Невгамовна Бу• 20 июня 2024
У вас теж не зменшуються обʼєми стегон?
Дівчатка, не розумію чому, але в мене з будь якою вагою однаковий обхват стегон.
Була вага 60, було 102, поправилась до 67 теж 102, схудла в також 102
Чому так?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 20 июня 2024
Груша , жир с нижней части сходит последним. У меня так . Ноги толстые когда верх нормальный. Ноги худые когда сверху уже сисек не осталось и руки палки.
КрестьянинДиор• 20 июня 2024
Ну если у вас кости таза сами по себе широкие, и концентрация жировых отложений именно там, то это логично.
Сама купляю квіти• 20 июня 2024
Я груша в мене талія не змінюється.
Думаю, у Вас змінюється животик, наприклад
Невгамовна Бу
• 20 июня 2024
Ответ дляГолена блондинка
Якщо худею то становяться меньш. було біля 100 - зараз 95
На скільки схудли?
Невгамовна Бу
• 20 июня 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Я груша в мене талія не змінюється.
Так, в мене якщо поправляюсь все в лице і живіт, і худну так само
Але сам нижній животик залишається всеодно