Некомильфо• 17 июня 2024
Порадьте засіб для волосся
Дівчата, підкажіть якійсь незмивний спрей для сухого пористого волосся. Раніше користувалась ось цим vitality´s , але зараз ціна кусається. Може, порадите щось більш доступне? Може, навіть у Єві чи Ватсонсі є достойне уваги? Чи ще у якомусь магазині? Щоб не обтяжувало, але "пухнастість" прибирало?
курасаны• 17 июня 2024
Паутинка для волос меня спасает, только ее нужно немного бо волосы как сопли будут.
А_мій_самий_самий• 17 июня 2024
Ответ дляВундерКИНГ
У мене пористе хвилясте
Пробувала десятки незмивашок
Ця найкраща
Пробувала десятки незмивашок
Ця найкраща
а вот мне не понравилось совсем это средство
ПуГоФФка• 17 июня 2024
У меня такое, но это для вас наверное тоже дорого. Но очень экономное в расходовании.
Есть отзывы о нем, почитайте.
все по ГОСТу!• 17 июня 2024
ТМ Богенія, термозахист або відновлювальний спрей можете спробувати. З не дорогих - норм!