Marta-0c19• 09 июня 2024

Як ви вважає хто винен у цій війні?

_ЯгодаМалина_• 09 июня 2024
Ответ дляginora
Кучма
Єльцин
Клінтон

Підписали Будапештський меморандум
И Великобритания тоже.

ginora• 09 июня 2024
Ответ дляMarta-0c19
Як дане питання повʼязане з темою, розʼясніть
То хто бомбить наші міста?
Роз´ясніть!!!
автор Marta-0c19 • 09 июня 2024
Ответ дляrybka21
зараз в моє місто прилетіла авіабомба
це хто її запустив?
чи ви знов будете викручуватись
Звичайно що Расєя, але поки людство дивиться на продовження війни через своє его, то то біда
ginora• 09 июня 2024
Ответ для_ЯгодаМалина_
И Великобритания тоже.
В особі, кого?
fialka123• 09 июня 2024
Ответ дляAbrado
Рашка і тільки рашка.
Завершення буде для нас не дуже. Не вірю в повернення кордонів 91.
Які кордони 91... Тут хоч би не відібрали ще, поки це все закінчиться
Polz• 09 июня 2024
Тцк
rybka21• 09 июня 2024
Ответ дляMarta-0c19
ти іх в двєрь - оні в окно (с)
ваша ботоферма не розуміє, що подібними темами ви нічого не зробите?
ну заробите собі на одеколон. більш нічого.
_ЯгодаМалина_• 09 июня 2024
Ответ дляginora
В особі, кого?
Джон Мейджор,премьер министр на то время
автор Marta-0c19 • 09 июня 2024
Ответ дляrybka21
ти іх в двєрь - оні в окно (с)
Звісно це все боти винні🤣🤣🤣

rybka21• 09 июня 2024
Ответ дляMarta-0c19
Звісно це все боти винні🤣🤣🤣
зараз і твою тему закриють
Виктория-1980• 09 июня 2024
Виновата то рашка, но какая разница, ничего это не изменит. Справедливости все равно не существует
lilu1990• 09 июня 2024
Той хто маючи колосальні ресурси, гроші, можливості для розвитку своєї країни

Просирає все, убиваючи своїх людей в Україні, бо їбучі комплекси і проблеми з головою... Колективний путін, звісно
Шеллар• 09 июня 2024
Ответ для_ЯгодаМалина_
Думаю,Штаты и Великобритания виноваты не меньше рашки. Именно они настояли забрать у нас ядерку. А теперь испытывают новое оружие на нашей территории в реальных условиях....(((
Підтримую вашу думку, до орків та любих партнерів ще б додала нашу владу. Всі вони винні, але і наша вина теж є - вибираємо одних краще других.
ginora• 09 июня 2024
Ответ дляMarta-0c19
Звісно це все боти винні🤣🤣🤣
Харків.
Епіцентр.
Це військова ціль була, по вашому?
olly_bijou• 09 июня 2024
Ответ для_ЯгодаМалина_
Штаты и Великобритания виноваты не меньше рашки?
Сколько их ракет запущено по нашей территории?
24 февраля они начали бомбить наши города? В Буче и Бородянке были военные из США и Великобритании под видом бурятов?

Это такое ИПСО - уравнивать вину рашки и западных стран?
DressCat• 09 июня 2024
Ответ дляOkk -7ebd
Політика, договорняк якийсь, в нас немає шансів саме перемогти думаю все закінчиться перемовинами щось типу нічиєї
Ой, только не надо про то, что Украину ’изнасиловали патамушо она была в короткой юбке’.
svetac• 09 июня 2024
всі жителі грьобаної Раші (і ті хто воює, і ті хто голосує, і ті хто мовчки на дивані сидить і ті хто хоч раз сказав Крим наш, безхребена опозиція... всі)
ginora• 09 июня 2024
Ответ дляPolz
Тцк
Запускає ракети по енергетичним об´єктам!!!!
Розстріляти!!!
автор Marta-0c19 • 09 июня 2024
Ответ дляginora
Харків.
Епіцентр.
Це військова ціль була, по вашому?
Бляха, чому ви думаєте що я підтримую іншу сторону? Це зовсім не так

чаревна• 09 июня 2024
Лучше б вы донатили на дроны, тем кому доверяете. Чем эти тупые темы каждый раз из пустого в порожнее переливать.
И сегодня война и завтра...надо продолжать бороться всем вместе против кацапов
Шеллар• 09 июня 2024
Ответ длячаревна
Може покажете власним прикладом? Станете біля ВР із плакатом ні пінгвінам, ні марафону, ні зп мільйоним, все на дрони!
ginora• 09 июня 2024
Ответ дляMarta-0c19
Як там ...
ЗРИ В КОРЕНЬ.
Дивне питання, хто винен.
Це константа, яка не підлягає оскарженню.
Винна Росія.
Вони напали.
anayuryevna• 09 июня 2024
автор Marta-0c19 • 09 июня 2024
Просто я вважаю що фінансує це все якраз такиє Америка , налетіли зразу
_ЯгодаМалина_• 09 июня 2024
Ответ дляolly_bijou

Они участники Будапештского меморандума,гаранты нашей безопасности. Забрали нашу ядерку и должны были сделать все,чтоб не допустить войны на нашей территории. Вон,Израилю все ракеты посбивали самолётами,а по нам бить можно получается?... Да если б хотели,то прекратили бы все торговые отношения с рашкой, закрыли от них все границы,не покупали у нее газ и нефть. Даже без предоставления нам оружия можно было бы задушить рашку. Но им это не нужно....
anayuryevna• 09 июня 2024
Ответ дляШеллар
А пєтя?
чаревна• 09 июня 2024
Ответ дляШеллар
Возьмите своего мужа, наверняка он у вас не служит и станьте. Покажите пример, а то с других много спроса
anayuryevna• 09 июня 2024
Ботня казиться,бо ракети полетіли їм на голови.
Olvia1987• 09 июня 2024
Ответ дляMarta-0c19
Америка не начинала эту войну.Точка.
anayuryevna• 09 июня 2024
і пєтя всьо.прощай навеки!