Белая и пушистая• 15 июня 2024

Окисник для сивого волосся

Дівчата, у кого багато сивого волосся, як ви фарбуєтесь в темний колір, який берете окисник 3% чи 6%? Раніше брала 6, але зараз волосся дуже в поганому стані бо у мене анемія, думаю може спробувати 3%? Чи не зафарбує сивину? Дякую за відповіді
Меряю линейкой• 15 июня 2024
Мішаю половину 3% , половину 6%.
Фарбує добре.

Куда ж без меня• 15 июня 2024
3% не возьмёт, если много седых волос.
автор Белая и пушистая • 15 июня 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Мішаю половину 3% , половину 6%.
Фарбує добре.
Ви так корені фарбуєте чи всю довжину?
автор Белая и пушистая • 15 июня 2024
Ответ дляКуда ж без меня
3% не возьмёт, если много седых волос.
Багато сивих…🥺
Меряю линейкой• 15 июня 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Ви так корені фарбуєте чи всю довжину?
В основному корені. В мене інебрія 5.7. 40 хв корені, і 5 хв довжину, в мене каре.
Басноплетка• 15 июня 2024
3% не бере сивину
from Ukraine• 15 июня 2024
Я крашусь в рыжий, седых достаточно волос, беру 6%. Если хочу темнее оттенок, беру 3%.

Радикальная• 15 июня 2024
Наносить на коріння на 6% суміш, лишайте там хвилин на 30, потім змочить трохи волосся, та стягніть фарбу з коренів по довжині, залишити на 10-15 хв.
Таким чином пофарбуєте коріння, як треба, і освіжити довжину - менше шкідливого впливу на вже раніше пофарбоване волосся, там вже пігменту достатньо
хутряна володарка• 15 июня 2024
я 6% использую, все закрашивает хорошо
Файна пані• 15 июня 2024
Тільки пробувати . Спочатку 3, потім 4,5, потім 6. Я іфарбуюсь на 6% завжди. Тон 7. Поки був невеликий процент сивини,волосся виглядало живим, зараз багато сивого,мабуть причина -його структура, тому що волосся стало значно гірше. Просто частіше стрижуся, маски використовую. А що робити, менший окисник саме моє волосся не бере .
Як варіант, беріть фарбу з 00 на кінці професійну, вона більш пігментована
автор Белая и пушистая • 15 июня 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Дякую 🙏