Я не Тролль• 04 июня 2024
Те, чьи дети по достижению 18 лет остались в Украине, что вами двигало?
Почему не объяснили сыновьям, чем это чревато. На что рассчитываете в будущем?
Ответ дляСемицветка
Меня иногда так умиляют обличения в кокошничестве людей, которые, всего навсего, обладают не ограниченным словарный запасом.
Если имеете неограниченный словарный запас, то точно не будете употреблять подобные устаревшие слова, нетрудно найти им замену. А вот такие словечки и фразы как ’ратовать’, ’поребрик’, ’булка хлеба’, ’деревня’ и подобные выдают жителя болот.
Ответ дляKittu2008
Желание самих подростков детей не учитывали? )
Я от вразовую, але... Ви ж усвідомлюєте, що навіть якщо щось з цієї країни залишиться, то післявоєнне відновлення - не найкращий період. Але будували комунізм, потім ’незалежну’ з її 90ми, тепер мох діти мають палати за тарілку супу (бо більше не буде)? Я не настільки патріотична.
Вкусныйпончик• 04 июня 2024
Ответ дляTerramiss
Та тху на вас
Ну які 7 років
Хіба ми стільки витримаємо?
Вже зараз мобілвзують через силу, чи ким ви воювати збираєтеся
Ну які 7 років
Хіба ми стільки витримаємо?
Особисто я ніким, але дивимось реально на речі, якщо вибори в штатах нічого не змінять, то ця війна в довгу. Ви думаєте Харків під землю поступово перебудовують, бо війна через рік скінчиться? Будемо, як палестина, люди підземелля, це реальність. А з приводу мобілізованих, чоловіків зараз в Україні не менше 5млн, воюють тис 500-700. Будуть витягувать, заград отряди, військова поліція буде з хатів витягувать илянтів. Розумію, що щараз це брєдом здається, але те що зараз відбувається теж фантастикою здвалося ще минулого літа. На жаль.
Ответ дляIncol
Не мучте себе. Звісно ми всі вважаємо, що вивіз дитину і ось йому ’щастя’. Але у 16-17-18 років, вириваючи з корінням від сімї (бо більшість самі), друзів, дому, кохання, школи (навчання) ми вважаємо, що робимо все, щоб вони мали те життя на чужині, бо типу вільні. А воно не завжди так, бо втрачається все, що робило людину щасливою і та свобода не приносить абсолютно всім відчуття радощів. По переду довгий шлях і яким він буде - ніхто не знає і як краще ніхто не знає.
Омг. Ну прям описали середнього підлітка, який поїхав навчатись кудись (в інше місто, іншу країну... ) чи до коли воно з друзями і вдома сидіти планувало?
Ответ дляMila228
Не виїхали, вступили в один з кращих вузів на омріяну спеціальність, 4 роки бакалавр, 2 роки магістр потім аспірантура і можливо докторантура. Як бронь від мобілізації можна ще буде піти працювати вчителем чи викладачем.
О, цьогоріч бачу гарну тенденцію ІТ-шники стають викладачами в школі, так нарешті школа поповниться молодими розумними чоловіками.
Ответ дляВкусныйпончик
один момент, мужики будут собираться группами и пиLдить их . оружия у людей хватает , никого из квартиры или дома не вытянут , знаете сколько военных нужно будет , как раз миллиона 2))
Семицветка• 04 июня 2024
Ответ дляlyudai
Ох, сколько я тут отгребала за ’деревню ’
Насчёт ’булки хлеба’ согласна.
Насчёт моего словарного запаса - можете считать его ограниченным, раз я употребляю слово ’ратовать’
Насчёт ’булки хлеба’ согласна.
Ми якраз нещодавно згадували знайому, сину якої у 2022 році було 16 років. Вона казала, що потрібно виїздити «ох бідна моя дитина». Їй деякі знайомі, що вже виїхали, пропонували варіанти, просто приїдь і живи як біженець. Так ні, вона «думала».
Потім пізніше, через рік, до однієї з дівчат, яка виїхала, писала. Розпитувала, що та як. Навіть за авіа квитки та багаж розпитала, як що везти. Та дівчина з готовністю дізналась для неї про прийом, розселення, але…
Знайома так і не виїхала. Тепер з молодшою дитиною поїхала на море за кордон, але ж всі думки про старшого: «як же він тепер буде у свої 18, він же не виїзний!». Це ппц, шановні!
Батьки 14-річних дітей вивозять, тому що розуміють подальшу «перспективу» в Україні. А тут чекала невідомо чого. Вона тоді нудила «Ой, як я буду без чоловіка за кордоном одна з дітьми», тепер нудить: «ой, що ж старшому сину робити».
Це такі люди, автор. Які лише ниють і нічого не роблять 🤯
Ну объективно как 18 летнего здорового парня заставить ? Ну даже заставили что помешает вернутся ?
У сына друг так вернулся , правда теперь дико жалеет и готов через горы идти через границу
Короче заставить нереально но если сын хотел сам уехать а родители обломались напрягаться то конечно печально , хотя в 17 тоже уже сам уехать мог по идеи ?
Вкусныйпончик• 04 июня 2024
Ответ дляElenMis
боюсь шо вони кинуть найманців не на фронт, а саме на знищення чоловіків. Шось мені здається зараз будуть силами всякими витягувать і кнутом і пряником, а потім просто заходитимуть і розстрілюватимуть, типу вже надоїло вас заманювать на убой, вб´їмо прямо тут.
Ответ дляБяки-козяки
Каюсь. Мій син виїхав з нами до Польщі. Закінчував тоді 11 клас, 17 років. В Польщі до школи не хотів йти. На вул цю не виходив. На курси мовні ні. Лише лежав цілими днями. Щодня говорив що хоче повернутись в Україну, там поступати і жити з татом. Не змогла його вмовити лишитись. Поїхав, поступив у Львів, туди ж переїхав його тато. Живуть зараз там разом. Я з молодшими в Польщі. Відпустити його це було найбільшою помилкою мого життя
Надія лише що війна закінчиться , йому ще три роки вчитися
Ну вот и я про это , 17 лет это не малыш , как его заставить и удержать если с характером ? Никак
Ответ дляБяки-козяки
Ой, как жалко, что была возможность остаться в Польше. Сыну уже есть 18 лет?
Ответ дляMila228
Вы думаете через пару лет сохранят бронь студентам и тем более учителям ?
Если война продолжится то будут убирать брони из всех категорий , ну кроме депутатов
Моему родственнику на начало войны было 17 лет. Мама не стала его вывозить, потому что боялась мужа одного дома оставить. Как он сам ? И в быту он ничего не умеет и загулять может. Когда я предлагала вывозить мальчика , родители его говорили , что пусть он лучше рядом с ними живёт , им так спокойнее и вообще война за год закончится и всё будет нормально. А за границей они не были и как там жить не знают. Сейчас они конечно уже не могут парня вывезти, жалеют , но уже ничего не исправишь. Денег и связей у них нет, чтобы вывезти сейчас сына за границу. К счастью он студент в универе, так что может не загребут. А так у всех разные обстоятельства. Кто - то не мог вывозить, кто- то не хотел. Все имеют право на свой выбор.