ЕлькиПальки• 06 июня 2024
Как у школьников будет? Студенты учатся с августа
Студенти розпочнуть навчання у серпні, а суботу зроблять робочим днем – рекомендації МОН
Міністерство освіти і науки України рекомендувало вишам та профтехам розпочати цей навчальний рік раніше, а саме в першій половині серпня.
З середини листопада до середини березня надати перевагу дистанційним заняттям. Та за потреби подовжити освітній процес до кінця липня 2025 року.
Я таке знаю• 06 июня 2024
Ответ дляКомиссия50%
Генератори є для цього
А хто буде ті генератори купляти, заправляти? Звідки кошти?
Комиссия50%• 06 июня 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Главное для меня было новостью, что студенты медики учатся заочно 👍
Через 3-4 года получим проблему
Удалено администрацией...
Комиссия50%• 06 июня 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Іноземні меценати забезпечили вже давно давним, паливо з місцевих бюджетів. В нас жодного дня без світла, ще минулої зими.
Ума Палата• 06 июня 2024
сын заканчивает первый курс института. до конца июня у него сессия. про август никто ничего не говорил. пока что информации нет.
ДелиВерка• 06 июня 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Через 3-4 года получим проблему
А у нас взагалі більше проблем немає, да?
Бл…дь, дорослі неможу ь мізки увімкнути «по приколу», а СТУДЕНТИ медики винні
Карма хамелеона• 06 июня 2024
Ответ дляЕлькиПальки
У кого дети младшешкольники как работать на полный рабочий день, ребенок сам дома будет сидеть без света? Я фигею
а як ви зв´язали новину про студентів та дітей початкової школи?
Карма хамелеона• 06 июня 2024
Ответ дляЗалізна пані
В знайомої донька навчається в Богомольца, 2-й курс дистанційно. Живе у Польщі, але нещодавно приїжджала скласти якийсь тест/іспит (не знаю точно, що саме), але треба було обовʼязково бути присутнім фізично на ньому, а не онлайн..
син навчається в Одесі. ходить на пари очно. однокурсники, які за кордоном - надали підтвердження свого перебування і навчаються дистанційно. але ж то проблема і бажання тих дітей так навчатись