Love_Love_Love_• 06 июня 2024

Ви би розказали подрузі про судимість її майбутнього чоловіка?

Ситуація не моя, але я от задумалась як би я поступила.
Вони познайомились в Україні, прожили 1,5 роки теж в Україні, він регулярно літав додому.
Зараз вона з донькою якій 10 років планує летіти до нього на канікули на 2 місяці.
Тут наша знайома взнає що він був осуджений за спробу нападу зі зброєю і видавав себе за поліцейського.
Особисто я би мовчала, прожила 1,5 роки, доросла жінка, розбереться. Але мене заставила задуматися наявність 10 річної доньки в цій історії
Результат:
вже голосів: 91
78 (85.71%) Сказала б
10 (10.99%) Не сказала б
3 (3.3%) Мій варіант
Ollka• 06 июня 2024
Ответ дляMamaGalya
Чи хотіла б я, щоб мені хтось розказав про таке ( якщо чоловік би приховав) - однозначно ТАК!
От власне і відповідь.
Згодна.
Мені колись таке розповіли. При чому там умовний термін був і не за таке. Саме через це я заміж не вийшла. Почала придивлятись до нюансів, в багато нового побачила.
Так це дітей не було. З дітьми вплинуло б на рішення швидше, навіть не придивлялась би.

Ollka• 06 июня 2024
Ответ дляNataliiazp
Не верю в то, что она не знает этот факт
А я вірю
Я збиралась заміж і не знала.
Luda17• 06 июня 2024
Автор! Ви дуже дивна. Я б розповіла, звичайно...але я думаю, що та жінка знає про це. Це моя думка. При чому тут дитина є в неї чи ні? Яквсь дивна логіка. Це нічого не міняє. Якщо та пара живе разом і планує бути і далі, то 99%, що вони все розказують одне одному. Воно вилізе все одно через деякий час, хай випадково якось...
Allein74999• 06 июня 2024
Рассказала бы. Не хо, чтоб на моей совести была чья-то покалеченная жизнь или еще хуже
Alianna88• 06 июня 2024
Я б не говорила, люди не хочуть знати очевидного ( з власного досвіду). Ніякі докази і агументи їх не цікавлять.
Ви з держреєстрів отримали інформацію? Я займаюсь osintом, можу і знаю багато чого про людей.
Сестра подруги живе з бандюком який займається рекетом, має судимості, приягнення до адмінвідповідальності за їзду пʼяним і під наркотою, виклики поліції за побиття і обкладання матами тещі . Їй пофіг, свято вірить що з нею він стане ангелом, дитину народила навіть
kournosik• 06 июня 2024
Ответ дляAlianna88
Доброго дня.
Підкажіть а де ви на це вчились?
K.Yurchenko• 06 июня 2024
Якщо є конкретна, перевірена мною інформація, а не просто слова, то однозначно сказала б близькій людині. Але вірогідність того, що вона і без того знає, доволі висока.
Alianna88• 06 июня 2024
Ответ дляkournosik
Доброго дня.
Підкажіть а де ви на це вчились?
Спеціально не вчилась, маю схильність до такої діяльності. Коли зʼявились відкриті реєстри стала так розважатись перевіряючи знайомих, кавалерів і т.д.
Yull• 06 июня 2024
Якби я була на місці дівчини, що збирається їхати з дитиною до цього ем.. чоловіка, я б хотіла знати таку інформацію. Для мене є безпека дитини важливою. Але інформацію треба подавати не як неоспоримий факт, а як отримана інформація із зазначенням джерела її походження

Inconvenient• 06 июня 2024
Все залежить від того, чи спроможна повірити ваша подруга, чи потрібна їй ця правда. Я була б вдячна, впевнена, що Американки - також. І чи не втягне він її в якийсь злочин?
автор Love_Love_Love_ • 06 июня 2024
Ответ дляAlianna88
Так, з офіційннрго держ джерела