yulia_stylist• Изменено 18 июня 2024

Час пробудження залежить від часу вкладання?

Дівчатка, питання таке: чи звертали ви увагу, залежить час пробудження дитинки зранку від часу, коли вона лягла спати? Бо я досі не можу закономірність вловити. Сину 3 місяці, вкладаю в 21, вночі годую і спить далі, встає в діапазоні 6-8 ранку. Але іноді на прогулянці засинає раніше, наприклад в 19:30. Десь читала, що час пробудження від часу вкладання не залежить, але не розумію, чи це правда. Йду за порадою до мамочок з досвідом: якщо лягає раніше, то і встане раніше, чи це може не залежати? Дякую
Альфасамка• 18 июня 2024
ні. В мене час пробудження стабільний, незалежно від вкладання.

Hanna-Hanna• 18 июня 2024
Час пробудження однаковий зранку плюс-мінус. Помічала, що раніше засинати може або якщо погода така собі, або коли втомився (фізично чи багато вражень було). Але наступного дня прокинеться в звичний час.
Крім того може раніше вкладатися якщо вдень трохи недоспав.
Ксения З.• 18 июня 2024
Ответ дляАльфасамка
Вопрос о детях
Альфасамка• 18 июня 2024
Ответ дляКсения З.
Вопрос о детях
яка різниця. Я і вдень сплю як діти.