Роза в вазі• 08 июня 2024
Нормальна реакція, на те, що я не зготувала їсти?
Сьогодні у нас з чоловіком був конфлікт.
Все почалося з дрібниці, а закінчилося сльозами...
Ми мали сьогодні їхати по справах. Але вже не говорили один з одним. Під час керування він почав виясняти відносини дуже голосно і при тому тиснути на газ і вертіти кермом. Я попросила зупинитися, я хотіла вийти, мені було дуже страшно. Він на швидкості натиснув по гальмах. Добре, що пристебнута, але спина досі болить. Він не дав мені можливість вийти, а поїхав далі в тому ж стилі. На мої " будь ласка, зупинись" тільки вереск і газ до повного
Я злякалась не на жарт. У мене почалась істерика. Я навіть не пам´ятаю, що я говорила. Просто стерто з пам´яті. Але це його зупинило і заткнуло. Таке вже вдруге. Багато чого можна зрозуміти, буває добряче накриває. Але ризикувати життям і здоров´ям іншої людини? Що б що?
Тепер причина всього цього.
Сьогодні ми прокинулися о 6 годині і працювали. За 30 хвилин до вимкнення світла я сказала, що хочу швиденько помити голову. На що він попросив підсмажити картоплі. Я погодилася і коли мила картоплю він відпочивав. Потім він сказав, щоб я ще салат зробила. Я кажу, що не встигну помити голову. Попросила, щоб начистив картоплі, а я салат зроблю. Він з нервами встав і почалося " пзд, блд, збл..". Я сказала, що слухати цю діарею не хочу і не зробивши салат пішла мити голову. Він все викинув в смітник. Ну і продовження ви знаєте.
Тепер причина всього цього.
Попразендовна• 08 июня 2024
З воддіням авто то звичайно перебор, а у іншому, то багато чоловіків себе так поводять. В них мозок не так працює як у нас, там якщо переклине щось, то до здорового глузду не достутакись. Вони можуть себе так накрутити, що потім сутками буде ходити і дойо#бувати через дрібниці. Вирішення цієї проблеми є, два варіанти. Або розлучатись, бо змінити таку людину не вийде, або не вступати у сварку чекаючи поки він не вийде з істерики і вирішувати проблеми тілько тоді, коли у нього нормальне сприйняття реальності.
Лепетун• 08 июня 2024
Ответ дляПопразендовна
Я вот с вами согласна
Роза в вазі
• 08 июня 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
одна я не пойму, почему автор не могла помыть голову, а потом заниматься завтраком?
І той і той процес залежить від світла. Але, дійсно, себе потрібно обрати спершу...
НеГолосую• 08 июня 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Если муж мутит от 75к в месяц то имеет право требовать картошечку и салатик и орать на женушку
Второй или третий раз за последние пару дней уже вижу тут эту сакральную цифру - 75 тысяч. Почему именно столько? И за 75 требовать картошечку и орать, а за 80? Или 200? Можно весь прайс?
Лівий Локіть• 08 июня 2024
Ответ дляЛепетун
Автор в вашем случае утро уже не задалось - вы либо должны были отменить поездку либо честью сзади и молчать.
Муж не адекватен это факт именно в тот период времени
нафига такой муж ? чтобы боятся ступить шаг
Тро Нью-Йорку• 08 июня 2024
В идеале можно нормально распределять обязанности в семье, но автор этого не умеет. Так шо... Картошку почистить и закинуть на сковородку на медленный огонь - 5 минут. В это время за 5-10 минут можно вымыть голову. Выходите из ванной, перевернули картошку и сделали салат еще за 5 минут. Почему нельзя было так сделать - х з.
Муж псих, да. Продолжите в том же духе - закончится все плохо, примеров - миллион.
Попразендовна• 08 июня 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Вы реально за 5 минут начистите и нарежете картошку и бросите жарить? Респект.
Роза в вазі
• 08 июня 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Я тоже иногда чувствую себя лесбиянкой рядом с мужем. Маскулинность сменяется бесполым ноющим существом. Вот как жить рядом с бабой, когда ты на 100% гетеро?!
Ви просто ідеально розказали про мій стан в цій сім´ї. Ідентичні відчуття.
Тро Нью-Йорку• 08 июня 2024
Ответ дляПопразендовна
та может и быстрее даже. Это ж не борщ
Попразендовна• 08 июня 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
та может и быстрее даже. Это ж не борщ
Боюсь запитати за скільки ви варите борщ.
Роза в вазі
• 08 июня 2024
Ответ дляLike-995b
Автор пропала где-то )
Пішла на прогулянку. Не хочеться бачити ту мордяку вдома.
Попразендовна• 08 июня 2024
Ответ дляРоза в вазі
Що там, дощ був?
У нас в Черкасах такий гарний пройшов. Злива з градом.
Роза в вазі
• 08 июня 2024
Ответ дляМаю рацію
А где сегодня свет отключали?
До речі, так і не вимкнули. Але мали б о 12.
Роза в вазі
• 08 июня 2024
Ответ дляПопразендовна
Що там, дощ був?
Так. А зараз дуже спекотно)
мадамГрицацуева• 08 июня 2024
Ответ дляПопразендовна
Может она оду картофелину жарит
Тро Нью-Йорку• 08 июня 2024
Ответ дляПопразендовна
Если в мультиварке, то минут 25, пока идет процесс обжарки, дальше она сама колдует без моего участия
Тро Нью-Йорку• 08 июня 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Может она оду картофелину жарит
полную сковородку 28 см с горкой. Сколько туда картофелин влезет - зависит от размера картофелин.
Не знаю, че всех это удивляет так, что там делать-то дольше?
МАМА НИКИТКИ-2• 08 июня 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Якщо чоловік вміє «мутити» нормальні зарплатню, то він от 100% вміє користуватись телефоном і гуглом. Опанування функцій замовлення доставки готовоі іжі доступна навіть дітям в молодшій школі.
Майор Медуза• 08 июня 2024
Ого,який психдиспансер.Дякувати Богу,я живу сама,з роками то це вже жесть.
3@йk@• 08 июня 2024
Невже ви самі не можете оцінити це нормально чи ні.
Чесно, не дай Бог мені такого придурка я ю вже сиділа, бо чугунна сковорідка поділила його голову навпіл, але то таке.
В нас чоловік коли хоче картоплі він її жарить. Я готую раз в тиждень, але він так само може приготувати.
МАМА НИКИТКИ-2• 08 июня 2024
Ответ дляNoName-d26d
Не) а что надо автору написать ? Разводитесь ?😅😅
Якщо описане правда- Да. І чим скоріше. Дебіл і псих за кермом 100% загроза життю.
NoName-d26d• 08 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Автор не разведется от того, что кто-то это напишет здесь 😬😁 ну и смысл)
Кому такое не нравится, разводятся и уходят без советов)
Майор Медуза• 08 июня 2024
Ответ дляLike-995b
Я зачем вы оповещали, что идете мыть голову? Если у вас заведено , что готовите вы, то почему не продумали завтрак заранее? Да, сейчас накинуться на меня , но и вы автор никуда от него не денетесь, так что обходите эти углы.
Не можу з вами не згодитися.Автор залишиться і буде далі чистити картоплю скоріше вже.
Майор Медуза• 08 июня 2024
Ответ дляparele
А если при этом жена мутит от 100 к, то имеет право мужа время от времени пиз…ть?))
А як 200,то можна вже і вбивати
Гарантую неперелевки• 08 июня 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Конечно, это нормальная реакция на то, что вы не приготовили есть. В следующий раз готовьте быстрее
А у чоловіка лапки?
Гарантую неперелевки• 08 июня 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
А якщо жінка мутить не менше?