Намакушка• Изменено 08 июня 2024
Чувства просыпаются только из-за денег. Может ли это перерасти в любовь?
Вот без денег он меня вообще не волнует. Абсолютно. Даже не вспоминаю. Но как только напоминаю себе, что он богат - появляется влюбленность, думаю о нем, мечтаю. Причем искренне чувствую влюбленность
Забываю что богат - становится безразличным мне
Неновая почта• 08 июня 2024
і я така. і при цьому вважаю себе освідченою, адекватною...здатною на співчуття, підтримку. Але зацікавленість починає рости тільки до грошей.
І ще коли вродливі хлопці, чоловіки. Врода як у кінозірок якісна якщо. Оце 2 фактори, в які я можу закохатися. Нічого не можу з собою зробити, бо сама звичайна, сіренька