Бува і таке• 01 июня 2024
Допоможіть продати машину
По суті- порадьте людину яка допоможе продати машину. Я заплачу її за роботу.
Я сама зараз за кордоном,на руках малеча, вдома мама 68 років, в неї довіреність. Активно зайнятись просто нема кому. Оголошення я повиставляла де тільки можна. Ціна теж адекватну поставила. Перекупщики костять ціну наполовину так що плакати хочеться.
Машина в Тернополі. Сітроен кактус 2016 р нормальний технічний стан. Буду вдячна за поради і контакти працівників які тим займаються.
Дуняша• 01 июня 2024
рекомендую обратиться к ’площадкам’
Они мне уже несколько машин продали, но я в Киеве
Бува і таке
• 01 июня 2024
Ответ дляДуняша
рекомендую обратиться к ’площадкам’
Вони хочуть щоб я пригнала їм машину на майданчик , я не можу пригнати, ну бо нема кому, а віддавати техпасторт незнайомій людині і ключі..самі розу ієте...
Бува і таке
• 01 июня 2024
Ответ дляНесу добро людям
Яку вартість поставили? Автомат?
Да, автомат. 11 вартість ,а хочу 10 мінімально.
Бува і таке
• 01 июня 2024
Ответ дляАнаномчикус
Рынок дохлый наглухо.
Сами продаем второй месяц. И это в Киеве
Мені теж казали що дохлий .... але треба старатися ж..
Перловая Кашка• 01 июня 2024
Ответ дляБува і таке
Пробег и двигатель какой?
Ананомчикус• 01 июня 2024
Ответ дляБува і таке
Сколько перекупы дают, 7?
Несу добро людям• 01 июня 2024
Ответ дляБува і таке
Бачила у європерекурів за 8, дуже подобається модель, але на даний момент не готова((
Бува і таке
• 01 июня 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Пробег и двигатель какой?
77 тисяч пробігу ,бензин 1,3
Бува і таке
• 01 июня 2024
Ответ дляНесу добро людям
На авторіа, олх ціни взагалі з 10,5 до 12 500 доходять... можливо якщо європерекуп то нерозмитнене стільки і буде коштувати
Аль де Барановна• 01 июня 2024
Ответ дляБува і таке
Автор, ну есть же родственники, друзья. Попросите.
Ламборджини• 01 июня 2024
Ответ дляБува і таке
Дорого. Сбрасывайте цену.
Можу брикнути• 01 июня 2024
Ответ дляБува і таке
Так там 1.6 многие, у вас же 1.3 )
Бува і таке
• 01 июня 2024
Ответ дляАль де Барановна
Як не дивно -нема. 1 мама. Чоловік розлучився зі мною і зараз на передовій. 2 подруги виїхали. Я одна в сімї , двоюрідні сестри за кордоном. Є тітка але вона теж в роках і в Білій церкві живе. Вона в курсі сказала що сарафанне радіо зробить але що з того радіо. Я рада що у вас є повна сімя і багато друзів
Бува і таке
• 01 июня 2024
Ответ дляЛамборджини
Дорого. Сбрасывайте цену.
З 10?? І до скількох же?
Бува і таке
• 01 июня 2024
Ответ дляМожу брикнути
Так там 1.6 многие, у вас же 1.3 )
Ну який маю
Дайте вподобайок• 01 июня 2024
на авто ріа у вас вказано взагалі 1,2
і 4 власники було
не просто ж так її 4-й раз за 7 років продають
таке собі щастя
я б не купила
і 4 власники було
таке собі щастя
я б не купила
ЗабежАЛОЧКА• 01 июня 2024
Ответ дляБува і таке
Ніхто Вам не дасть за це авто зараз 10 тис долларів, ринок мертвий. Продать Сітроєна ще той квест. Варіантів небагато, треба швидко, перекупам віддавати задешево, або чекати свого покупця.
Бува і таке
• 01 июня 2024
Ответ дляparele
В лучшем случае, за 8-9 продадите.
Та хотят б за 9
Бува і таке
• 01 июня 2024
Ответ дляДайте вподобайок
на авто ріа у вас вказано взагалі 1,2
і 4 власники було
таке собі щастя
я б не купила
і 4 власники було
таке собі щастя
я б не купила
Я купила то поїздила трохи,і поїхала в Польшу а потім в штати. за весь час було що перемикач міняла в кнопках перемикання передач і проводку яку закоротило. . Не скажу що ідеальна звісно з експлуатаційними недоліками по кузову типу царапин і таке
Бува і таке
• 01 июня 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Хіба почекати а потім віддати...
Ананомчикус• 01 июня 2024
Ответ дляБува і таке
Кто и как ее переоформлял 15 мая?
ЗабежАЛОЧКА• 01 июня 2024
Ответ дляАнаномчикус
Кто и как ее переоформлял 15 мая?
Могла бути куплена в лізинг, після того як виплатили, переоформили на себе. Це моє припущення
Ананомчикус• 01 июня 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Допустим. Но как, если автор пишет, что заграницей давно