Метелики на душі• 06 июня 2024
Який торт переважно люблять діти?
Їх буде більше 10 , питати всіх немає можливості, тому цікавить середня температура по палаті
Результат:
вже голосів:
55 (50.46%)
Шоколадний
28 (25.69%)
Фруктовий
11 (10.09%)
Білий кремовий
11 (10.09%)
Тиц
4 (3.67%)
Інші
Семенівни сусідка• 06 июня 2024
Я б зробила один шоколадний один білий. На десять дітей 2 невеличких торта, або величких))
Байрактара• 06 июня 2024
Ответ дляГопница-Советчица
То що він робив на кухні ?
Невже важко написати коротко і ясно
А не розводити тут гігімоніі
То ви живете в тазику
Господи
Боже
Нещасне дитя
Невже важко написати коротко і ясно
А не розводити тут гігімоніі
То ви живете в тазику
Господи
Боже
Нещасне дитя
Мив кастрюли, протвіні, викладав заготовки для тістесок для випікання, начиняв тістечка, круасани, смажив коржики в олії,збивав креми, мив підлогу, підмітив залу, мив кухню, чистив овочі. А ви думаєте,що тільки трахати однокласниць можна на кухні в робочий час? З власного досвіду?
Гопница-Советчица• 06 июня 2024
Ответ дляБайрактара
А де я писала слово трахати ?
Брехуха
Мій досвід прекрасний , вам до нього як до неба
Ото така зла як пес дикий , бо без сексу , хто таку захоче гігімону😄😄😄
Байрактара )))
Брехуха
Байрактара )))
Байрактара• 06 июня 2024
Ответ дляГопница-Советчица
А де я писала слово трахати ?
Брехуха
Байрактара )))
Брехуха
Байрактара )))
Дописуйте ще, поки можна редагувати!
Гопница-Советчица• 06 июня 2024
Ответ дляБайрактара
Вивезти хлопця
Щоб мив тазіки
А далі шо ?
Дупи мити ?
Щоб мив тазіки
А далі шо ?
Дупи мити ?
Гопница-Советчица• 06 июня 2024
Ответ дляБайрактара
Дописуйте ще, поки можна редагувати!
Вас питати не буду
Що мені робити 😄
Бджолина королева• 06 июня 2024
Ответ дляБайрактара
Мій не їсть торти, після того як попрацював на кухні, де робив тістечка та круасани. 15 років.
У мене брат схоже зробив коли на 2 курсі попрацював у кулінарії великого мережевого супермаркету (який саме казати не буду, може в них там щось помінялося за цей час в ліпший бік).
З того часу до відділів кулінарії навіть не підходить, каже, нудить. Вже майже 20 років ))
Надивився що там робиться, з чого і як
Угги в горошек• 06 июня 2024
Моя любить наполеон, у двох подружок алергія на лактозу, одна просто знімає крем і їсть тільки коржі. Тому минулого року просто зробила капкейки, частину без покриття, з полуничною серединкою. Тепер у нас нова мода, майже всі ДР подружок з капкейками. І хто не хоче зараз просто з собою забирає.
Байрактара• 06 июня 2024
Ответ дляБджолина королева
Надивився що там робиться, з чого і як
Зараз у вас спитают, чи він не смажив там одногрупницю, і що саме робив на кухні?! Тут є одна неадекватна. У сина саме був день народження, в той період, коли він працював там, я йому купила тістечок різних, бо тут торти лише у вигляді морозива продають, а сама я не хотіла пекти у +43, то він навіть не доторкнувся до них. При тому, що як всі діти солодке полюбляє. Я сама не купую нічого в кулінарії.
Пишущаяся• 06 июня 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Мені здається, що діти їдять всі торти.
Фруктовий для літа актуальний.
Це вам так здається)
Я ніякі не їла. Мій молодший - лише шоколадний буде їсти із свіжими ягодами. Ніякого желе/крему/мастики.
Старша - теж дуже вибірково могла попробувати.
У друзів половина дітей - взагалі ніяких не їдять (вік від 5 до 17) так що так.
Черпак_для_фантазий• 06 июня 2024
Ответ дляПишущаяся
Це вам так здається)
Мда, а я не перебирала, щобуло те і їла.
Бджолина королева• 06 июня 2024
Ответ дляБайрактара
Та нащо ви тій хворій на головоньку відповідаєте)
А взагалі- хотіла б щоб мій так спокійно до солодкого відносився. Може й дійсно використати ваш лайфхак, і домовитися у кондитерці про практику, у нас знайомий власник кафе їз власним виробництвом є. Може хоч тоді набридне. Бо зараз і з чаєм, і з молоком... а це ж якість зубів гарна стає, і багато іншого
Байрактара• 06 июня 2024
Ответ дляБджолина королева
Зате мій чіпси полюбляє і різні желейки. Я вважаю, що будь яка праця для дитини корисна, то досвід,який сам по собі не прийде. Може у знайомого в ресторані не все так погано, то навпаки буде куштувать))
Два-три тижні і фсьо• 06 июня 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Самі різні. Моя не їсть жодних джемів і фруктів в жодному вигляді, кисломолочного теж на дух не переносить, тож маскарпоне не їстиме. Відтак замовляю їй завжди шоколадно-вершковий. А ви орієнтуйтеся на свою дитину, під всіх не підлаштуєтесь)))
Маскарпоне не кисломолочний, раз вершки їсть, то і маскарпоне буде їсти.
Млинці зі смайликом• 06 июня 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
А який він?))) Ви технологію виробництва маскарпоне бачили? Будь який сир навіть з ледь вловимою кислинкою не їстиме. Вершки - то геть інше.
Два-три тижні і фсьо• 06 июня 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ще раз. Маскарпоне не кисломолочний, він виготовляється з солодких вершків. Філадельфія кисломолочна.
Млинці зі смайликом• 06 июня 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Як білок зкоагулює без кислоти? Не говоріть про те, чого не знаєте. Краще почитайте технологію виробництва.
Затишне кубло• 06 июня 2024
Ответ дляБайрактара
То ми в ресторанах не їмо, в готелях зупиняємось, не на вулиці ночувати.
А в магазинах же купуєте їжу 😁
Зам. зав. Анонима• 06 июня 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Мені здається, що діти їдять всі торти.
Фруктовий для літа актуальний.
Не все