Я не тону• 15 июня 2024

Чому тел показує завантаження, якщо файл вже завантажний?

Таке враження, що телефон іноді глючить, хоча я не впевнена, справа в телефоні чи в додатках. Пам´яті наче достатньо. Але то кнопка прийняття дзвінка кудись зникає, то реклама нізвідки вилазить, то ще якась хрень. Сяомі редмі, якщо це щось пояснює. Завчасно дякую.
ГендиреХтор• 15 июня 2024
Норм все,догружает
автор Я не тону • 15 июня 2024
Ответ дляГендиреХтор
Норм все,догружает
Ясно, дякую! Просто воно вже відкривається, я думала, черговий глюк. Через додаток смайлів немає, але Вам квіточка в подяку)
ГендиреХтор• 15 июня 2024
Ответ дляЯ не тону
Нет.то норма).скорость нета будет больше,его не будет
автор Я не тону • 15 июня 2024
Ответ дляГендиреХтор
Дякую!)
Рекламама• 15 июня 2024
Викл-вкл телефон
автор Я не тону • 15 июня 2024
Ответ дляРекламама
Викл-вкл телефон
Дякую)