Напланетянка• 14 июня 2024
Хто де працевлаштувався за кордоном?
Добрий вечір усім!
Хто де працює маючи захист від війни у якійсь країні Європи?
Я у Німеччині майже рік, досі не знайшла роботу. Вже у дуже сильному стресі... Отримую виплати, від усіх родичів і знайомих тримаю це в секреті.
Одні відмови по роботі.
Англійську знаю добре, німецьку погано. Нікуди не беруть, лише відмови або взагалі ігнорують подачі. Опускаються руки.
Навіть прибиральницею відмовили, типу з високою кваліфікацією взяти не можуть, а середні позиції просто не реагують. На високі я не подавалась навіть.
Звичайні робочі спеціальності.
Якщо що, у мене інженерна фармосвіта незакінчена та педагогічна закінчена.
Що порадите? Поділіться, де працюєте? Як довго не працювали до отримання 1ї роботи?
Одні відмови по роботі.
Звичайні робочі спеціальності.
ЗавЛабСнаб• 14 июня 2024
Ещё советую сайт Stepstone и смотрите на сайте джобцентра. Там тоже бывают хорошие вакансии.
Хома з пастою• 14 июня 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
А есть у вас опыт работы по педагогическому диплому? В Германии нехватка педагогов, я бы на вашем месте наверное получала С1, а дальше будет видно, может аусбилдунг какой-то. Я приехала в 2022, сразу учила немецкий и подтверждала диплом. Искала работу больше года, разослала больше 200 заявок. Взяли на работу, когда уже совсем опустились руки. Так что автор, не сдавайтесь. Меня, кстати, тоже уборщицей не взяли 😆
Вы продавец?
ТаЕщеОптимистка• 14 июня 2024
В готелі, вже майще рік, плюс ще мініджоб, норм виходить. Німецька В1, але тут ніде і не розмовляю, бо наші і поляки, німці є, але вони на кухні і на рецепшині
ТаЕщеОптимистка• 14 июня 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Работала на кухне, в шаурмичке потом в магазинах одежды Зара и резервед, сейчас в отеле менеджером, но туда меня устроили, не с улицы пришла)
Які обов,язки у менеджера, та рівень мови? Я в готелі хаускіпінг, запропонували на чекера, але умова щоб звільнилася з мініджоб, не хочу звільнятися. Думала може аусбільдунг зробити, щоб на рецепшин працювати. В нас хто від готелю працює, дуже гарна зп.
ТаЕщеОптимистка• 14 июня 2024
Я взагалі думаю курси грумінгу закінчити і працювати сама на себе, не хочу ніякого шефа собі😅 Автор, ви також можете дати оголошення що прибираєте, в приватному варіанті, 100% впевнена що будуть клієнти, як мініджоб на старт отлічно. Індід сайт, ебей, фейсбук групи по пошуку роботи, шуршіть все. Я коли сової шукала, вибачте на слові, але вже аж до ригачки було, не хотіла нікуди заходити, але через силу кожен день. Зимою готель місяць був на реконструкції, то взагалі їздила на різні фірми, ходила в альтенхайм, щось в закладах запитувала коли обідала/ вечеряла там. Але в мене було мало часу, те саме по зп не шукала, хотілось більше
Сижуревувшоке• 14 июня 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Английского будет достаточно? Какой город у Вас?
Так, я грецької не знаю, тільки почала вчити. Лімассол
Шалена невинність• 14 июня 2024
Ответ дляОбнемашечка
Не факт, что прям так легко.
Моя знакомая , учительница английского языка, педагогическое образование,сдала В1, сейчас учит В2. В садик не берут даже помощницей воспитателя.
Безсовісна кума• 14 июня 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Дякую за відповіть, бажаю успіхів у вивченні. Вам подобається місто?Знаю що воно вважається бізнес центром Кіпру і найдорожче.Бо я була тільки в Пафосі та Айя Напі.
Сижуревувшоке• 14 июня 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Дякую
Не в захваті, є нюанси, мені хотілося б жити в спокійнішому місті, в тому ж Пафосі і Айя Напі мені подобається більше
Шалена невинність• 14 июня 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
А кем взяли?
Карма хамелеона• 14 июня 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Я не в Германии. Обязанностей много, но ничего сложного, контроль работы персонала, подбор персонала, контроль и заказ инвентаря, для уборки и для поваров на кухне, ещё был контроль , учёт и заказ продуктов, но сейчас эти обязанности дали другому человеку
VitalinkaGL• 14 июня 2024
зачем с английской в Германию?
риторический вопрос.
Великобритания,буккипер.
здесь проблем с работой нет.
риторический вопрос.
Великобритания,буккипер.
здесь проблем с работой нет.