Метелики на душі• 06 июня 2024
Який торт переважно люблять діти?
Їх буде більше 10 , питати всіх немає можливості, тому цікавить середня температура по палаті
Результат:
вже голосів:
55 (50.46%)
Шоколадний
28 (25.69%)
Фруктовий
11 (10.09%)
Білий кремовий
11 (10.09%)
Тиц
4 (3.67%)
Інші
Байрактара• 06 июня 2024
Мій не їсть торти, після того як попрацював на кухні, де робив тістечка та круасани. 15 років.
З вишневого садка• 06 июня 2024
Ответ дляdulenok
шоколадний в шокладі зі шматочками шоколада политий шоколадом
100%
Млинці зі смайликом• 06 июня 2024
Самі різні. Моя не їсть жодних джемів і фруктів в жодному вигляді, кисломолочного теж на дух не переносить, тож маскарпоне не їстиме. Відтак замовляю їй завжди шоколадно-вершковий. А ви орієнтуйтеся на свою дитину, під всіх не підлаштуєтесь)))
Майор Медуза• 06 июня 2024
Лучше шоколад
Но к примеру моя дочь никакой есть не будет, ее подруга шоколад с шоколадом, сын мой ест только фруктовые.
Черпак_для_фантазий• 06 июня 2024
Мені здається, що діти їдять всі торти.
Фруктовий для літа актуальний.
90x60x90• 06 июня 2024
Ответ дляБайрактара
А почему перестал есть?
Безпорадна Кроко• 06 июня 2024
Всі діти різні. Мій їв тільки «Золотий ключик» та «Наполеон». Ну і звісно «Бите скло» з печивом.
Байрактара• 06 июня 2024
Ответ для90x60x90
А почему перестал есть?
Не може на них дивитись. Та і взагалі сказава, що ніколи не буде їсти в ресторані))) Так само моя подруга,зараз працює офіціанткою, не радить відвідувати заклади харчування. Ми в Італії))). Якби ви знали кого вони беруть піцайолами на сезон! Живу в містечку, де в основному сезонна робота є.
Байрактара• 06 июня 2024
Ответ дляdulenok
поэтому никогда не смотрю съемки с кондитерки и мясокомбината....я не хочу это видеть, хотя и знаю
От ви зрозуміли, а він то все бачив))))
Затишне кубло• 06 июня 2024
Ответ дляdulenok
А що не так?
Метелики на душі
• 06 июня 2024
Ответ дляБайрактара
Якщо настільки всім заморочуватися , то і в готелях не жити , і в ресторанах не їсти , так і до психіатра не далеко
Залатавая• 06 июня 2024
Мой не любит фруктовый, не любит начинки с кусочками.
Любит шоколадный шоколад, бисквит белый тоже.
Байрактара• 06 июня 2024
Ответ дляМетелики на душі
То ми в ресторанах не їмо, в готелях зупиняємось, не на вулиці ночувати.
Гопница-Советчица• 06 июня 2024
Ответ дляБайрактара
І що він там робив цікаво
Жарив однокласницю ?
Байрактара• 06 июня 2024
Ответ дляГопница-Советчица
І що він там робив цікаво
Жарив однокласницю ?
Його однокласниці залишились в Україні. Це ви так пожартувть хотіли?
Гопница-Советчица• 06 июня 2024
Ответ дляБайрактара
Нашо вивезли дитя в брудну Африку ?
Невже не можна було вивезти в Цюріх чи женеву
Що за батьки
Коник-стрибунець• 06 июня 2024
Ответ дляdulenok
И моя такая😂, но на день рождения всегда делаю по ее вкусу Тор и в итоге кроме нее из детей почти никто не ест торт этот... слишком шоколадный!
Байрактара• 06 июня 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Нашо вивезли дитя в брудну Африку ?
Що за батьки
Знову мимо тазіка! Гумор, то не ваше, припиняйте! Ми не в Африці живемо. Цюріх йому не сподобався, мы там були.
Коник-стрибунець• 06 июня 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Мені здається, що діти їдять всі торти.
Фруктовий для літа актуальний.
У меня торты особо не любит. Ест только шоколадные или с вареной сгущенкой. Коржи тоже шоколадные должны быть. Фрукты/джемы в торте даже муж не ест... а я люблю.
Гопница-Советчица• 06 июня 2024
Ответ дляБайрактара
То що він робив на кухні ?
Невже важко написати коротко і ясно
А не розводити тут гігімоніі
То ви живете в тазику
Господи
Боже
Нещасне дитя
Невже важко написати коротко і ясно
А не розводити тут гігімоніі
То ви живете в тазику
Господи
Боже
Нещасне дитя
Черпак_для_фантазий• 06 июня 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Моє дитинство припало на 90 роки, ми любили все.
Метелики на душі
• 06 июня 2024
Ответ дляБайрактара
В готелях те саме , на продуктових складах магазинів теж
Байрактара• 06 июня 2024
Ответ дляМетелики на душі
Знаю!))