Свекруховна• 17 июня 2024
Дівчата, якщо інет магазин відправив одяг не того кольору, хто винен?
Вкуси мене• 17 июня 2024
Я свои ошибки исправляю за свой счёт. Но многие инста помойки часто грешат тем, что обмен за счёт покупателя в случае их ошибки.
Меня много• 17 июня 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Валите все на меня
Оплатите покатушки посилки автора?
Успокойся_Успокойся• 17 июня 2024
Ответ дляМеня много
Оплатите покатушки посилки автора?
Вас действительно много)))
Белая и пушистая• 17 июня 2024
Магазин винен. Якщо звичайно це не інший відтінок, який покупець на екрані побачив по іншому
Свекруховна
• 17 июня 2024
Проблема в тому, що я живу не в Україні. І оплачувала доставку через перевізника у Європу. Я запитала у менеджера магазина, який колір. А менеджер відповів,- такий як на фото, чорний. А насправді колір коричневий. І тепер з мене роблять винну. Пишуть, що написали мені, що колір як на фото😁 Але вказали чорний, а не справжній- коричневий
Свекруховна
• 17 июня 2024
Ответ дляГравіцапа
Ясно що ви, не могли замовити той чи що?
🤣
Почитайте мій пост 13
Свекруховна
• 17 июня 2024
Ответ дляМеня много
Де вина покупця в цій ситуації?
Почитайте мій пост 13
Меня много• 17 июня 2024
Ответ дляСвекруховна
Почитайте мій пост 13
Вини покупця нема. Винен менеджер
Свекруховна
• 17 июня 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Почитайте мій пост 13
Свекруховна
• 17 июня 2024
Ответ дляМеня много
Вини покупця нема. Винен менеджер
Вони спочатку доказували, що їхньої вини немає. Що це я винна сама😁 Потім після дооовгої переписки погодились повернути гроші за цей костюм, але всю доставку оплачую я- це вони так кажуть . Це доставка з Європи і новою поштою по Україні. Я вже принципово хочу справедливості, бо з мене роблять винну
Ку ка ку ка ку• 17 июня 2024
Ответ дляСвекруховна
Просто продайте его. Зачем такие жертвы ’куплю билет, пойду пешком’?