Я не Тролль• 04 июня 2024
Те, чьи дети по достижению 18 лет остались в Украине, что вами двигало?
Почему не объяснили сыновьям, чем это чревато. На что рассчитываете в будущем?
Leeloo_aloha• 04 июня 2024
Ответ дляМамкиня доця
В мене трохи схожа ситуація. З місцевими не спілкується, мову вчити не хоче, у школу ходить через скандали і там нічого не робить. Хоче додому.Але не можу його відпустити в Україну. Розумію, що я занепастила його майбутнє, але хоч живий буде. Як же важко з підлітком закордоном. Його знайомий до останнього сидів в Україні, потім все ж таки виїхав до батьків в Італію, але також не хотів, навіть на літо приїздить.
Все буде добре, він ще молодий. Попрацює на чорній роботі трохи і сам почне вчитися. А це велика мотивація! Вчитися в 20 дуже добре, повно сил і енергії, в 40 тяжко.
Inno4ka-ya• 04 июня 2024
Ответ дляAnet337
Наверное и скорее всего уже за бугром и оттуда лозунги вперёд....(((
Мой за бугром. Я не пою лозунги и против насильственной мобилизации. В стране есть полиция, военные. В первую очередь это их обязанность. А потом пусть уде народу претензии предъявляют. А то сами спетляли
Ответ дляВкусныйпончик
А когда наступит 25, выехать уже не смогут и за это время вполне уже обживутся. Или вы думаете, что война за 7 лет закончится?
Та тху на вас
Ну які 7 років
Хіба ми стільки витримаємо?
Вже зараз мобілвзують через силу, чи ким ви воювати збираєтеся
Ну які 7 років
Хіба ми стільки витримаємо?
Inno4ka-ya• 04 июня 2024
Ответ дляTAM-rico
Мама Тереза
Почитайте ее подлинную биографию. Вы очень удивитесь
Leeloo_aloha• 04 июня 2024
Ответ дляРаботать надо
Третий только начался. Не будет 10лет война. Хотя бы потому что просто от страны ничего не останется. И помощь за это время закончится. И ещё много факторов. Это политика и экономика. Надо понимать. Ближайшие годы ещё может быть, да. Но не 7леи еще
Може бути і довше. Даватимуть допомоги по мінімуму як і зараз. А нарід до всього звикне.
Як в Пакистані, за однієї влади піднімали бунти, бо світла не було 2год на добу, через 10 років, за іншої влади, раділи, коли світло було хоч 2 год на добу.
Ответ дляAnet337
Мені здається, що ті хто за бугром як ви виразилися наразі відносяться до двох категорій насправді
1. Ті в кого рідня залишилася в Україні і вони відповідно хочуть, щоб війна скінчилася, і родини поєдналися нарешті
2. Ті в кого немає рідні в Україні, вони повністю переформатували своє життя і насправді досить віддалено цікавляться тим, що наразі в Україні. Навіть новини все рідше читають
3. невелика кількість активістів, які ще намагалися донатити, волонтерити, возити амуніцію і інші закривати потреби. Але з прийняттям мобілізаційного закону і зміни їх статусів на «ухилянт» , їхній запал і бажання допомагати падає до мінімуму
Сонная Сова• 04 июня 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Каких книг? Методичка 1 и методичка 2?
Чего ж вы так, по себе наверное судите?)
Leeloo_aloha• 04 июня 2024
Ответ дляМамкиня доця
У нас вагомі обставини. Як ви бачите допомогу інтегрування підлітка? Водить його за руку у пошуці нових друзів серед місцевих? Чи сидіть з ним на уроках в школі і перекладати? Ви ж не знаєте яким життям дитина жила в Україні і що мала до переїзду.
Кожній дитині треба різне. Головне підтримка батьків. Зазвичай за кордоном діти дружелюбні та емпатичні, більшість підлітків адаптуються. Що бачу: чим менша особа тим легше й швидше адаптація. Чим старша людина, тим тяжче. До 10 років, хто в початкову школу йде - дуже легко, школи чудові. Після 13 вже тяжче, бо важко вчитися.
Семицветка• 04 июня 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Каких книг? Методичка 1 и методичка 2?
Вы не читаете книги?? Я с детства читала очень много и имею определённый словарный запас.
Leeloo_aloha• 04 июня 2024
Ответ длямульти1
Удалено администрацией...
Це не цирк, це кровава воєнна вакханалія. Одні гинуть, других женуть на убій, треті наживають великі гроші.
Домовлятися треба було, угоди укладати, йти на поступки... , все, щоб не допустити крові.
Семицветка• 04 июня 2024
Ответ дляМамкиня доця
Кто вам сказал, что не выдадут? Узнавала удиректора школы-выдают. Без приписного нельзя поступить в Украине и выхать в 17 из Украины.
Здесь писали, что с этим проблемы. Я не хочу, чтобы сын потратил ещё год и остался без аттестата. Хотя, ему этот аттестат уже не особо и нужен. Получил аналогичный немецкий.
ksusha1155• 04 июня 2024
Легковажність. Так про себе каже моя подруга, яка за тиждень до 18ліття сина повернулась додому в Україну ((( зараз вже немає змоги виїхати у них.
Colombina.• 04 июня 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Шо ви робите на ПОбєду?
Ратуєтє?
У тебе кокошник з´їхав
Ратуєтє?
У тебе кокошник з´їхав
А что не так? Автор пишет на грамотном русском, надо на суржике может?
Смотрите лучше, чтобы у вас пособие не съехало
Colombina.• 04 июня 2024
Ответ дляА я женатая
Я тоже иногда употребляю это слово. И дело не в кокошнике, а в том, что прочитала много книг.
Тоже самое хотела написать, но успела увидеть ваш пост.
Тут большинство ничего кроме соцсеточек не читает и уровень писанины и словарного запаса соответствующий
ksusha1155• 04 июня 2024
Ответ дляTerramiss
Та тху на вас
Ну які 7 років
Хіба ми стільки витримаємо?
Ну які 7 років
Хіба ми стільки витримаємо?
Так, ще довше буде, спеціально розтягнуть на роки
tanysha777• 04 июня 2024
Ответ дляМамкиня доця
Я своего вывезла, но он рвётся в Украину.
Наверное, с каждым новым видео о беспределе тцк, порывы всё сильнее и сильнее
Ответ дляСемицветка
Видають і без приписного. Минулого року проблем не було. У цьому теж школа не вимагає.
Семицветка• 04 июня 2024
Ответ дляColombina.
Меня иногда так умиляют обличения в кокошничестве людей, которые, всего навсего, обладают не ограниченным словарный запасом.
Семицветка• 04 июня 2024
Ответ дляВладина
Очень хорошо, что с этим нет проблем!
tanysha777• 04 июня 2024
Ответ дляИванка Бур
А коли сину 18,ще в школі виповнюється?
Закінчувати школу в іншій країні
Ответ дляRaRiZ
Я тоже знала одного такого рвущегося в Украину, сына знакомой, пока бабушка, которая осталась в Украине, не сообщила, что на его имя повестку принесли. Сразу как отрезало.
Моему пока 16, рвётся к друзьям и той, прошлой жизни без войны. До повестки ему ещё подрасти нужно.
Ответ дляБяки-козяки
Каюсь. Мій син виїхав з нами до Польщі. Закінчував тоді 11 клас, 17 років. В Польщі до школи не хотів йти. На вул цю не виходив. На курси мовні ні. Лише лежав цілими днями. Щодня говорив що хоче повернутись в Україну, там поступати і жити з татом. Не змогла його вмовити лишитись. Поїхав, поступив у Львів, туди ж переїхав його тато. Живуть зараз там разом. Я з молодшими в Польщі. Відпустити його це було найбільшою помилкою мого життя
Надія лише що війна закінчиться , йому ще три роки вчитися
Не мучте себе. Звісно ми всі вважаємо, що вивіз дитину і ось йому ’щастя’. Але у 16-17-18 років, вириваючи з корінням від сімї (бо більшість самі), друзів, дому, кохання, школи (навчання) ми вважаємо, що робимо все, щоб вони мали те життя на чужині, бо типу вільні. А воно не завжди так, бо втрачається все, що робило людину щасливою і та свобода не приносить абсолютно всім відчуття радощів. По переду довгий шлях і яким він буде - ніхто не знає і як краще ніхто не знає.