Волшебная палочка• 28 февраля 2014
Кто смотрел, депутаты проголосовали за отмену льгот?
Алиса в стране Советчица• 28 февраля 2014
Ответ дляАноним_555
Теперь они не смогут бесплатно ездить на метро
+100000000 от всех они не откажутся, а их ой как много, нам и не снилось
Волшебная палочка
• 28 февраля 2014
Ответ дляАлиса в стране Советчица
отмену льгот своих или наших?
))) голосовали за отмену депутатских льгот как нынешних так и бывших депутатов
Аноним_555• 28 февраля 2014
Ответ дляУсатая полосатая
А каких именно льгот?
Скасовується виплата двохмісячіної допомоги на оздоровлення під час відпустки.
Скасовується виплата дванадцятимісячних посадових окладів при виході на пенсію депутатів, безоплатне забезпечення путівками під час відпусток, державне страхування за рахунок коштів із держбюджету.
Скасовується право депутата на безплатне користування всіма видами транспорту і встановлюється ліміт коштів на проїзд для виконання депутатських повноважень.
Скасовується право забезпечення службовим житлом або компеснації для поліпшення житлових умов. Для депутатів, які територіально знаходяться більше ніж за 30 кілометрів від меж Києва передбачається можливість видачі ліміту коштів для винаймання готелю.
Аноним_637• 28 февраля 2014
Ответ дляВолшебная палочка
та то пусть хоть все им отменят. главное что бы народ не трогали. мы и так уже настрадались. и не известно что дальше будет.
Ответ дляАноним_555
как то мало верится, что все так и будет! уже никому не веришь...
Аноним_555• 28 февраля 2014
Ответ дляАноним_618
Да, интересно, о чем теперь антимайдан гавкать будет?
Просто цирк,миллиардеры и миллионеры решили для пиара лишить себя типа
пильг,для них это копейки,но Народу и Людям брошена кость,а почему они
не лишили себя депутатской неприкосновенности?
Арьев падлюка
тепереча под очередной пиар и дабы понравиться Народу хочет лишить
матпомощи всех госслужащих,якобы казна пуста
так скиньтесь своими награбленными и казна будет полной.
Арьев падлюка
Пэрисхилтонша• 28 февраля 2014
Ответ дляАноним_637
Удалено администрацией...
ДОСТАЛИ, панику не сейте. Кто ВАШИ льготы трогает? У меня трое детей и я не паникую. Делать больше нечего?
Аноним_592• 28 февраля 2014
Ответ дляАноним_637
Удалено администрацией...
Кто говорит, где говорит? Дайте ссылку пожалуйста.
Головная• 28 февраля 2014
Фото: сайт Верховной Рады
По теме:
Депутатам вернули льготы, урезанные в прошлом году — нардеп
Депутатов снова решили не лишать льгот
Верховная Рада ограничила льготы депутатов парламента. За принятие в целом законопроекта №1075 проголосовал 301 депутат при минимально необходимых 226.
Законопроект, в частности, предусматривает отмену обеспечения депутатов Рады служебным жильем, вместо этого им будет выделяться лимит средств на аренду жилья или снятие номеров в гостинице.
Претендовать на получение такой помощи могут лишь депутаты, проживающие на расстоянии более 30 км от Киева.
Также отменено право депутатов на бесплатный проезд во всех видах транспорта на территории Украины, вместо этого им также будет устанавливаться лимит средств на проезд.
Кроме того, отменена выдача помощи депутатам в размере 12 зарплат при выходе на пенсию, а также помощь при досрочном прекращении полномочий.
Также отменяется ряд преференций, связанных с начислением стажа, в частности учета времени работы в парламенте как срока службы для военнослужащих.
По теме:
Депутатов снова решили не лишать льгот
Мандолина Бу• 28 февраля 2014
Ответ дляАноним_637
Удалено администрацией...
говорят, что кур доят
Аноним_592• 28 февраля 2014
Ответ дляПэрисхилтонша
Просто Вы адекватный человек. Но есть ведь и такие, кто рожает только ради этих льгот. Потому и паникуют, источник дохода боятся потерять.
Сеточка• 28 февраля 2014
ВОТ:
Народні депутати підтримали в цілому законопроект № 1075 ’Про внесення змін до закону України ’Про статус народного депутата України’ (щодо скасування та обмеження пільг)’.
За відповідне рішення проголосував 301 народний депутат.
Цим законопроектом скасовано низку норм, якими народним депутатам створюються відповідні привілеї та переваги. Зокрема, вилучено норми закону щодо:
- зарахування часу, коли народний депутат тимчасово не працював, у зв´язку з неможливістю надати йому попередню, або рівноцінну роботу, до загального і безперервного стажу роботи;
- зарахування до загального трудового стажу перерви в роботі дружини (чоловіка) народного депутата у разі непрацевлаштування її (його) за місцем проживання чоловіка (дружини), що давало право на встановлення процентних надбавок до заробітної плати, на пенсію на пільгових умовах і у пільгових розмірах.
Проектом Закону скасовано норму, що гарантувала виплату матеріальної допомоги у розмірі заробітної плати з урахуванням усіх доплат та надбавок, яку отримують працюючі народні депутати, а у разі неможливості працевлаштування після зазначеного строку за колишнім народним депутатом гарантувала збереження матеріальної допомоги у розмірі 50% заробітної плати з урахуванням всіх доплат та надбавок, яку отримують працюючі народні депутати, до досягнення ним пенсійного віку за умови, що трудовий стаж його перевищує 25 років для чоловіків і 20 років для жінок. Вилучено абзац, відповідно до якого час роботи у Верховній Раді України поширюється на строки присвоєння військових та спеціальних звань.
Скасовано норми, відповідно до яких у разі виходу на пенсію народному депутату виплачується грошова допомога в розмірі дванадцяти місячних посадових окладів працюючого народного депутата за рахунок бюджетних призначень на забезпечення діяльності Верховної Ради України; народному депутату, який вийшов на пенсію, надається право безоплатного проїзду на території України залізничним, водним, повітряним або автомобільним міжміським транспортом у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Законопроектом вилучаються статті, якими визначалося, що у разі дострокового припинення повноважень Верховної Ради народний депутат має право на отримання одноразової грошової допомоги у трикратному розмірі його місячної заробітної плати на день припинення депутатських повноважень.
В частині скасування пільг також вилучено норми щодо виплати матеріальної допомоги на оздоровлення народного депутата в розмірі подвійної місячної заробітної плати; про відшкодування витрат, пов´язаних із переїздом на роботу до Верховної Ради України і попереднє місце роботи.
Норму щодо безкоштовного проїзду народних депутатів усіма видами транспорту замінено редакцією: ’У витратах на забезпечення діяльності Верховної Ради України передбачаються кошти на проїзд народними депутатами України усіма видами транспорту. В кошторисі витрат на утримання Верховної Ради України затверджується ліміт коштів, який щомісяця видається кожному народному депутатові України для проїзду територією України’
Скасовано статтю 22, яка надавала народному депутату та особі, яка його супроводжує, право на першочергове поселення в готель.
Зі статті 23 вилучено пункти, якими народному депутатові надавалося право безкоштовного користування залами офіційних делегацій аеропортів та аеровокзалів, залізничних вокзалів і станцій, морських та річкових вокзалів і портів та право на безкоштовне паркування автомобіля, яким він користується, на всій території України.
Статтю 30, яка передбачала, обов´язкове державне страхування народного депутата за рахунок бюджетних призначень на забезпечення діяльності Верховної Ради України, вилучено із закону.
Норму щодо забезпечення народних депутатів житлом замінено нормою, що визначає право на отримання щомісячної компенсації для оренди житла або винайму готельного номера в розмірі, встановленому кошторисом Верховної Ради України.
Законопроектом визначено, що право на таку компенсацію мають народні депутати України, місце реєстрації проживання яких знаходиться на відстані понад 30 км від територіальних меж Києва.
Список народних депутатів, які отримують компенсації на оренду житла та винайм готельного номера, підлягає щоквартальній публікації в газеті ’Голос України’ та щомісячно оприлюднюється на сайті Верховної Ради України.
Аноним_555• 28 февраля 2014
Еще бы приняли закон об ответственности за прогулы в ВР. Было бы неплохо.
Аноним_555• 28 февраля 2014
Следующий закон: ’ увеличение льгот и привилегий депутатам, проголосовавшим за отмену депутатский льгот и привилегий’
Скользкая• 28 февраля 2014
Ответ дляАноним_592
Я не рожаю ради льгот, но мне это существенная помощь для малыша, купить коляску, вещи, памперсы и не надо умничать и говорить нафига рожали.эта помощь нужна людям.
Мандолина Бу• 28 февраля 2014
Ответ дляСкользкая
Помощь уже отменили?
Скользкая• 28 февраля 2014
Ответ дляМандолина Бу
Помощь уже отменили?
Не знаю. Просто многие слюной брызжут за эти детские, у нас не было и жили... в помощь они нормальным родителям!!!
Аноним_592• 28 февраля 2014
Ответ дляСкользкая
Я разве писала что Вы паникуете? Нет. И я тоже не паникую.
Но знаю многих, кто уже впал в кому только от возможности потерять какие-то льготы и соц.выплаты. Потому что дети для них - это источник дохода и возможность не работать.
Аноним_578• 28 февраля 2014
Да вы хоть читайте что отменили,да нихрена при выходе на пенсию и проезд в маршрутках и деньги на гостиницу,бред, а машины, а льготы, а неприкосновенность оставьте в покое советчицу,лучше размер члена обсуждать, чем бред нашего государства гребанного слушать!!!
Кусочек Сыра• 28 февраля 2014
Ответ дляАноним_637
Удалено администрацией...
К чему эта паника? Ещё ведь не умираете с голоду? Давайте паниковать по мере поступления проблем, которых может и не быть.