Сплюшка• Изменено 31 мая 2024

Чому батькам шкода декілька сотень оплатити дитині свято?

В класі є хлопчик, який ні в чому не приймає участі. Мати не здала ані гривні за чотири роки. В цьому році випуск 4 класу. Я ще розумію, як немає/шкода на альбом коштів. Але ж емоції. Було частування в кафе та аніматори, екскурсія на честь випуску. Мати не знайшла більш ніякого виходу, як взагалі не вести дитину навіть до школи у цей день на лінійку!
Дитина змалечку відчуває себе ізгоєм, яку власна мати обезцінює.
Невже ти збіднієш від того, що даси пару сотень на свято для ВЛАСНОЇ дитини? Я чула про такі випадки і не розуміла, хто ці жінки. А тепер особисто «познайомилась» з таким випадком.
Начебто не пʼяниця і не особа, яка вживає заборонені речовини, що всі гроші витрачає на це. Та й навіть у таких сімʼях на солодкий подарунок та здадуть.
А тут… Ну як так ?😧
Сокодавка ще та• 31 мая 2024
Ответ дляЕдинорог помог
ну так це ваша псіхологічна не пропрацьована травма, треба її пропрацьовувати а не на форумі обсмоктувати чужу сімю
може тій дитині ок, звідки ви знаєте
Мы той мамы и того ребенка не видели не знаем и никогда не узнаем, а про ситуацию в общем почему б не поговорить? Это в том числе и проработка. Вот чего рты закрывать это вот непонятно

Единорог помог• 31 мая 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Потому что ребенка жалко. Я была таким ребенком и по версии моей мамы мне мало что вообще было нужно. Это же не ей не идти на детский праздник, окончание класса или экскурсию, это мне потом отбрехиваться почему я не пошла. И нельзя сказать что мы были нищими, просто на ’эти глупости’ денег не было
спитайте себе краще, чому вам шкода пару сотен грн витрати на пропрацюваня своїх травм і не дзеркалити свій стан на інших дітей і їх життя
Кусман Сиру• 31 мая 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Какая вы душная автор, какое вам дело до их альбома, нужен он им или нет. Не сдают значит так захотели..🤦‍♂️
Думаю, ребёнок бы захотел. Не захотела мама.
сладкий_ноябрь• 31 мая 2024
Чего ви така зацікавлена особа і вам дійсно шкода ту дитину, подзвонили б її батькам й сказали, щоб дитина прийшла відсвяткувати свято разом з іншими, що діти чекають і тд.
Але ж то складно, простіше нічого не робити і обгажувати тут батьків дитини, не знаючи ситуацію родини
Люблю ХОЛОСТЯКА• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Ви читали тему? Вони ніколи ні на що не здавали, на подарунок до нового року, коли усіх дітей вітали у класі. Чи свято хлопчиків, те ж саме, та жінка ніколи не приймає участі в обговоренні, але додана в групу і вичитує, коли що буде відбуватись і в той день пише у класний чат, що дитина не прийде на навчання, тому що «погано себе почуває», «за сімейними обставинами».
Це адекватна поведінка ? Не з точки зору нас, батьків. А поведінка до власної дитини
Нафиг ей то свято хлопчиків если у нее зарплата тысяч 10?
Щедрик ведрик• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Вибачте, а Вас це яким боком чіпляє? У мене є подруга з свідків Ієгови. Вони не святкують ніяких свят. І так, в такі дні її дитина залишається вдома. І я б не сказала що дитину щось не влаштовує.

Я б ще могла зрозуміти бухтіння коли батьки не здали, але дитину привели і потім розказували як дитині подарунок не дали, а всім дали. Але ж тут інша ситуація - не здали і не прийшли. То їх справа.
E-ducate• 31 мая 2024
Ответ дляbibizyana
Почему вы классом не докинули за такого мальчика? У нас частная школа, проблем таких нет, но если б было - родители без проблем бы добавили деньги на ребенка
+++
Минулого року батьки однієї дівчини відмовились від участі у святі по закінченню учбового року, нічого особливого, піцца - сік - квест на свіжому повітрі.
Я написала класному керівнику, що готова оплатити участь цієї дитини, вона відповіла, що я вже 8-ма з такою пропозицією, але там питання не грошей, а принципів батьків

Кусман Сиру• 31 мая 2024
Ответ дляbibizyana
Вот с этим согласна
сладкий_ноябрь• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Хоча б на солодощі, які видали усім дітям після лінійки, можна було здати. Невже це непідйомна сума ?
Мати просто вирішила не вести дитину до школи
Слабо просто так пригостити дитину?
Сокодавка ще та• 31 мая 2024
Ответ дляЕдинорог помог
А мы уже перешли ина личности от обсуждения в общем-то обычной рядовой ситуации в классе? Я же не пишу, что вы такая вот мама жадная и есть, поэтому так разошлись, хотя могла бы. Но помоему это непродуктивно. Может быть вам на обучение навыкам общения сходить ?
Заздрість то погано• 31 мая 2024
Ответ дляE-ducate
+++
И что же это за принципы у родителей? Аж интересно
mango_mango• 31 мая 2024
Ответ дляЯ шалунья
Это маленький доход для покупки воды,прекрасно можно пить кипяченую
А где брать что б кипятить ? С берега речки черпать?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 31 мая 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Слабо просто так пригостити дитину?
Потому что поносить маму ребенка на форуме интереснее весь день чем дать конфету ребенку.
Рву и мечу• 31 мая 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Это намного дороже, чем получить эмоции вместе с классом
И что?
Зато качественнее
Пьяная вишня• 31 мая 2024
Автор , так яку суму здавали ?
Сижу_и_плачу• 31 мая 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Дети это вообще постоянные расходы. Вы не знали?
Ви правда не бачите різниці між витратами на дітей та витратами на вічні подарунки вчителям?!
Ля-ля-ля• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Так, в кінці кінців, батьки знають, що в дитини буде міні випуск. Невже не можна хоча б про 50 грн відкладати кожен місяць ?
От це у вас пробоеми у житті,що ви іншими журитесь.Яка вам справа до її дитини?А якщо така турбота і переживання справжні то чому не допомогли.От у мене старший син теж не ходить на випускні і останні дзвоники.Не хоче,а я примушую.І головне це не стосується нікого іншого.
НичеНипанимаю• 31 мая 2024
Ответ дляТріль підпільний
Полегчает, когда эти две квартиры будут ваши)))
ага, лет в 70...
Дама с собачкой• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Голова батьківського комітету надає усі звіти. Це ж не на «штори» побори. Це кошти для власної дитини, яка навчається в дитячому колективі.
Вони ні в одному святі не приймали участі.
Може вони ієгови?

Заздрість то погано• 31 мая 2024
Ответ дляРву и мечу
И что?
Зато качественнее
Вы знаете что такое пирамида Маслоу?
Что у человека, кроме потребностей в безопасности и пище есть ещё и другие?
Одна из которых- признание в социуме. А в детском и подростковом возрасте эта потребность чуть ли не важнее пищи. А мамы лишают детей возможности её удовлетворить из-за скупости или безразличия к ребёнку...
E-ducate• 31 мая 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Це не моя справа, я не цікавилась
сладкий_ноябрь• 31 мая 2024
Ответ дляКоварная Зая
В мене дитина в тому році закінчила 11 клас, у нтх в класі був хлопець у якого батька не було а мама помічник вихователя в садочку. На випускиний ( святкування,) треба було 2500 , альбом 1200 і ще деякі ’ дрібниці’. Донька прийшла додому і запитала чи можемо ми допомогти але так щоб він не відчував себе ніяково. Альбом ми оплатили і донька подарувала йому на день народження, а випускни теж ( сказали перед самим святом що забронювали випадково на 1 чол більше і треба щоб ще хтось йшов щоб гроші не пропадали), а і д. І да, ми не сильно заможні, але мені приємно що дорька захотіла допомогти)
І от це справді вчинок. Хоча б ви могли так як автор, сидіти і не розуміти, чому батьки не можуть оплатити
Заздрість то погано• 31 мая 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Вы не понимаете что написано в стартпосте? Речь не о расходах на подарки учителям, а о расходах на самого ребёнка
Пьяная вишня• 31 мая 2024
Згадала як в садку на випускном 2012 рік,
Вирішили всі діти в вишиванках на вінєтку.
Так одна сім´я з Криму , доньку вирядили в бальну сукню.
А фотограф переодягнула в вишиванку( 🤭) якій був скандал.
Добре , що ця сім-я зараз в Криму , вернулись
Ща как дам• 31 мая 2024
Не любит и жлобится.
Проще всем говорить, что принцип.
Но, если в детстве у тебя не было велосипеда, то даже если в 30 лет ты можешь купить бмв, то все равно в детстве у тебя не было велосипеда.Это не вернуть и не изменить.
Бедное дите.И в 4 классе уже давно все понимает.
Чорнобаївка• 31 мая 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Вы знаете что такое пирамида Маслоу?
А социум - это только класс? Ограниченные у вас понятия....
Повелитель бітка• 31 мая 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Может им ваши рожи и общество противны. И тупые разноворы.
Готовьтесь уже к выпускному 11кл и к свадьбе. У вас же больше «свят» в жизни не бывает. Пожрать, побухать, пофоткаться, потрахаться- реально, для того и родились 90% баранонаселения
Це зараз у вищої касти такий високий штіль?
Ля-ля-ля• 31 мая 2024
Ответ дляКусман Сиру
Звідки вам знати?Може дитина інтроверт.
Заздрість то погано• 31 мая 2024
Ответ дляE-ducate
Це не моя справа, я не цікавилась
А мне очень интересно. Какие принципы могут помешать радовать своего ребёнка, целенаправленно делать его изгоем в коллективе
Сижу_и_плачу• 31 мая 2024
Одна справа здати кошти на піцу для дітей. І зовсім інша - подарунки вчителям. 8 березня, день вчителя, початок навчального року, кінець, день народження... Та, блін. І ще якби адекватний красний керівник! А то вічно крикливе незадоволене стерво.
І ініціюють такі збори одні і ті ж, яким ну дуже хочеться підлизнути.