Принцепесочка• 16 июня 2024
Ви знали, що чоловік теж може годувати дитину грудьми?
От прямо молоком із соска
Знали? Хто пробував?
3@йk@• 16 июня 2024
Да, мой двоих выкормил, всё супер. Правда, стеснялся, когда дети в публичных местах пытались расстегнуть на нем рубашку и просили сисю.
Зоя Жорівна• 16 июня 2024
Ответ для3@йk@
А какого пола вырастают дети от отцовского грудного молока?
Якось так і живу• 16 июня 2024
Ответ для3@йk@
Вооот. Отлучать вовремя надо. А то кормят до школы, и мальчики потом геями становятся, потому что папину грудь постоянно видели
Снідаю авокадо• 16 июня 2024
Є накладні системи для імітації , для сцідженого молока. Але навряд чи вони дуже поширені в нашій реальності. Простіше накалатати суміш в пляшці
Підмітайло• 16 июня 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
А что, от молока пол меняетесь в процессе вскармливания?
Зоя Жорівна• 16 июня 2024
Ответ дляПідмітайло
Ну у нас же вечер фантастики, надо соответствовать жанру
3@йk@• 16 июня 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Ну, нельзя отлучать резко, тем более, когда дитя в первый класс идёт. Стресс и всё такое.
3@йk@• 16 июня 2024
Ответ дляSanta_n
Шо підцепили мужика в Таїланді?
А он родил и выкормил. Шок-шок
Зоя Жорівна• 16 июня 2024
Ответ дляSanta_n
Шо підцепили мужика в Таїланді?
Приехал мигрантом отстраивать нам все. Только оказалось, что это она
Підмітайло• 16 июня 2024
Ответ дляКаркуша Клара
А як у чоловіків викликається лактація?
Сосанием
Якось так і живу• 16 июня 2024
Ответ для3@йk@
Пусть тогда к физруку ходят подкрепиться. Папе на работу надо
Підмітайло• 16 июня 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Или трудовику
Зоя Жорівна• 16 июня 2024
Ответ дляКаркуша Клара
А як у чоловіків викликається лактація?
Коронавирус активизирует особые клетки. Пост ковид у тех, кто не пил витамины
Каркуша Клара• 16 июня 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
То може ще й вакцинація?
Зоя Жорівна• 16 июня 2024
Ответ дляКаркуша Клара
То може ще й вакцинація?
От вакцинации мужчины сами рожают. Это если вакцина хорошая типа пфайзер. Если короновак и прочее, только лактация
котопёс• 16 июня 2024
Звісно може, при наявності потрібних гормонів. Ще кілька років тому, дівчинка з Британії, студентка, виграла грант з її розробкою, спеціальний гормональний коктейль при вживанні якого у чоловіків починаєтся вироблятися молоко(у жінок так само, через деяку концентрацію природних гормонів виробляється молоко), щоб чоловіки повноцінно могли сидіти з дитиною в декреті.
Зоя Жорівна• 16 июня 2024
Ответ длякотопёс
Ну так транссексуалам же дают гормоны, почему нет
3@йk@• 16 июня 2024
Ответ длякотопёс
Я представляю, какие потом дивные побочки у мужчины... Дивчинка, по ходу, правнучка доктора Менгеле...
Сорока-ворона• 16 июня 2024
Конечно. В нашей семье все мужчины выкормлены отцами, шоб мужики настоящие выросли. Бо на женском молоке могут женственными стать, женским у нас только девочек кормят
котопёс• 16 июня 2024
Ответ для3@йk@
Ну наприклад в тваринному світі, у худоби у самців також буває молоко під впливом гормонів. У кого є ферми, той то підтвердить. Ось саме що я писала, перше посилання
Без втручання науки ми б давно померли від вірусів, бактерій, гормональних і не тільки хвороб. В свій час на інсулін також було багато релігійних фанатиків, які кричали, що то проти бога і не допустити і заборонити. А зараз інсулінозалежні цілком повноцінно живуть роками. Час покаже, наскільки то вдалий винахід. І як ви про Менгеле завдали, погугліть якими з його винаходів використовують по сей день і ці винаходи ртуть життя. Я заісно не його прихильниця, ні в якому разі, він робив жахливі речі, деякі були жорстокі і безглузді, деякі жорстоки, але спричинили прогрес в світі науки і медицини, які по сей день використовують. Наука дуже складна тема
3@йk@• 16 июня 2024
Ответ длякотопёс
Я в курсе, про исследования Менгеле и как они проводились, и как они используются. И про инсулин Вы прекрасно написали. И про бактерии и вирусы. И это спасение дало толчок развитию новых форм болезней и мутаций.
И это, можно вопрос? Какой практический смысл эксперимента над мужчиной, чтобы выдоить у него, вопреки природе, несколько капель молока?
интайм_не_предлагать• 17 июня 2024
Ответ для3@йk@
Чоловіки в якості експерименту, дуже цікаві. Наприклад маючи дуальний набір хромосом , можна робити досліди, як без жіночого організму і за допомогою штучної матки, вирощувати людей, на базі чоловічих генів.
котопёс• 17 июня 2024
Ответ для3@йk@
Практичний зміст, що саме жінка, в сучасному світі кладе своє життя на вівтар материнства, свою кар´єру, своє соціальне життя, відрізана від світу, соціуму, кар´єри. Цей винахід дасть можливість по черзі сидіти обом батькам і повністю забезечувати маленьку дитину, мама зможе повноцінно працювати, їздити у відрядження(без необхідності заморожувати молоко і підриватися і їхати додому з важливого відрядження, як щось станется), роботодавці не будуть казати та яке вам підвищення чи яка вам серйозна посада, ви в декрет підете. Як в декрет повноцінно зможуть ходити обидва батьки, то такої дискримінації не буде. Я не кажу, що це прям супер відкриття і винахід і я не знаю які в нього можливі наслідки, цей винахід дуже молодий, але як зробити аналогію з тваринним світом, то такі гормональні перепади, на худобу не давали негативних наслідків чоловічої статі, це звісно не показник, бо у худоби життєвий проміжок короткий. Але це має перспективу і цей винахід має перспективи. Час покаже наскільки це безпечно і корисно
Ядвига Юсьлегко• 17 июня 2024
Ответ для3@йk@
А он родил и выкормил. Шок-шок
Значит могут таки и тема не трольная