Срочно! Achtung! Кто выезжает из Украины - плиз, рассказывайте какая сейчас ситуация на границах с вывозом несовершеннолетних детей?
Есть уже случаи давления на границах.
Спрашивают, есть ли доверенность на вывоз от отца? А там все полные данные отца.
В свидоцтве тоже указан отец, есть ФИО и начинают задавать вопросы
и проверяют оновив ли данные батько дитини, смотрят сразу по своим планшетам. Если нет, не выпускают маму с детьми.
Уже знаю 2 таких случая, возвращались бусом.
Скорее всего, это самоуправление, но у нас такая страна, что и за ночь могут что-то нарисовать.
Вспомните как было 29 декабря с многодетными отцами.
А сейчас у всех начнутся каникулы по странам, дети массово поедут с мамами - с папами-мужьями увидеться, и не смогут потом мамы с детьми ещё и выехать обратно.
Или что-то поменялось за последний месяц?
Дайте ссылки на действующие постановления, кто более в курсе
Есть уже случаи давления на границах.
алергирина• 20 июня 2024
Ответ дляtolmachovvv
Вчера выезжали с сыном 17 лет, ничего подобного и не слышала и погранцы наверное тоже 😂😂😂😂
Приписное спрашивали?
Ответ дляdashanatasha
Посмотрела внимательнее сейчас доверенность.
(Она не обязательна пока была, но у большинства мам на всякий случай есть).
Действительно , в доверенности стоят более расширенные данные отца получается:
ФИО
Дата рождения
Данные паспорта
ИНН
Адрес регистрации
Всё, полные данные, забивают в планшет и как на ладони мужчина.
ФИО
Дата рождения
Данные паспорта
ИНН
Адрес регистрации
Пекельні борошна
Ответ дляdashanatasha
ФИО
Дата рождения
Данные паспорта
ИНН
Адрес регистрации
ФИО
Дата рождения
Данные паспорта
ИНН
Адрес регистрации
Была тема около 2 недель назад, что на границе то ли с Венгрией то ли с Румынией ( я тот кпп не знаю, никогда не ездила) не пустили мать с тремя детьми. На одного из них не было доверенности.
Тема на 10 страниц.
Девочки из турагентв примерно на 9 странице отписывались, что действительно требуют.
Тема на 10 страниц.
Мама Никитки-2• 20 июня 2024
Ответ дляrybka21
Де прирівняли?
В українському законодавстві. Тепер діти 16 років не можуть виїзжати без супроводжуючих. Це в 23 році зробили
Ответ дляK_vit_ka
Тема на 10 страниц.
То була троляча провокативна тема
Мама Никитки-2• 20 июня 2024
Ответ дляrybka21
Ніде про 17 років нічо нема.
Згідно українського законодавства самостійний виїзд дозволений з 16 років.
А далі? Що там про в’їзд в ЕС?
Я бачила в минулому році роз’яснення прикордонної служби. Багато проблем було з дітьми, що самі виізжали без супроводу чи опіки.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А далі? Що там про в’їзд в ЕС?
В’їзд ’в ЄС’ не регулюється законодавством України. Тільки виїзд.
І прикордонна служба України не має повноважень офіційного тлумачення іноземних законів.
Так, законодавство деяких країн вимагає наявності опікуна для неповнолітньої особи, але це не стосується виїзду з України.
Мама Никитки-2• 20 июня 2024
Ответ дляrybka21
Дякую що пояснили 🤦🏻♀️ шо б я без вас робила
А законодавство інших країн регулює В´ЇЗД в їх країну?
В 16 річних дітей без супроводу є великі проблеми за кордоном. Ніде в Європі немає вільного пересування, оформлення чи поселення 16-річних дітей.
А ще, де ви в мене почитали про тлумачення законів прикордонниками? 🤷🏻♀️
Роз’яснення надавати може будь-який ЦОВ і не тільки. Роз’яснення не дорівню тлумаченню.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так, міграційне законодавство кожної країни регулює правила виїзду та в’їзду.
Торік була чиясь ініціатива щодо гармонізації вітчизняного законодавства з європейським стосовно віку самостійного перетинання кордону з 18 років, але зміни так і не були прийняті.
То ж на сьогоднішній день фізична особа, яка досягла 16 річного віку, має право самостійно перетинати державний кордон України.
Мама Никитки-2• 20 июня 2024
Ответ дляrybka21
Ви взагалі розумієте, про що пишите? Ок. З України випустили, а через 200 м в умовній Польщі НЕ ВПУСТИЛИ.
В умовах перетину кордонІВ, треба брати до уваги не тільки українське законодавство, а й європейське. А в більшості випадків, таки звертати увагу всеж таки на європейське, особливо, коли відпускають дитину саму і надовго
Те, що в наших дибілів все як завжди, не означає, що так треба робити всім.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
То який вік, з якого громадянам України дозволений виїзд за кордон? 17 років?
Екатерина27• 20 июня 2024
Ответ дляалергирина
Извините, какие доки требовали на нашей границе? Приписное?
Нет. Никто его не требовал. Только паспорт и на всякий случай дала свид о рождении
Inna Medvetska• 20 июня 2024
Ответ дляtolmachovvv
Так з 16 років доручення не потрібне взагалі
Ответ дляK_vit_ka
Тема на 10 страниц.
Кошмар. А я викупила билеты авиа на Будапешт и далее на Чоп.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я перестраховуючись, тому у Мене є абсолютна повне доручення від чоловіка на дитину. Не тількі на виїзд.
А ще, я не розумію, чого ви боїтесь тої інформації. Якщо у чоловіка є біомертія, то всі ці данні, що зазначені в дорученні тягнуться легко і без доручення. І він 100% є в базі. Хіба шо змінив місце ооживання і не зареєструвався.
Підскажіть, будь ласка, а як це повне доручення від чоловіка на дитину? Звичайно то все чутки поки що, але хочуть зробити, що доручення будуть дійсні тільк з консульств, посольств ( тобто де чоловіки пред´являють військові документи), в Україні будуть видавати тільки після ТЦК. Хоча не уявляю, це стільки дітей, а дипломатичних установ в країнах одне чи два.