Сплюшка• Изменено 31 мая 2024
Чому батькам шкода декілька сотень оплатити дитині свято?
В класі є хлопчик, який ні в чому не приймає участі. Мати не здала ані гривні за чотири роки. В цьому році випуск 4 класу. Я ще розумію, як немає/шкода на альбом коштів. Але ж емоції. Було частування в кафе та аніматори, екскурсія на честь випуску. Мати не знайшла більш ніякого виходу, як взагалі не вести дитину навіть до школи у цей день на лінійку!
Дитина змалечку відчуває себе ізгоєм, яку власна мати обезцінює.
Невже ти збіднієш від того, що даси пару сотень на свято для ВЛАСНОЇ дитини? Я чула про такі випадки і не розуміла, хто ці жінки. А тепер особисто «познайомилась» з таким випадком.
Начебто не пʼяниця і не особа, яка вживає заборонені речовини, що всі гроші витрачає на це. Та й навіть у таких сімʼях на солодкий подарунок та здадуть.
А тут… Ну як так ?😧
Я инженер, меряю от 1• 31 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Справа не у вантажниках, по-перше, а у будівництві корпусу, бо старий став непридатний. І так, у школах зазвичай, немає вантажників. Ви не знали?
Я уже написала - для этого выделяются деньги и нанимаются люди. Деньги из бюджета школы. В школе и строителей нет, но если крышу снесет, кто будет чинить? родители учеников? а родителям учеников учителя придут стены красить? Мои родители в школе ничего не чинили, не красили и не грузили. И не бегали за учителями, в попу их не целовали. У них работа есть, работали, да им учителя не делали ремонты в квартире. Поборы сдавали конечно же.
Подвійна веселка• 31 мая 2024
Ответ дляМаруська Му
Полагаю по документам все это действо было оплачено. А по факту деньги ушли кому надо в карман.
Не фантазуйте. На таке гроші у комунальних закладах не виділяють. Там немає таких статей
Я инженер, меряю от 1• 31 мая 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Так это именно так и есть.
Наши в 4м классе орендовали загородный комплекс. С аниматорами для детей. Автобусами довозом. Кейтеринг, шашлык. Все начиналось хорошо. Пока не набухались. В итоге одна из мам начала откровенно приставать к одному из пап. Раз сказали, два, три. Пока жена этого папа не взяла за патлы ту. В итоге пьяную опозоренную муж силком вывалил из-за стола. И быстро покинули праздник. Через неделю документы со школы забрали.
На детей всем было срать. Они где-то там были. Жаль, сумму не помню, давно это было.
А потом новый год праздновали. С криками - вам жалко денег своему же ребёнку на подарок? В итоге все скинулись. Деда мороза заказали, все круто. Идёт праздник
И дед мороз раздал подарки всем, но дал один младшему брату одного из учеников. А одному учинеку не досталось. Слез было....и тот малыш не отдает, потому что дед мороз подарил, и этот плачет, потому что дед мороз не подарил. Прикольно вышло. Мама деньги сдала, а ребёнку травму сделали. Опять сумму не помню. Но был сладкий стол, дед мороз как аниматор, сладкий набор и оригинальный конструктор лего.
И вот спрашивается, нахера?
Скажу вам больше. Обычно такие люди со своими детьми никак не проводят досуг и никуда не ездят, вот школьные аниматоры на каких все скинулись - и хватит.
Кофр для ноги• 31 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
звичайно не виділяють, вони знають, що змусять до цього вчителів та батьків, тому і не виділяють
Снідаю авокадо• 31 мая 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
До меня дошло, что я зря трачу деньги, в классе 6м. И меня сын поддержал. Сказал - лучше мне эти деньги давай. После этого я перестала сдавать деньги в фонд. Только строго на учебники. И как отшептало. Жизнь заиграла новыми красками.
Подвійна веселка• 31 мая 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ах да, придется выделить деньги из бюджета и нанять....это проблема
Що ви говорите? Ви хоч маєте уявлення про розподіл коштів у комунальному підприємстві. Там немає таких статей. Не знаєте- не пишіть
Кофр для ноги• 31 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
цікаво, а чому їх там немає цих статей?
чому вчителі повинні це самі робити або побиратися по батьках?
Мастер Пис• 31 мая 2024
Ответ дляLiquidGlass
Тому що є різниця. Скільки там тої перерви 10 хв? Між уроками, коли ще купа проблем відволікає. Це зовсім не той рівень спілкування від кількох годин в зовсім іншій, розслабленій обстановці, коли не треба хвилюватись про забутий підручник чи оцінки. Та й сам момент включення в захід з усіма іншими теж грає роль, бо діти не дебіли, вони прекрасно бачать що хтось завжди відсутній і це саме по собі налаштовує їх часто проти тієї дитини, мовляв ’фу, він якийсь дивний’ або ’він вважає себе краще за інших чи що’, або і просто немає бажання з ним взагалі спілкуватись бо ніхто про нього майже нічого не знає. Близькі стосунки формуються через гарні спільні спогади. Які в біса гарні спільні спогади можуть бути на перервах? ’Вова розбив носа Івану, а Олег десь там сидів в кутку на задньому фоні як примара’? Та його скоріш за все ніхто навіть не запам´ятає ніяк окрім ’той дивний хлопець, що завжди був відсутній, як там його... - а не важливо’.
В садочку і майже всю молодшу школа моя дитина була відсутня на більшості позакласних посиденьок, бо дуже хворіла і часто пропускала не тільки свята, а й уроки.
Але це не завадило їй бути у товариських відносинах з усіма дітьми в класі + знайти собі друзів, з якими прекрасно спілкувалась після школи, гуляла на майданчиках та ходила у гості.
І ще в класі в нас була дівчинка з онкологією, яка ніколи не відвідувала свята і майже не відвідувала школу. Але у дворі була купа подружок (з її ж класу й не тільки). З моєю дитиною вона також товаришувала.
Так що сумісні свята це добре, але це не гарантія якісного спілкування.
Я инженер, меряю от 1• 31 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
ну нет статей, значит будет школа ободранная и учебники не разгруженные
удивительно, что таких школ я почти не встречала, значит какие-то феи находят как выделить деньги из бюджета на это
Подвійна веселка• 31 мая 2024
Ответ дляКофр для ноги
Я працюю в освітньому закладі, тому знаю, що кажу. Зазвичай, таку роботу педагоги і виконують, але це теж не входить у їх обовʼязки. То чому вони мають це робити щоразу, а батькам раз в рік - в облом
Просериарила молодость• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Ви читали тему? Вони ніколи ні на що не здавали, на подарунок до нового року, коли усіх дітей вітали у класі. Чи свято хлопчиків, те ж саме, та жінка ніколи не приймає участі в обговоренні, але додана в групу і вичитує, коли що буде відбуватись і в той день пише у класний чат, що дитина не прийде на навчання, тому що «погано себе почуває», «за сімейними обставинами».
Це адекватна поведінка ? Не з точки зору нас, батьків. А поведінка до власної дитини
А шо такое свято хлопчикив?
Типо как в совке 23 февраля?
Все будет, но потом• 31 мая 2024
У нас были таких пару детей. Одна мать-одиночка, второго бабушка воспитывает, денег лишних нет. То мы просто решили за этих детей, на основное, сами доплачивать. Не на всех делить, а только на тех, кто не против.
Снідаю авокадо• 31 мая 2024
Ответ дляКофр для ноги
цікаво, а чому їх там немає цих статей?
Почему учителя не идут к директору, если у директора броня - в департамент?
Если у вас на работе сломался стул, вы же его из дома не несёте, а идёте к шефу с этим?
КоролеВешна• 31 мая 2024
Розумію вас більше ніж ту маму у мене 3 здаю майже все, для того і працюємо
Атятя_тётя• 31 мая 2024
Ответ дляКоварная Зая
В мене дитина в тому році закінчила 11 клас, у нтх в класі був хлопець у якого батька не було а мама помічник вихователя в садочку. На випускиний ( святкування,) треба було 2500 , альбом 1200 і ще деякі ’ дрібниці’. Донька прийшла додому і запитала чи можемо ми допомогти але так щоб він не відчував себе ніяково. Альбом ми оплатили і донька подарувала йому на день народження, а випускни теж ( сказали перед самим святом що забронювали випадково на 1 чол більше і треба щоб ще хтось йшов щоб гроші не пропадали), а і д. І да, ми не сильно заможні, але мені приємно що дорька захотіла допомогти)
Добре ви доньку виховали! Респект!!!
Цими діями- ви зробили гарний приклад своїм дітям.Молодці!
головне-це людяність і доброта, чого зараз не вистачає нашому суспільству....
Кофр для ноги• 31 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
я теж там працювала, досі око смикається
і шпалери поклей, і територію загреби, за копійки, а потім всі дивуються, чому такі вчителі в школах, норм ідуть, бо прийшли не прибиральниками і вишибалами, а пасивні залишаються далі жопу відлизувати керівництву
бо опиратися не можна - стаєш ворогом
Подвійна веселка• 31 мая 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Не пишіть, якщо не знаєте. Ви порівнюєте ремонт і перенесення підручників? Для будівництва і капітального ремонту робиться проєкт, складається сметана, все затверджується у міськраді і тільки тоді якось з горем пополам виділять кошти. На розвантаження ніхто нічого не виділяє. Ви хоч уявлення маєте, як перевести через казначейство гроші для КП?
Асталависта бэйби• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Так, це стосується дитини, яку змалечку привчають до того, що вона не така. Ви думаєте, однокласники на наступний день не обговорюють подарунки, свято, яке їм влаштували в той день, коли мати того хлопчика заявила йому, що він «погано почувався» і тому не пішов до школи?
Це називається «психологічне насильство».
Ну так не обсуждайте и не осуждайте! Вам же все в один голос говорят на форуме. Не створюйте самі та не вчіть своїх дітей створювати ’психологічне насильство’ цій дитині. Чому не хочете почути?
Братья Капли• 31 мая 2024
Може справді нема грошей? Бувають такі періоди. В нас в родині якраз півроку з жовтня по травень початок - у чоловіка по роботі простой і у дитини недооформлені документи на більшу виплату по інвалідності. І хоч трісни, півроку 5-6 тис в місяц і все. Може і в тієї мами так?Вам же ж ніхто не буде звітувати.
Так,як б для дитини і в борги залізла і в драних штанах рік ходила б. Але ж не всі так можуть. Може хворіє хтось чи інші обставини, Ви не можете всього знати. Засуджувати легше всього
Аноним ФЕЯ• 31 мая 2024
моя родительница была конченой.
она уже давно умерла,
и я тоже немолода,
я долго думала о ее поступках, почему она так делала,
другого объяснения не нахожу
она уже давно умерла,
и я тоже немолода,
другого объяснения не нахожу
АгатаХристя• 31 мая 2024
Різні є батьки.Не факт що грошей не має ця жінка. Знаю маму одну, яка ніколи ні на що не здавала, хоча купа паїв була і не працювала, одягалися класно, а дитина в обноски з хенду.Якось в магазині морозиво обирала вона підходить і каже візьми гран-прі( воно з більш дорогих), кажу та ні, тоді на всіх не вистачить, а вона тю ти що дурна, купи собі та з´їж тихенько, ще тих оглоєдів смачно годувати.І до цього йшли балачки що купує смачне наничку їсти а дитині макарони й суп лише.От як зрозуміти мотиви такої мами і чому гроші не здавала?
Сину вже за 20, поїхав в велике місто працювати і не спілкується, то вона мені якось бідкалася що невдячного виростила, все вклала в нього.А він навіть не вчитися поїхав, бо не має за що а працює
Ось є такі ’мами’, автор, і ніяк їх не зрозуміти з погляду більшості інших мам
Сама вумна тутички• 31 мая 2024
У нас в садочку була подобна активістка. Як же вона задовбала своїми вічними зборами та подарунками вихователям і дітям ....Тільки і чути було ’а давайте зберемо, а давайте привітаємо’
Подвійна веселка• 31 мая 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Я вже писала, що в нас був особливий випадок - аварійне приміщення і кілька класів перевели в інші будівлі далеко від школи. Ви вважаєте , що це стандартна ситуація і ви мали зустрічати її в кожній школі? Я про це писала, але ви чуєте лише себе
Кофр для ноги• 31 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
угу-угу
у нас парти тягали з одного приміщення в інше чоловік співробітниці і фізрук у свій вихідний день, не змогли ’відмовитися’, от правда, що там парти потягати
хитрожопа у нас влада та й усе,
Багиня• 31 мая 2024
Ответ дляmango_mango
А если зп всего 17000 грн на месяц? Что делать?
я так понимаю единичка в начале лишняя, опечатка?
Снідаю авокадо• 31 мая 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Добре ви доньку виховали! Респект!!!
Это вы автору этого поста скажите. Ей человечности первой не хватило
Багиня• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Голова батьківського комітету надає усі звіти. Це ж не на «штори» побори. Це кошти для власної дитини, яка навчається в дитячому колективі.
Вони ні в одному святі не приймали участі.
може бути віруюча родина, їм не можна
Кофр для ноги• 31 мая 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
кругова порука, ви, навіть, не уявляєте, наскільки вона кругова,
наскільки пасивні вчителі, готові все терпіти над собою, біжать і мішки з піском з хворими спинами тягати, і по батьках випрошують ремонт того стільця, але не дай боже поскаржитися директору, не те, що в район
тебе ж здадуть у райноні, анонімно не вийде
у нас уроки не проводилися, подзвонила керівнику відділу освіти, як мама дитини, яка не отримувала тих уроків, ледве вмовила прийняти скаргу без назви прізвища
думаєте, допомогло? - уроки так і не проводилися, а директриса із піною у рота бігала вираховувала, хто поскаржився
LiquidGlass• 31 мая 2024
Ответ дляМастер Пис
Так це зовсім не гарантія, але це не означає що треба зовсім не хвору дитину зачиняти вдома. Один чи два випадки також не гарантія що комусь іншому просто пощастить з дітьми у дворі. Ви мабуть ще й допомагали щоб позакласне спілкування відбувалося? До того ж, є різниця коли дитина реально хворіє, а коли - ні, і всі навколо, включаючи дітей, це бачать.
Леся Українка• 31 мая 2024
Ответ дляСтрекозей
вот у нас экскурсия 900, плюс с собой дала 300 - итого 1200
выпускной 1000 - просто пикник и учительнице подарок
бесит до крика
деньги есть... сдала....
бесит до крика
деньги есть... сдала....
Досить дорого для пікніку. Ми по сотні скинулись - піца і печиво, не доїли. У вас були аніматори чи куди гроші ухлопали?