Роза в вазі• 08 июня 2024
Нормальна реакція, на те, що я не зготувала їсти?
Сьогодні у нас з чоловіком був конфлікт.
Все почалося з дрібниці, а закінчилося сльозами...
Ми мали сьогодні їхати по справах. Але вже не говорили один з одним. Під час керування він почав виясняти відносини дуже голосно і при тому тиснути на газ і вертіти кермом. Я попросила зупинитися, я хотіла вийти, мені було дуже страшно. Він на швидкості натиснув по гальмах. Добре, що пристебнута, але спина досі болить. Він не дав мені можливість вийти, а поїхав далі в тому ж стилі. На мої " будь ласка, зупинись" тільки вереск і газ до повного
Я злякалась не на жарт. У мене почалась істерика. Я навіть не пам´ятаю, що я говорила. Просто стерто з пам´яті. Але це його зупинило і заткнуло. Таке вже вдруге. Багато чого можна зрозуміти, буває добряче накриває. Але ризикувати життям і здоров´ям іншої людини? Що б що?
Тепер причина всього цього.
Сьогодні ми прокинулися о 6 годині і працювали. За 30 хвилин до вимкнення світла я сказала, що хочу швиденько помити голову. На що він попросив підсмажити картоплі. Я погодилася і коли мила картоплю він відпочивав. Потім він сказав, щоб я ще салат зробила. Я кажу, що не встигну помити голову. Попросила, щоб начистив картоплі, а я салат зроблю. Він з нервами встав і почалося " пзд, блд, збл..". Я сказала, що слухати цю діарею не хочу і не зробивши салат пішла мити голову. Він все викинув в смітник. Ну і продовження ви знаєте.
Тепер причина всього цього.
Вилосипедниця• 08 июня 2024
Ответ дляВеккy
Вы что хотите сказать долбанутого психа не видно сразу?
Не знаю, мені повезло мабудь. І живу точно з таким, як обрала 20 років тому. Так, що не по психам. А от на роботі один такий гарнИй чоловік працює. Інтелігент, доглянутий, дівчата стонуть від нього, але він не бабій, всім комплімент скаже, але культурно, щоб не вважали, що залицяється. Мрія багатьох, так би мовити) І тут ми зустрілися на майданчику паркування перед Метро. Вірніше він мене не бачив. Я заїхала за продуктами, і він там був з дружиною. Яке ж воно....бидло , по відношенню до неї, вело себе як якесь сидівше на зоні чмо. Я у шоці була, що це зовсім кардинально змінена людина. Він свою жінку так заматюкував, загнобив , що вона йшла з мокрими очіма, зігнута, і просто тихо дакала, що вона дійсно дура. Вгадаєте, що зробила його дружина? З офісу вийшла на 5 хвилин пізніше, ніж він під´їхав за нею. Він не соромився її вичитувати при людях, аж підвизгував від злості.
Виправлялочка• 08 июня 2024
ох він би у мене наївся після такого концерту... З мусорки б ту картоплю сирою жер. Ненавиджу маніпуляторів та істеричок
мадамГрицацуева• 08 июня 2024
Хай меня покрасят, чтобы я картоплю смажила в 6 утра. Скажу по секрету, я ее вообще ни разу не жарила, а мне 49. Я не работаю 18 лет, но картошку жарит исключительно муж, как и завтраки для нас готовит на выходных. Про все остальное - вообще мрак... Псих безрукий ваш муж
Зоряний Шлях• 08 июня 2024
Ответ дляБанка з медом
Муж хотел , что бы его впервую очередь обслужили, читайте внимательно.
Не увидела я там такого. Ну сказал он ’приготовь завтрак’, ответила бы: ’Ок, только голову помою’. Всё. Нет же, автор погнала сразу мыть картошку. А потом и салат срочно зачем-то к сырой картошке готовить.
Зажуженная Жужжа• 08 июня 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
одна я не пойму, почему автор не могла помыть голову, а потом заниматься завтраком?
Ну видимо решила покружить эту принцессу и порадовать, а оно обнаглевшее чмо)
Ответ дляЗоряний Шлях
А как же занять позицию
жертвы? Это очень удобно
Банка з медом• 08 июня 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Она понимала, что сейчас отключат свет и она не успеет помыть голову, попросила его нарезать овощи и понеслось.
Лепетун• 08 июня 2024
Бывает ещё такое, что тоже надо ехать и уже в машине что то падает мелочное и он начинает реально орать..на что я спокойно еле терплю говорю что тебе надо думать о дороге а не цепляться он снова орет я держусь, но мне до такой степени неприятно, это реально не здоровый человек..неужели он так нервничает перед дорогой что видит любую мелочь и раздувает ее до слона
Зоряний Шлях• 08 июня 2024
Ответ дляБанка з медом
Да шла бы и мыла, потом бы нарезали овощи эти вместе, или даже сама, не суть. Картоха всё равно еще сырая.
Добрая свекровь• 08 июня 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Чтобы волосы впитали запах жареной картошки?
мадамГрицацуева• 08 июня 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
А почему бы автору не помыть голову, пока муж готовит завтрак? Для меня возможен только такой вариант. И ни какой больше.
Лепетун• 08 июня 2024
Автор в вашем случае утро уже не задалось - вы либо должны были отменить поездку либо честью сзади и молчать.
Муж не адекватен это факт именно в тот период времени
Зоряний Шлях• 08 июня 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Так они всё равно впитают. Она же еще не приготовила, только помыла картошку.
Банка з медом• 08 июня 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Она и пошла, читайте весь последний абзац.
Вилосипедниця• 08 июня 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Так, він захотів їстки , автор , хотіла, як краще.Все для коханного. А він благодарний чоловік, вирішив, що пупко велике, і все навколо нього крутитися повинно.
Пульт от линолеума• 08 июня 2024
Я тоже иногда чувствую себя лесбиянкой рядом с мужем. Маскулинность сменяется бесполым ноющим существом. Вот как жить рядом с бабой, когда ты на 100% гетеро?!
Лепетун• 08 июня 2024
По хорошему сесть обговорить ситуацию либо не разговаривать месяц и ждать пока извинится
Горлаю зрання• 08 июня 2024
Я б, бляха, такому чоловіку ТЦК викликала. Водієм буде. Досвід, бачу, є.
Зоряний Шлях• 08 июня 2024
Ответ дляLike-995b
Автор пропала где-то )
Картошку на ужин моет, пока воду не отключили.
Миловидна леді• 08 июня 2024
Дівчата вже все написали. Це ненормально, і далі буде гірше. Якщо дітей нема, то тікайте від нього подалі
Бабайко• 08 июня 2024
Сама такого выбрала,а теперь удивляется.
и не говорите,что это первый или второй раз. Мужик быдло, но выбрали его именно вы!
Доль Чекомбана• 08 июня 2024
Та ну нафіг.
Розлучатися. Серйозно. Цей довбодятел або когось з вас своєю їздою вбʼє або на дорозі когось, а вам потім вигрібати і з цим жити.
Кончене якесь. Не розумію такого геть
В рот не ложи• 08 июня 2024
Страшно автор не те що він себе так повів, п що Ви питання такі задаєте і у Вас нема чіткої позиції щодо насилля.
Ні, це ненормально.