Білий Лосик• 17 июня 2024
Львів-Варшава, як добратись?
На потяг не бачу квитків у застосунку Укрзалізниці. Як їх зловити? Чи є інші способи доїхати до Варшави? Потрібно добратись до аеропорту, для перельоту.
Білий Лосик
• 17 июня 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Це приватні перевізники?
Чи вони надійні, щоб не було як з Блаблакаром, коли змінюють поїздку. Мені на літак потрібно, ще й границю пройти.
Говорю відверто• 17 июня 2024
Есть на поезд, нажимайте с пересадкой и там сразу билеты Львов Рава Русска Варшава, пересадка в Раве Русской
10 часов всего занимает дорога
Білий Лосик
• 17 июня 2024
Ответ дляГоворю відверто
10 часов всего занимает дорога
Дякую! Зараз подивлюсь.
Я тертий жук• 17 июня 2024
Ответ дляБілий Лосик
Це приватні перевізники?
Я користуюсь Павлюкс Транс, ніколи не підводили. Вони співпрацюють з польським перевізником Сінбад. Але швидке проходження кордону, тут вже ніхто не може гарантувати.
Не служанка• 17 июня 2024
Ответ дляБілий Лосик
Це приватні перевізники?
Вы запас по времени взяли?
Білий Лосик
• 17 июня 2024
Ответ дляНе служанка
Вы запас по времени взяли?
От думаю. Скільки годин брати запасу?
Зашла на 5минут• 17 июня 2024
Ответ дляГоворю відверто
10 часов всего занимает дорога
это на сайте укрзализници?