поведінка ? Не з точки зору нас, батьків. А поведінка до власної дитини
А почему Вы решили, что ребенок обделён? Может тому ребенку самому не интересно в этом классе и с теми аниматорами? Может Вы выбираете подарки и мероприятия не по вкусу тому ребенку? А мама подготовит программу по его интересам
Паспортний стіл• 31 мая 2024
У меня так было в детстве, мама инвалид детства двое детей, папаши смылись, денег даже не было на хлеб, помню в классе 7 мама пошла на работу и ждала целый день там зп, я ждала до вечера, часов в 5 я сьела кусок хлеба который мама купила, мама работала но так как была инвалидом то только на минималой зп.
Леся Українка• 31 мая 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ну да
Конечно ))
Пару сотен на солодке
Пару сотен на ДР учителя
Пару сотен на копилку класса каждый месяц
А, и ещё пару сотен на день учителя, как же, принято так 😏
Ну и конечно пару сотен на НГ, каждый год, обязательно
И так постоянно
Абсолютно уверена, что нигде не ограничиваются ’ сдал сотку в год и забыл ’
И да, мне лично жалко, я не вижу в этом никакого резона
Хотя деньги есть и возможность сдавать есть
А я не хочу, просто не хочу
Зачем?
Если я просто могу купить ребёнку то, что хочу я, пойти с ним туда, куда мы захотим, а не туда, куда придумали пару теток из чата, которые не знают, чем себя занять 😀
Или даже не так - я могу купить себе что-то, то же сладкое, пирожное или мороженое, на свой вкус
А не сдавать непонятно на что-то, какие-то постоянные балаганы в садах, школах
У нас 500 грн в рік на ВСЕ. Модна не здавати, суто добровільно.
Всіх підсаджую• 31 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Ви уважно прочитали те, що я писала. Бо ваша відповідь мене дивує. Тобто інші батьки мають переживати за тих дітей, батькам яких пофіг? З часом це набридає.Я ж зараз не про гроші. А про потреби дитини, зокрема у підручниках. Хіба не можна хоч раз відгукнутися на прохання допомоги?
А мене дивує ваш комент .Хоча ..маю таку куму.У дитинки знань не дуже багато,а самці гонору хочеться.То всі примхи класного керівника виконує ..чоловік там як завгосп
LiquidGlass• 31 мая 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Що мало статися з дитиною щоб вже нічого не було потрібно в 9-10 років? І як саме можна дізнатися чи це саме дитині не потрібно (якщо дійсно не потрібно, то ок, нема проблем), чи це просто батькам дитини на все начхати?
Леся Українка• 31 мая 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Может им ваши рожи и общество противны. И тупые разноворы.
Готовьтесь уже к выпускному 11кл и к свадьбе. У вас же больше «свят» в жизни не бывает. Пожрать, побухать, пофоткаться, потрахаться- реально, для того и родились 90% баранонаселения
Та ні, вони народились, щоб обслуговувати тих 20 не баранов, що кран собі не відремонтують і під´їзд не приберуть - надто розумні
Всіх підсаджую• 31 мая 2024
Ответ дляПросериарила молодость
А шо такое свято хлопчикив?
Типо как в совке 23 февраля?
Ну це типу оцих сьогоднішніх ’захисників’.
Леся Українка• 31 мая 2024
Ответ дляЩас ухожу
Бо не всім дітям потрібні ємоції у вигляді посиденьок із класом. У мене дитина ігнорить усі такі свята. Солодощів. веселощів та емоцій їй хватає вдома, та в інших колективах. Вчора упросила бути присутнім на цьому связі останнього дзвоника. Сказав, що краще б дома залишився, було дуже нудно. Усі ледь не позасипали на ’святі’.
Ну лінійка то так, не дуже, але то 30 хвилин. А далі? Чому ви не змогли дітям організувати не нудне свято?

Леся Українка• 31 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
страх відбитись від зграї - один з найсильніших людських інстинктів ще з незапам´ятних часів.
Те, що вас більшість, не означає, що ви праві.
Те, чому ви вчите своїх дітей - тупо атавізм радянського минулого, від якого з часом захочеться відхреститись. Дойде і до вас, і навіть такі як ви будете згадувати той колгосп як згадуєте ’літні плетені сапожки’..
Звідкіль ви такі беретесь? За паршивих сто гривень вчора організували дітям прекрасних три години дозвілля ’з підручних матеріалів’. У нас правда пятикласники - пара карематів у саду, копійчаний квест з інтернету, м´яч, фрісбі і пара машинок та вертольотикіа на пультах і захвату немає меж. А, піца, куди ж без неї, якраз на сотню
Леся Українка• 31 мая 2024
Ответ дляЯ шалунья
Это маленький доход для покупки воды,прекрасно можно пить кипяченую
Хз. Може вони з Миколаєва - поїдьте попийте
куркулиха• 31 мая 2024
Ответ дляLiquidGlass

Які ’такі’ діти? Які посміли пропустити аніматорів з 30ма рандомно підібраними іншими дітьми? Таке відчуття, що у деяких людей шкільне життя дітей - це єдина розвага яка є у житті. Єдина можливість вийти ’в люди’ і шось побачити
Щас ухожу• 31 мая 2024
Ответ дляЛеся Українка
Лінійки не було. Були танці з бубнами в классі. Організована розважальна програма, з піцею, настолками і навіть живою музикою, грали і співали переможці конкурсів. Але не всім це цікаво. Це вже було, і не один раз. Діти наїлись свят і переситились їми. Вже не цікаво. Залишилось їх усіх у ракету Маска на прогулянку у космічний простір, щоб їм було цікаво.
Щас ухожу• 31 мая 2024
Ответ дляЛеся Українка
Не цікаво. Цікаво тим у кого не було таких машинок і квадрокоптера із камерою. Не цікаво тим у кого цілий рік свято вдома і кому грошей на піцу не дають.
Смурфик• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Хоча б на солодощі, які видали усім дітям після лінійки, можна було здати. Невже це непідйомна сума ?
Мати просто вирішила не вести дитину до школи
Ну я в дитинстві була такою дитиною. Бо бляха тупо не було грошей, взагалі. Одяг купували на ДН та НГ, так просто ніхто навіть футболку не купував. Добре, шо ніхто типу Вас носа свого не пхав до моєї мами, чому вона не здає. Бо це принизливо само по собі, і дитину свою шкода, і зробити нічого не можеш, бо 90-ті і роботи нема, а яка ж, за ту не платять. Нам з братом цукерки поштучно купували. Тобто 2 штуки - по одній йому і мені. Думаєте, зараз, у війну, немає таких сімей? Так що не лізьте куди не слід, якщо деяких речей не розумієте
Заздрість то погано• 31 мая 2024
Ответ дляЩас ухожу
Вас страшно читать. Мой ребенок учится в частной школе. И всем детям интересно... точно не от того, что у родителей денег нет на другие развлечения...
Может ваши дети в депрессии и их нужно лечить? Или как это может быть что детям не интересен совместный досуг?
Синди Кроуфорд• 31 мая 2024
Ответ дляmango_mango
А если зп всего 17000 грн на месяц? Что делать?
Та прямо таки обідній, як здасть пару сотень гривень, щоб дитина з класом час провела.
Щас ухожу• 31 мая 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Ну ось так, не цікаво в школі . Дітям набридла школа, вони на канікули хотять. В класі дуже багато новеньких. Класи суміщали. То дружного колективу не виникло.
Крию матом страшно• 31 мая 2024
А ви не думали що дитина сама не хоче?
Я була з забезпеченої родини, але наприклад на випускний також не пішла, ну от бо не захтіла, пішла зі своїми подружками окремо відмічати 🤷‍♀️ взагалі не любила ці шкільні свята і тусовки зі всім класом, ізгоєм при цьому не була
Заздрість то погано• 31 мая 2024
Ответ дляЩас ухожу
Так нужно было в течение года организовывать мероприятия, чтобы коллектив получился...
Но это все уже не по теме.
А по теме: обычно говорят, что дети мероприятия не любят те родители, которые понятия не имеют о том, что любят их дети. И им так нормально - дети им просто не интересны...