Головний кошак• 14 июня 2024

Тотоха, місце сили

Випадково потрапила на Тотоху, з аля практиком, ставилась до цього як до гри, але під час одного із завдань із родом згадалося імя одного родича, далекого, а потім були ще деякі відчуття. Тепер цікаво, що робити далі, співпадіння, чи дійсно треба щось робити із родом. Буду вдячна за відповіді, можливо щось Почитати на цю тему.
автор Головний кошак • 14 июня 2024
Ответ дляМочалкин блюз
То есть вы православная?
Колись хрещена, хрестик колись загубила, так нового і не купила, не хочеться, років 10 не була в храмі, як відвертає

автор Головний кошак • 15 июня 2024
Не знаю як, але сьогодні помер дядько з того роду, це була якраз його мати