Сплюшка• Изменено 31 мая 2024
Чому батькам шкода декілька сотень оплатити дитині свято?
В класі є хлопчик, який ні в чому не приймає участі. Мати не здала ані гривні за чотири роки. В цьому році випуск 4 класу. Я ще розумію, як немає/шкода на альбом коштів. Але ж емоції. Було частування в кафе та аніматори, екскурсія на честь випуску. Мати не знайшла більш ніякого виходу, як взагалі не вести дитину навіть до школи у цей день на лінійку!
Дитина змалечку відчуває себе ізгоєм, яку власна мати обезцінює.
Невже ти збіднієш від того, що даси пару сотень на свято для ВЛАСНОЇ дитини? Я чула про такі випадки і не розуміла, хто ці жінки. А тепер особисто «познайомилась» з таким випадком.
Начебто не пʼяниця і не особа, яка вживає заборонені речовини, що всі гроші витрачає на це. Та й навіть у таких сімʼях на солодкий подарунок та здадуть.
А тут… Ну як так ?😧
волосатое стекло• 31 мая 2024
Ответ дляиз желе я
Это за ребенка и 1 родителя. В ресторане. Ну и плюс из этих 8000 -1500 на подарки. На подарки мы сдали
А зачем в 4 классе идти в ресторан? Какая необходимость?
Чижик Пижик• 31 мая 2024
Ответ дляПідмітайло
За згодою всіх батьків.
Тому не фантазуйте
Я б не дала згоду.
Подвійна веселка• 31 мая 2024
Ответ дляМаруська Му
Четверо детей. Старшие в свое время учились во вторую смену. Кружки посещали, понятно, что пришлось немного напрячься и откорректировать расписание.
Не знаю, как у вас, в нашей спортивной школе существовали утренние занятия для тех, кто не может приходить вечером.
Кроме молчаливого пыхтения за спиной , вы как-то высказали претензию тем родителям?
Не у всіх позашкільних закладах є заняття у дві зміни. Мій син відвідував спортшколу для дітей з інвалідністю, яка орендувала погодинно доріжку у міському басейні, так само і параармреслінг - тренер мав кілька годин у спортшколі і працював після обіду. Але в багатьох інших закладах позашкілля - схожа ситуація. Коли нам ( намісник було три класи) запропонували корпус одного з місцевих вузів , ми погодилися. Щодо тих батьків, які морозилися, то ніхто з ними і не спілкувався. Вони у всіх шкільних питаннях вели себе відсторонено. Та й що ми могли їм сказати? То їх справа. Але я пишу про те, що є права, а є якісь вчинки по совісті.
Кофе в лобби• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Так, це стосується дитини, яку змалечку привчають до того, що вона не така. Ви думаєте, однокласники на наступний день не обговорюють подарунки, свято, яке їм влаштували в той день, коли мати того хлопчика заявила йому, що він «погано почувався» і тому не пішов до школи?
Це називається «психологічне насильство».
Ви праві.
Це психологічне насильство з боку інших батьків. і ви в цьому берете безпосередню участь. Цькуєте дитину поза очі, а в очі влаштовуєте гулянки, на які дитина немає змоги прийти.
У школі подібне повинно бути заборонене. Ви можете влаштовувати святкування для ваших дітй із подарунками, гулянками та фотосесіями за межами школи. Щоб нікому не було образливо.
Через вас ця дитина пропускає школу.
Подвійна веселка• 31 мая 2024
Ответ дляМаруська Му
Сигнализируйте в министерство , если у вас есть потребности, на которые принципиально не выделяются деньги. Откуда им там знать о проблемах, если вы молчите?
Не нужно спихивать свои задачи на родителей.
Так міністерство і не виділяє. Освітні заклади якраз звідти і фінансуються, а не з місцевого бюджету
ПлакалаВАвто• 31 мая 2024
Ответ дляSielo
1)Може дитина сама не хоче.
2)Емоційно незрілі байдужі батьки
3)Мама в депресії
Варіантів до безконечності.
2)Емоційно незрілі байдужі батьки
3)Мама в депресії
Варіантів до безконечності.
А ще може дитині не можна їсти оте г.вно солодке з кафе.
тогдалия• 31 мая 2024
Ответ дляbibizyana
Вот только так должно быть! Или все, или никто .
А если я за своего могу сдать, а за других, которые не могут, уже не могу?..
Бесбардак• 31 мая 2024
Ответ дляbibizyana
Почему вы классом не докинули за такого мальчика? У нас частная школа, проблем таких нет, но если б было - родители без проблем бы добавили деньги на ребенка
Только хотела написать,что не стоит осуждать,а сдать деньги за ребёнка.Спасибо,что есть люди,которые могут понять и помочь!!!
АБВГДейка• 31 мая 2024
Свято
Так, це свято, бо ті морди вже хоча б на три місяці бачити не будеш. Дитина драпає звідти як із тюрми, нікого бачити не хоче, не те щоб святкувати щось із ними.
Заздрість то погано• 31 мая 2024
Ответ дляНа пів ставки
Я така ж сама мама і мене є наступні причини на це:
1) Зазвичай ці свята проходять в робочі дні і в робочі години обох батьків
2) хлопці постійно влаштовують на таких святах бійки, тому що не має вже вчителя поряд а тільки мами які мовчать.
3)з декількома мамами в мене були конфлікти через поведінку їх дітей і бачити їх зайвий раз не хочу.
4) це банально не цікаво і дитина давно хотіла відвідати інші заходи на які не було часу із за школи.
А зачем вы на этих мероприятиях вообще?
И на какие это мероприятия у вашего реьенка не хватает времени из-за школы? В выходные их нельзя посетить?
Заздрість то погано• 31 мая 2024
Ответ дляАБВГДейка
Свято
А почему вы настолько плохая мать, что обрекаете ребёнка на ежедневные муки? Вы не можете его в нормальную школу перевести, чтобы он с удовольствием ходил?
Подвійна веселка• 31 мая 2024
Ответ дляАБВГДейка
Свято
Шкода, що у вас так у школі. Зараз я не про святкування, а про стосунки між дітьми
Кукарикуууууу• 31 мая 2024
Була подібна ситуація. Але тут ще питання до вчителів. Сказали буде мастер клас в школі по розмальовці різдвяного пряника. Ціна питання 100 грн. Один хлопчик не здав. І він сидів весь урок і дивився як діти роблять пряники. Я на місці вчителя б виділила якийсь матеріал і хай би він робив теж, раз така вже ситуація. Коли мій син прийшов і розказав, що той цілий урок сидів, і йому його дуже жаль було. То я заплакала. Ну не здали ті татьки, а вчителі все ж такий його виділили ізгоєм і він сидів цілий урок окремо і дивився. Це нормально взагалі?
АБВГДейка• 31 мая 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
´´Плохих матерей´´ шукайте там, де ті морди виховують. Їх зараз кожен другий. Не бачу сенсу міняти шило на мило.
Заздрість то погано• 31 мая 2024
Ответ дляАБВГДейка
Т е ваш ребенок каждый день страдает, а вам нормально?
ТочноБудет• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Хоча б на солодощі, які видали усім дітям після лінійки, можна було здати. Невже це непідйомна сума ?
Мати просто вирішила не вести дитину до школи
Так хорошо, что не привела. А могла бы привести и устроить скандал, шо дитину обделили. Помните девочку и тортик? Там пострадали все, кроме девочки и ее мамки, которые на халяву получили кучу внимания и подарков в итоге.
Леся Українка• 31 мая 2024
Ответ дляСтрекозей
имеет право
сколько надо было сдавать на сладкое и все, только честно, не пишите про 100 гривен, цены знаю
Я хз. Вчора була піца і печиво, пікнік (не випускний) - якраз 100 грн
АБВГДейка• 31 мая 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Чого б йому страждати? Йому на них насрати, в нього своє життя. Здогадки собі залишайте. І так, мабуть, це нормально, цей світ не змінити, змінити відношення до нього.
Леся Українка• 31 мая 2024
Ответ дляКинДза
Очень интрересно, вам важнее посещение музея (ну тех самых эмоций), в драных штанах? Или все-таки не драные штаны на каждый день в школу, но да без ваших «эмоций»! Я ребенок 90-х, у меня и штаны были драные и эмоций не было. Жили за гранью бедности! Имела я в виду ваши эмоции с дырой на жопе!
Так такі тоді були всі за невеликими виключеннями. А зараз виключення все ж ліра на жопі. Тільки вранці два пакети (повний гардероб) вислала дівчині абсолютно безкоштовно для доньки, моїй мале уже. В фейсбук не лише перепости робити можна, а й знайти хороші речі для дитини. Це наразі взагалі не проблема.
Заздрість то погано• 31 мая 2024
Ответ дляАБВГДейка
Так вы же написали, что он бежит как из тюрьмы? Т е вы хотите сказать, что ребёнку в этой тюрьме хорошо?
Деловитая• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Ну не совок сейчас , кого можно конфетами удивить ? У меня дети никогда не ели эти подарки ,торты, ну или пару конфет. Вот зачем на это деньги сдавать? Каждый день покупаешь сладости , который именно он любит и тут бац, подарок который он не ест, вот это обрадовали ребёнка.
Ластоноша• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Ви ж ці розмови не тільки на форумі ведете, так? А скоріш за все обговорюєте з іншими батьками з класу з ким приятелюєте. І повірте, ваші діти це чують і роблять висновки. А вже потім і починається власне психологічне насильство в класі від інших дітей, які б без подачі дорослих і уваги б не звернули, що якогось Васі на святі не було
Rocka Rolla• 31 мая 2024
Автор, вас декілька разів запитали скільки саме потрібно було сідати? Ви морозитесь від простого запитання, мабуть там не пару сотен
АБВГДейка• 31 мая 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Так я же і напісала
А в якій буде ´´хорошо´´? Тій, що через дорогу, чи на іншій вулиці?
Затовкла вже ту воду в ступі
ніколи такого не було• 31 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
И выпускной у ребенка не каждый день. Можно было бы заранее отложить. Радостные эмоции для детей зачастую важнее, чем новые штаны.
Ну я бы поспорила насчет эмоций с классом. Лично мне это нафиг не надо было и я маму просила не сдавать, а она думала что мне нужны эмоции и сдавала
ТочноБудет• 31 мая 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Зато получил бесплатно хороший жизненный урок, что ничего просто так никто тебе не даст и нужно зарабатывать бабло, чтобы чувствовать себя комфортно.
Ну и МК на халяву посмотрел, другие за это деньги платили😁
Зажуженная Жужжа• 31 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
А якщо для дитини цей колгосп каторга? Навіщо заставляти, якщо не хоче? Щоб декілька колгоспниць в класі не обсерали за спиною?
волосатое стекло• 31 мая 2024
Ответ дляРву и мечу
У меня ЗП в $, выпускной в садике и 4 классе в игнор, туда же сладкие столы
Вот и я понимаю, что только у меня зарплата 2000$, это без учета мужа. И я против этих гулянок, лимузинов, бальных платьев, причесок и встреч рассветов. Старшему сыну уже 21 год. Не было выпускных.
Младшему 11, линейка, экскурсия с классом бесплатная и хватит. И в саду не было, спасибо ковидным временам.
Кукарикуууууу• 31 мая 2024
Ответ дляТочноБудет
Ваша позиция очень интересная.