Не пью, не курю• 15 июня 2024
Подскажите пожалуйста по авиабилетам
Я открыла один сайт и вижу чем ближе к вылету тем дешевле.
Получается лучше покупать незадолго до вылета?
И ещё как разобраться чтобы это был не какие-то ужасные условия перелёта?
Можно ли на сайте авиакомпании оплатить гривневой картой если я лечу с Европы.
Спасибо
Правильно_Валерчик• 15 июня 2024
Я взагалі думаю приїхати в аеропорт і там вже купувати білети. Якщо що, то переночувати десь поряд. Бо зараніше страшно замовляти - невідомо скілтки на кордоні простоїш
Не пью, не курю
• 15 июня 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
А якщо не буде квитків?
Я зрозуміла якщо Ви з України плануєте поїздку, то краще беріть з запасом пару днів і ночуйте тоді.
Але я б не ризикувала брати квиток в останній день
Викупана• 15 июня 2024
Ціна коливається , але в більшості зростає . Я беру за місяць , далі стає дорожче на цей рейс . Гривнева карта повинна пройти .
Клептоманка• 15 июня 2024
Ответ дляНе пью, не курю
А якщо не буде квитків?
На літак ніхто в останній день не бере, особливо на популярні маршрути. Якщо в якусь Ерітрею то може і купите.
Правильно_Валерчик• 15 июня 2024
Ответ дляКлептоманка
Да, ближче дешевше, але їх скоро не буде.
Чому?
Не пью, не курю
• 15 июня 2024
Ответ дляВикупана
Дякую 👍
Буду тоді бронювати за місяць.
Підкажіть будь ласка як вибрати гарні умови авіапереліту?
Буду летіти з дитиною.
Може підкажете авіакомпанії?
Буду тоді бронювати за місяць.
Буду летіти з дитиною.
Може підкажете авіакомпанії?
Не пью, не курю
• 15 июня 2024
Ответ дляКлептоманка
Розкуплять. Куди автор летить?
Я в Іспанію буду летіти
Клептоманка• 15 июня 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Я в Іспанію буду летіти
Беріть зараз тоді. Поки є
Викупана• 15 июня 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Дякую 👍
Буду тоді бронювати за місяць.
Буду летіти з дитиною.
Може підкажете авіакомпанії?
Буду тоді бронювати за місяць.
Буду летіти з дитиною.
Може підкажете авіакомпанії?
Беріть зараз . Подивіться квитки на цей рейс на вашу дату і на дату через тиждень і зрівняти, чи падає ціна . Навряд чи . У нас короткий переліт , тому обираємо виключно по найдешевший ціні і враховуємо час прильоту , тому що далі пересадка) Ренейр літаємо . А які ви там умови очікуєте ? Скільки дитині ?
Не пью, не курю
• 15 июня 2024
Ответ дляВикупана
В нас запланова поїздка через 2 місяці, то думаю трошки пізніше взяти.
Ну що більш-менш не трясло та ноги було куди поставити. Дитину в автобусі закачує, то переживаю що в літаку нормально було.
Але вже знаю, що потрібно місця вибирати всередині.
І ще скажіть будь-ласка чи можна забронювати, а розплатитися в аеропорту? Чи я маю одразу платити?
Міряно-переміряно• 15 июня 2024
Не знаю, який ’одін сайт’ ви дивитеся, але авіаквитки завжди дорожчають до дати вильоту. Найвигідніші ціни за 3-5 місяців до перельоту, найдешевші дні - вівторок і середа. І найдешевший час - до 9 ранку.
Дивитися квитки можна на агрегаторах, а купувати краще на сайтах авіакомпаній.
Найбільш проблемний агрегатор Kiwi.
Міряно-переміряно• 15 июня 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ви, раптом, аеропорт з автобусною станцією не переплутали?
Не пью, не курю
• 15 июня 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Найбільш проблемний агрегатор Kiwi.
Дякую Вам за інформацію, збережу та буду моніторити.
Які саме сайти краще дивитися?
Дякую
Які саме сайти краще дивитися?
Дякую
Правильно_Валерчик• 15 июня 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Ніколи так не літали? Буває
Міряно-переміряно• 15 июня 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Які саме сайти краще дивитися?
Дякую
Які саме сайти краще дивитися?
Дякую
Якщо чесно, я щиро вам рекомендую звернутися до турагента. Судячи з ваших питань та методів збору інформації, нічим хорошим ваші спроби улетіти в Іспанію самостійно не закінчаться.
Міряно-переміряно• 15 июня 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ніколи так не літали? Буває
Я думаю, що ви взагалі ніколи не літали і не уявляєте собі принципи і алгоритми продажу авіаквитків і посадки на рейс, тому і роздаєте поради такого космічного масштабу.
Правильно_Валерчик• 15 июня 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Значить, думати - то не ваше. З останнього, місяць тому приїхала в Краків, переночувала біля аеропорту. Зранку встала і через 3 години вже летіла в Хельсінки.
Не пью, не курю
• 15 июня 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Також про це подумала))
В перший раз буду летіти.
Думаю може тур-пакет купити?
Та чи можна його купувати за місяць до вильоту чи потрібно заздалегідь?
Вибачте, що багато питань.
В перший раз буду летіти.
Думаю може тур-пакет купити?
Вибачте, що багато питань.
Тра Ля Ля• 15 июня 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Я в Іспанію буду летіти
Краще купляти завчасно
Це не той маршрут, що не розкуплять
Клептоманка• 15 июня 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Почитала все комменты автора, таки вы правы. Но думаю с турагентом они могут тоже не улететь. Мы раз наблюдали за ситуацией, самолет улетает в 12, одна семья приехала в аэропорт в 11.50. Турагенство пыталось им помочь изо всех сил. Заплатили понятно еще раз за билеты, часть семьи улетела через 4 часа, вторая половина через 3 дня.Просрали весь свой отдых.
Тра Ля Ля• 15 июня 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Найбільш проблемний агрегатор Kiwi.
Ніколи не було проблем з Ківі
Постійно замовляла там
А які ще посередники порадите ?
Постійно замовляла там
А які ще посередники порадите ?
Клептоманка• 15 июня 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Також про це подумала))
В перший раз буду летіти.
Думаю може тур-пакет купити?
Вибачте, що багато питань.
В перший раз буду летіти.
Думаю може тур-пакет купити?
Вибачте, що багато питань.
Вам однозначно надо в турагентство.
Викупана• 15 июня 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Платити одразу треба . Звідки виліт? Скільки по часу летіти ? Не хвилюйтеся так )
Не пью, не курю
• 15 июня 2024
Ответ дляВикупана
Виліт з Гамбургу, летіти приблизно 2.5 години
Клептоманка• 15 июня 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Ви за кордоном зараз?
Міряно-переміряно• 15 июня 2024
Ответ дляКлептоманка
Ну, вон там выше женщина приезжает в аэропорт, ночует, а утром в кассе, как на автовокзале, покупает билет и улетает в Хельсинки. Так что, волшебных людей хватает.
Викупана• 15 июня 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Це ж не тривалий переліт. Вам радять звернутися до туроператора. Можливо дійсно варто .