Сплюшка• Изменено 31 мая 2024

Чому батькам шкода декілька сотень оплатити дитині свято?

В класі є хлопчик, який ні в чому не приймає участі. Мати не здала ані гривні за чотири роки. В цьому році випуск 4 класу. Я ще розумію, як немає/шкода на альбом коштів. Але ж емоції. Було частування в кафе та аніматори, екскурсія на честь випуску. Мати не знайшла більш ніякого виходу, як взагалі не вести дитину навіть до школи у цей день на лінійку!
Дитина змалечку відчуває себе ізгоєм, яку власна мати обезцінює.
Невже ти збіднієш від того, що даси пару сотень на свято для ВЛАСНОЇ дитини? Я чула про такі випадки і не розуміла, хто ці жінки. А тепер особисто «познайомилась» з таким випадком.
Начебто не пʼяниця і не особа, яка вживає заборонені речовини, що всі гроші витрачає на це. Та й навіть у таких сімʼях на солодкий подарунок та здадуть.
А тут… Ну як так ?😧
Пищалка• 31 мая 2024
Ответ дляmango_mango
А если зп всего 17000 грн на месяц? Что делать?
Это мало ?

Маруська Му• 31 мая 2024
Чего это вы травите ребенка и вешаете клеймо изгоя?
Подвійна веселка• 31 мая 2024
Ответ дляbibizyana
Вот только так должно быть! Или все, или никто .
Знаєте, у класі сина були батьки, які вважали, що різні там дитячі свята - це пережитки радянщини і т.д. Жили вони добре у фінансовому плані, але гроші для дитини не здавали на свята. То ви вважаєте, що інші батьки мали закладати за них?
Рву и мечу• 31 мая 2024
Ответ дляМастер Пис
Чому відсутність на святкуванні зробить дитину ’ізгоєм’?
Потому что нужен человеку аргумент зачем это надо
Khmelnichanka• 31 мая 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Если ребенок не желает принимать участия - то нужно разбираться почему. Это серьёзная проблема
Господи, да какая проблема? Ребенок может быть интровертом, он может не любить этот класс (и имеет полное право на свои чувства ), у ребенка могут быть другие ценности , и в конце-концов - ребенок может иметь совершенно другой круг общения, с которым ему приятнее и комфортнее проводить свой досуг! Школа - это далеко не вся жизнь! Есть еще дворовые друзья, хобби, кружки, секции! И потребность в социуме вполне может закрываться именно там! Или Вы из тех людей, которые считают, что школьный коллектив превыше всего? У меня есть масса детей друзй, которые вообще ни дня не ходили в школу , а учились либо на индивидуальном обучении или же на дисианционном или на экстернате. И это была не вынужденная мера, а сознательный выбор! И дети эти были вполне социализированными, , имеющими друзей, увлечения, достигающими высот в спорте или искусстве - и они точно не былаи социально обделенными. .
А есть дети, которым важен именно школьный коллектив.
Люди - разные .
И очень жаль, что зачастую мы оказываемся в плену стереотипов.
Заздрість то погано• 31 мая 2024
Ответ дляМастер Пис
А чого ви вирішили що в дитини немає того соціуму?
Чи соціум це тільки пожерти в колективі, а те, шо дитина в цьому колективі знаходиться інший час не рахується?
Не пожрать, а провести время. Я работаю в очень большом коллективе. Общаюсь по рабочим моментам с психологом.
Так вот - люди, которые не могут установить в коллективе устойчивые связи - оказываются с большими психологическими проблемами
Заздрість то погано• 31 мая 2024
Ответ дляE-ducate
Це не так.
Это именно так, даже если вы не хотите это признавать

Рву и мечу• 31 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Если в из картине мира детей обделили - да
Рву и мечу• 31 мая 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Так их можно иметь и без праздников, подобные вещи, Дио скорее костыль
КучМала• 31 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
И выпускной у ребенка не каждый день. Можно было бы заранее отложить. Радостные эмоции для детей зачастую важнее, чем новые штаны.
В 4 класі нахіба той випускний здався?
Плекаю думи• 31 мая 2024
Ответ дляМаурита
А меня всегда удивляют такие, как вы, автор.
Которые живут в воображаемом мире, где все прекрасно, все богаты и нет никаких проблем
И меня удивляют такие люди как автор. Мама ребенка может быть матерью одиночкой, работать на трех работах, в семье могут быть еще дети, может кто-то серьезно болеет, что постоянно надо деньги на лекарства и лечение, может ипотека у людей, может инвалид на содержании, да миллион разных обстоятельств может быть. Может ей лучше эти 500 грн ребенку на шорты-футболки, босоножки на лето потратить, чем на праздник. Зато автор одела белое пальто и решила пообсуждать.
Yuliya-23• 31 мая 2024
Ответ дляиз желе я
Ну след год выпускается старший. Уже озвучили сумму в 800€. Чтобы мы начинали откладывать
нифига себе, это заграницу поездка?
Два-три тижні і фсьо• 31 мая 2024
В мене теж дитина 4й закінчила сьогодні, буде випускний через тиждень на природі, йдуть не всі. В кого як виходить.
Мастер Пис• 31 мая 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
А проводити час, то лише сумісні свята?
Дитина може прекрасно спілкуватись з однолітками на перевах, по дорозі додому, на уроках фізкультури, де потрібна взаємодія у рухливих колективних іграх.
Чому ви вважаєте, що відсутність на святах робить дитину ізгоєм?
Заздрість то погано• 31 мая 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Только в вашем ограниченном мышлении. У ребенка в классе вообще может не быть друзей, зато полно за пределами школы и вот там у него и признание, и все остальное. У моего сына в предыдущей школе было именно так - дружил только с одной девочкой, потому что ему с ней было интересно. И признание остального коллектива ему было нужно, как рыбе зонт. Зато на тренировках совсем иная ситуация.
И заметьте, я никого не оскорбляла).
Вот такие мамы, которые кидаются на людей от ненависти, делают изгоями своих детей. Хз зачем им это нужно... из ненависти и к своим детям тоже?
Швендяю містами• 31 мая 2024
Может он не ходит из религиозных побуждений родителей или по другой причине. Странно, что за 4 года учёбы никто из Вас не поинтересовался в чём причина. Бывают и такие родители, которые просто не сдают деньги ни на что.
Заздрість то погано• 31 мая 2024
Ответ дляРву и мечу
А как это отменяет, ну не надо моему ребенку социализация с 30 случайных ему людей. И праздники вообще не про признание
А почему вы решаете: что ему нужно, а что нет?
Fighter05• 31 мая 2024
Ответ дляПідмітайло
Коли я була в комітеті, то така дитина отримувала все, що отримували інші діти. Я не знаю яка була причина того, що не здавали гроші, але дитина не була обділена.
❤️❤️❤️
Вот нормальный человечный подход.
А не вынести на советчицу и полоскать людей
Фу, как же отвраиииельно было читать пост автора.
Пустощі-веселощі• 31 мая 2024
На це банально може не бути коштів.
Я була такою дитиною - коштів в сім´ї було не багато, та й ті йшли на моє ж лікування. Мама моя нормальна, адекватна, працювала фізично і важко, в пріоритеті були ліки і харчування, на собі вона теж економила.
І так, цих же зайвих кілька сотень в сім´ї може банально не бути. От мені б теж було б шкода зараз віддати кілька сотень грн.на корпоратив чи посиденьки з колегами. Якщо і тратити, то краще вже на посиденьки із справді друзями чи родиною.
Можливо так і в тієї мами - краще купити дитині фрукти, м´ясо чи щось з одягу, а не потратити на розваги і жувати пусті макарони.

Заздрість то погано• 31 мая 2024
Ответ дляРву и мечу
Непосещение праздников изгоем ребенка не делает
Авторитет другими методами зарабатывается
Участием в культмассовых мероприятиях в том числе. Где ребенку себя проявить как личность? Это делается не на уроке
LiquidGlass• 31 мая 2024
Можливо нарцистична маманя в бідного хлопця або ще яке домашнє насильство. В сім´ях з проблемами часто ті проблеми так приховують - роблять вигляд що дитина просто захворіла... Сумно.

Нарцистичних я бачу і в парку, і в магазинах. Кричать на тих дітей, або ігнорують. В магазині якось така шкарпетки перебирала, а поруч троє дітей. Старші як зомбі або статуї поруч стояли, без емоцій, наче їхні душі вже покинули тіло. Наймолодша ще жвава така гарна дитина, якісь питання намагалася задати матері, а та на неї зі злістю ’Замовкни!’... Якого дідька? А сама маманька стоїть і собі бубонить якісь негативні коментарі про оточуючих людей ’Фрр. Яка товтуха пішла’ і т.д.. Бідні діти. Купа людей просто відмовляється бачити проблему. А потім, коли вже стикаються з вже дорослими тими дітьми, дивуються.

В мене в батьків з/п також була нижча ніж в однокласників (і батьківський комітет бісив з їхніми ідеями), але мама завжди хвилювалася щоб я була не гірша за однокласників і не була якось виключена з заходів для усього класу, тож собі вона роками новий одяг не купувала, але мені на шкільні витрати гроші завжди знаходились. Тому я особисто не повірю що люблячі бідні батьки так би поводились. Я відмовилась сама від альбому і випускного (і не шкодую, не дружний був клас, нічого не втратила), але це було в 11 класі, коли це вже було виключно моє рішення і зовсім інший вік, менше цікавила думка однолітків. Я не можу собі уявити маленьку дитину (4 клас - це 10 років? ні 9, якщо з 6), яка б дійсно хотіла відмовитися від кожного свята в школі. Не може такого бути. Це батьки.

Кожного свята - це ключове в цьому питанні. Тут багато хто кинувсь захищати поведінку матері хлопця, мовляв нічого доїти на штори, цукерки і т.д. Розумію і розділяю обурення про штори, але в даному випадку ж очевидно зовсім не про них. Так, це психологічне насилля виключати дитину з усіх заходів з однокласниками, може травмувати дитину і створити купу проблем у дорослому житті. Потім дитині ходити до психотерапевтів набагато дорожче ніж 300 грн.(та навіть хай 1000) раз на 4 роки (це ж не кожен день), а результати терапії не гарантовані. І багаті батьки своїх дітей так само часто калічать. Бо батьки не вічні, не стане їх - з ким тоді дитині спілкуватися? І спілкування це навичка, яка сама по собі не з´являється, треба навчатись. В дорослому віці набагато важче заводити нових друзів, особливо якщо ще й спілкуватися не вмієш. Тому пихато зачиняти власну дитину в золотій клітці це досить сумнівний вибір. Вже б переїхали кудись, якщо нинішнє оточення вам таке вже бридке.

Оточуючі можуть допомогти дитині залученням дитини до заходів. Може можна було поговорити з горе-матір’ю заздалегідь, на ці ж речі не в останній момент гроші здають. А після того...Поїзд пішов... Хіба що можете подарувати хоча б той альбом дитині чи що. Але мабуть ні.
Рву и мечу• 31 мая 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
На уроках как раз и делается
Заздрість то погано• 31 мая 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Идите ешьте хлеб с маслоум, удовлетворите хоть одну потребность.
В психологии вы абсолютный ноль.
Пирамида Маслоу это не про психологию).
тогдалия• 31 мая 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Может у человека действительно нет денег(
Декілька сотень- это сколько?
Точно-точно! Аниматоры, альбом, кафе и экскурсия.. А ещё ж подарки детям и учителям.. То вже декілька тисяч буде, а не сотень.
Заздрість то погано• 31 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Наші базові страхи - страх смерті, страх бути вигнаними із суспільства і страх невідомості. Так, з незапам’ятних часів.
Чим деструктивніше оточення, тим більше воно буде цим маніпулювати, Гуртуватись незле - але для чого принижувати того, хто не хоче до гурту?
Принадлежать к социуму - это залог выживания. И сегодня тоже
Чорнобаївка• 31 мая 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
И заметьте, я никого не оскорбляла).
А где вы в моих словах увидели оскорбление? Ограниченное мышление - это просто констатация факта, вам нужно несколько расширить свой кругозор. Вот вы пишете выше об установлении устойчивых связях в коллективе - только не учитываете, что рабочие связи, отношения коллега/коллега, подчиненные/начальник - это одно, а дружба и желание общаться за пределами работы - совершенно другое. То же самое и в школе - ребенок и ручкой поделится, и списать даст - но участвовать в совместном мероприятии не хочет, и это нормально.
Заздрість то погано• 31 мая 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Люди - разные .
То, что ребенок изо дня в день вынужден находиться в коллективе, который ему неприятен - это очень серьёзная проблема
Fighter05• 31 мая 2024
Ответ дляКоварная Зая
В мене дитина в тому році закінчила 11 клас, у нтх в класі був хлопець у якого батька не було а мама помічник вихователя в садочку. На випускиний ( святкування,) треба було 2500 , альбом 1200 і ще деякі ’ дрібниці’. Донька прийшла додому і запитала чи можемо ми допомогти але так щоб він не відчував себе ніяково. Альбом ми оплатили і донька подарувала йому на день народження, а випускни теж ( сказали перед самим святом що забронювали випадково на 1 чол більше і треба щоб ще хтось йшов щоб гроші не пропадали), а і д. І да, ми не сильно заможні, але мені приємно що дорька захотіла допомогти)
❤️❤️❤️❤️❤️
И вы умница прекрасная, и дочка ❤️
Снідаю авокадо• 31 мая 2024
Ответ дляШмоточницаца
Бедные дети за границей. Эмоционально забитые. Как они без выпускных, аниматоров и подарков выжили?
Я инженер, меряю от 1• 31 мая 2024
Ответ дляМаруська Му
я думала мне показалось...думаю автор еще и своему ребенку нашептывает ’ох какой петенька изгой, может мать алкашка, сходи спроси’. треш. автор, вы не думали что сам ребенок не хочет ваших аниматоров?