АгатаХристя• 09 июня 2024

Напишіть улюблені страви вашої дитини в 2 роки

Бо мій якось мало їсть
Напишіть що їдять ваші діти
ЛюблюДевчонок• 09 июня 2024
картофель фри
Лялька в колисці• 09 июня 2024
Котлеты, жареная картошка, суп с фрикадельками, борщ, перепёлки в духовке, перепелиные яйца. Это любимое и основное, что ест
Дон Пэдро• 09 июня 2024
Голубці без капусти 😅. Саме голубці, тефтелі не хоче. І пельмені. Це якщо з найулюбленіших. З свіжих овочів їсть тільки помідори, опціонально паприку.
Кашка-маняшка• 09 июня 2024
Обе ели всё, что дадут, но тряслись только за брокколи и мясааааа побольше. До сих пор такие и остались.
Мальовнича даль• 09 июня 2024
Макароны фаршированные макаронами с макаронами)) на десерт макароны
НетЕщеНаверное• 09 июня 2024
все їв в такому віці. трохи пізніше почалися проблеми з їжею після хвороби, відмова від улюблених продуктів.
тому важливо від початку щоб був широкий різноманітний раціон. бо якщо годувати тільки улюбленим то рано чи пізно і воно набридне
Всех анонимов аноним• 09 июня 2024
Вареные сырники(все как на жаренные только любит на пару), запеченная картошка, тонкие блинчики с творогом и изюмом, кус-кус с сливочным маслом, борщ, макароны с фаршем
Мишка-шалунишка• 09 июня 2024
Броколі, цвіт на капуста в клярі, курині биточки, суп помідоровий, картопля мʼяна, макарони з мʼясом.
Зуби всі є, жувати ж чим.
Ольга.Д.О.• 09 июня 2024
Йогурти, сирки. Борщ, супчики але обов´язково щоб з Докторською ковбаскою. Хлібчик, бублики, соломка. Різні каші на молоці. А все решту не їсть, навіть пробувати не хоче.
автор АгатаХристя • 09 июня 2024
Ответ дляОльга.Д.О.
Боже я думала що в мене однієї дитина нічого різноманіття не їстт
А вот недавно• 09 июня 2024
Макароны с сырным соусом и без, овсянка с разными ягодами или с яблоком, клубника, картошку оценила недавно, суп рыбный, красный борщ, творог со сметаной, курица, плов, хлеб с крем-сыром, гранат, гречку с кроликом, авокадо, рыбу, омлет с зелёным луком, изредка помидоры.