Ні за холодну воду• 07 июня 2024
Як ви полюбили їсти "здорову" їжу?
У мене пропадає апетит. Що з цим робити?
алергирина• 07 июня 2024
Не полюбила але мушу, бо від молочки прищі, від мучного набряки, від солодкого рихла шкіра. Тому мушу
Хи хи, ну ну• 07 июня 2024
Зайшла в примірочну Зари і подивилась на себе з усіх боків при їх освітленні😂
Love_Love_Love_• 07 июня 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Це точно
Сокодавка ще та• 07 июня 2024
А що ви називаєте здоровою їжею? Купа смачної їжі, яка підпадає під особисто моє розуміння здорової, і з якої запросто побудувати 80% раціону, залишивши 20 на нездорові смаколики.
Ластовиння• 07 июня 2024
просто люблю овощи.
мне миску салата с кунжутным маслом вкуснее сьесть, чем пиццу.
но, например, я очень люблю шоколад. и его ем и с этим ничего сделать не могу.
Куда_бежать• 07 июня 2024
Я їм все, але по методу тарілки, наїдаюся надовше і потроху худну, мені треба 2 кг скинути, тому я в принципі і не спішу)
Ваша прЭлесть• 07 июня 2024
Ответ дляСокодавка ще та
По-хорошему, нездоровой еды в рационе должно быть менее 20%
Моська-слон• 07 июня 2024
Методично шукаю рецепти, щоб і інгредієнти корисні і метод приготування смачний.
Запихуватись несмачною їжею нема сенсу, бо все одно зірвешся, тож шукаю смачні компроміси.
Паратруперсупер• 07 июня 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
освітлення в примірочних, ще те зло
ЯблокоРаздора• 07 июня 2024
Доя меня это не было актом насилия над собой - я с детства люблю такую еду.
Все-таки пищевые привычки закладываются в детстве.
Так вот, из детстве моя самая вредная еда - это жареная картошка. Остальное и мама, и бабушки готовили для семьи интуитивно, и это была здоровая пища: каши всех видов, не молочные, пюре, отварной и печёные картофель, мясо тушёное, куриный суп из домашней птицы, овощные рагу, квашеная капуста, салат из буряка и чеснока с домашним подсолнечным маслом, котлеты на пару и изредка жареные, сельдь. Десерты- домашнее варенье и выпечка.
Никто не держал строгие санаторные диеты, естественно, что по праздникам были и салаты с майонезом, и копчености. Но это были исключительно несколько дней в году.
Альфасамка• 07 июня 2024
після 10 км пробіжки їм усе шо є, особилво макдональдс.
Вся їжа здорова при норм обміні речовин
ЯблокоРаздора• 07 июня 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Щойно поїла вареники із картоплею із маслом
Вполне здорово, если не злоупотреблять частотой и количеством.
Домовенок Кузя• 07 июня 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Нічого здорового в борошні та маслі і також крохмалі немає
ЯблокоРаздора• 07 июня 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Подурели с этими ограничениями.
Люди тысячелетиями ели пшеницу и изделия из нее.
К тому де, я написала, что не надо частить с такой пищей. Она достаточно тяжелая, сытная, но никак не отрава.
Коленная ложечка• 07 июня 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Подурели с этими ограничениями.
пшеницу не поливали так гербицидами и дессикантами.
ЯблокоРаздора• 07 июня 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Знаете, с таким подходом вам надо жить где-то в Альпах и выращивать овечек с их невинным мясом.
Коленная ложечка• 07 июня 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
а при чем тут мой подход. От того, что я буду делать вид, что такие вещи не влияют на качество еды и здоровье, они исчезнут?
Існує купа корисної їжі, в сучасному світі легко можна адаптувати раціон під свої смаки. Наприклад, я люблю випічку, проте за медичними показаннями мені можна висівковий хліб замість пшеничного. Тому я роблю бутерброди з висівковим, і він мені нічим не гірший за білий. Є багато ситних, корисних і смачнющих продуктів, що містять поліненасичені жирні кислоти: лосось, яйця, авокадо, горіхи, вершкове масло... Вони насичують організм, таким чином на вас не нападає собачий голод через 1,5 години після трапези, в той же час покращуєтбся стан шкіри, волосся. З них можна приготувати безліч смачнющих страв. Просто треба шукати своє.
Я полюбила здорове харчування, коли помітила, що більше немає важкості в шлунку. Не тягне на перекуси кожну годину. Покращилася робота кишківника. Немає акне (але тут ще й ретиноїди допомогли). Поліпшилася якість тіла.
І обов´язково пийте 1,5-2 л води кожен день