Дівчата, порадьте, що вам сподобалось і даль класний результат, особливо в зоні стегон, живота. Не можу цю зону здвинути під час схуднення. А процедури різні - і медовий масаж, і ендосфера, і роліко-вакуумний. Напишіть відгук
Ответ дляMarmu
я худа 52-55 кг, але з цилюлітом зі школи. результат дає відмова від цукру і обмеження вуглеводів загалом. ще лімфодренажні тренування
Дякую, про харчування та дієту це обов’язково. Але розігнати хочу трішки тіло саме по зонах. Бо є застоі. Зараз багато на ринку варіантів. Не знаю що обрати
Ирина11123• 19 июня 2024
Питание, это самое главное. Медовый массаж делаю раз в год, плюс дома делаю сама массажером раз в неделю